Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

"Pozorní" televizní diváci

Já bych to na nepozornost uplně tak neviděl. Ruku na srdce pánové. Kdo si semtam nedá míček trošku jinak než ležel.
Když se pozorně podíváte na video když leží markovátko a ona má míček v ruce, je jasně vidět na pravé straně pod markovátkem větší stín. Tudíž tam byla nějaká nerovnost. (když si dáte video na celou obrazovku tak je to vidět). Řekl bych, že Lexi věděla proč si dává míček dál od markovátka... :-/

Nicméně, že to někdo postřehne v televizi při živém přenosu to teda čumim. Zřejmně dobrá kvalita přenosu :)
To je možné, ale to že tam je nějaká nerovnost jí nedovo

Zdravím do diskuze, přidám svou trošku do mlýna..
co se týče techniky, tak jsem viděl případy kdy pomohla (bmw turnaj v německu, hráč nenašel míček, už jel zpátky na odpaliště, z záznamu rychle zjistili, že vlítl do vody a ne do outu, pouze dropoval), tak i nyní kdy evidentně uškodila, ale hráčce, nikoliv pravidlům.. dle mého měla jiné myšlenky, zamarkovala zboku a poté položila míček zpátky od markovátka směrem k jamce jak je na to třeba zvyklá, nemyslím si že by profesionálka pod dohledem kamer udělala tohle schválně ( ikdyž - fotbalisté jsou taky filmování a filmují.. ale je tam možná ten rozdíl, že jim zpětně trest nehrozí)
je to nepříjemné, ale za mě správné .. co by se mohlo do budoucna změnit, je možná velikost trestu, protože 4 rány jsou opravdu síla,
co se týče "ruku na srdce, kdo z nás.." .. víte sami, kolik amatérských hráčů podvádí, já z pozice maršála při turnajích můžu říct že úmyslně nebo neúmyslně si vylepšuje pozice oproti pravidlům.. tak každý třetí hráč, na turnajích by se daly rozdávat trestné jako na běžícím pásu. ale to je jiná .. nehraje se o peníze, je to amatérské,..pro amatéry je prostě golf hra kde se podvádět dá a vyhnout se trestu je snadné, ovšem ztrácí poté své kouzlo.. a footwedge není a němela by být 15 hůl v bagu :D
Ámen!
 
Ja to holt vnimam jinak, uznavam, ze jak pracuji v it a resim ruzne digitalni skartace a rizika zneuziti ruznych vystupu na internetu, pravo byt zaponenut atp, tak jsem trochu timto deformovany. Osobne se domnivam, ze prohresek ma byt resen na miste, idealne hned, aby tomu hrac a protihraci mohli prizpusobit svoji hru - nove situaci (jine skore). Pokud se prokaze neco pozdeji, tak holt bych to videl na pozdejsi disciplinarku, trest financni, stopka - ale do budoucna, ne zpetne.
 
Upraveno:
Já to vnímám taky jinak, naprosto chápu dvě trestné za špatně umístěný míč... Naprosto nechápu dvě trestné za podepsaný špatný výsledek, když nemůžu mít ani nejmenší tušení že výsledek je špatně... Je to asi podle pravidel, ale naprosto nelogické...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom