Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Práce na golfu

TomasV

Aktivní člen
Zajímalo by mě, jestli někoho z vás láká představa práce na golfu? Mám na mysli keepera, marshalla, atd. (né recepce :))
Já bych o takovou zkušenost docela stál ale mám negativní zpětnou vazbu :(
Moje představa je asi taková, že bych ráno přijel na resort, sedl na sekačku, zkrášlil fairwaye, greeny pak nějaká údržba a hurá na hřiště. Vím, že je nejdříve potřeba projít určitým postupem ve smyslu, že mě nikde nikdo ihned neposadí na sekačku a nesvěří dost důležitou práci ale po čase mi to nepřijde jako nereálné. Také vím, že je potřeba projít kurzem na keepera, který není úplně nejjednodušší ale řeším teď pouze výsledný efekt, tzn. - dopoledne sekat, odpoledne hrát.
Jaký na to máte pohled, názor? Lákalo by / nelákalo?
Díky ;)
 
Moc toho o práci na golfu nevím. Mám ale příbuzného a i několik známých co na golfu dělají a od té doby co to dělají, tak golf nehráli :D Sice ho můžou hrát zadarmo, ale nemají na to čas. Jsou rádi když můžou vypadnout dřív domů. Tudíž tvá idea dopo sekat a odpo hrát nebude asi úplně reálná :D, kor u nás.
 
Zrovna v Benátkách jsem se na tuhle možnost ptal Katky Kyriánové. Je pravda, že keepery sháněli ale už mi neřekla jestli bych měl čas na hru :D Ale jednoho takového člověka jsem tam zažil - a hrál opravdu hodně dobře.
Asi si to opravdu jen růžově maluji........realita bude nejspíš hodně vzdálená :(:(
Ale sen je to hezký. To mi nikdo nevyvrátí :p
 
Myslel jsem "u nás" jako v ČR. :D
ale Káťa je zrovna jeden z nich. :D Minulý rok jsem jí potkal na hřišti jednou. Není se co divit, když je tam aktuálně na všechno sama. Já bych tam nevydržel sedět o rána do večera.
 
Moje osobní zkušenost.. Pokud nebudeš dělat do oběda, tak na hru v cca 17 nebudeš mít ani pomyšlení a budeš rád že vypadneš(možná na začátku tě bude lákat hra zadarmo ale to brzo přejde...:D:D). Loni jsem byl skoro všechny víkendy od července do října a po práci už jsem nešel ani devítku na cartu. A má to tak 99% zaměstnaných v resortu. Něco jinýho to bylo v týdnu po hlavní práci, občas se zadaří skončit dřív, to pak má něco do sebe...:):)
 
Myslel jsem "u nás" jako v ČR. :D
ale Káťa je zrovna jeden z nich. :D Minulý rok jsem jí potkal na hřišti jednou. Není se co divit, když je tam aktuálně na všechno sama. Já bych tam nevydržel sedět o rána do večera.

To je pravda. Nikdy jsme se nedomluvili na hru i když tam je den co den. Chodil jsem tam hrát sám, tak jsem se jí vždy zkusil zeptat - neúspěšně.
 
Moje osobní zkušenost.. Pokud nebudeš dělat do oběda, tak na hru v cca 17 nebudeš mít ani pomyšlení a budeš rád že vypadneš(možná na začátku tě bude lákat hra zadarmo ale to brzo přejde...:D:D). Loni jsem byl skoro všechny víkendy od července do října a po práci už jsem nešel ani devítku na cartu. A má to tak 99% zaměstnaných v resortu. Něco jinýho to bylo v týdnu po hlavní práci, občas se zadaří skončit dřív, to pak má něco do sebe...:):)


"Loni jsem byl skoro všechny víkendy od července do října a po práci už jsem nešel ani devítku na cartu. A má to tak 99% zaměstnaných v resortu. "

Ty už tedy konkrétní zkušenost máš jestli jsem to správně pochopil?
No tak to mám tedy opravdu jen růžové brýle, škoda :(
Moje představa byla taková, jak jsem to popisoval - dopoledne posekat a odpoledne hrát.
 
Taky by se mi to líbilo, ale myslím, že je to prakticky nereálné. Dokážu si to představit jinak, tématicky blízké - dělám nějakou činnost spojenou s golfem, tématicky (např. golfpub, golfové weby, 19jamku) a pak hraju. Ale spojit práci a koníček.... myslím, že dlouhodobě pod svícnem je tma a jak padlo výše, člověk je rád, když si od toho odpočine a jde dělat něco jiného.
 
ja po praci taky nemam pomysleni na hru, ale.... letos planuju jit obcas devitku pred :)
 
Určitě ale nebrání to zkusit. Osobně si myslím, že je důležitá chuť, jasně někdy to nestačí, ale kdo nic nedělá, nic nezkazí a pokud je člověk hodně zatvrzelý, vytrvalý, tak si myslím, že to jde a cestu si najdeš. Spousta lidí odrazuje, v dobrém, mají zkušenost - každému ale vyhovuje něco jiného a popravdě řečeno, někdy stačí ke štěstí i mnohem méně, než člověk má. Zase na druhou stranu, dotovat svojí práci donekonečna asi taky nejde. :)
Pořád si akorát nejsem jist, jetli by mě to pak od golfu ale neodradilo. Koníček spojený z prací - recept jak udělat, aby mě to pořád bavilo, nemám. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom