Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Používáte rukavici při patování?

Používáte rukavici při patování?


  • Hlasovalo
    40

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Někdo ano, někdo ne. Někdo jak kdy - například, když si ji zapomene sundat. :) Viz anketa.
 
Rukavici na patování nepoužívám, SC pistolovy grip má dobrou strukturu ,tuhost a elasticitu poskytující kvalitní kontakt a cit pro hru s patrem. ( rukavice nepoužívám , bo, GT).
 
Ano. zpravidla ano. Rukavici na patování nesundavám.
Důvod? Asi lenost. Stejně jako mi vyhovuje, že může zůstat praporková tyč.
 
Rukavici mám na ruce po celou dobu hry, nesundávám. A nemá to asi žádný racionální důvod - prostě jsem si zvykla jí na ruce mít a spíše se cítím nekomfortně když bych ji neměla. A možná je to lenost jí stále sundavat a nandavat, zbytečný úkon.
 
Rukavici mám na ruce po celou dobu hry, nesundávám. A nemá to asi žádný racionální důvod - prostě jsem si zvykla jí na ruce mít a spíše se cítím nekomfortně když bych ji neměla. A možná je to lenost jí stále sundavat a nandavat, zbytečný úkon.
Lépe bych to nepopsal......mám to s rukavicí úplně stejně.
 
Dříve jsem patoval v rukavici, nesundával jsem jí celou hru, asi i trochu pověrčivost. Teď jsem se naučil ji sundávat po každé ráně (teda až na ty 10 metrů dlouhé :D ) a patuji bez rukavice.
 
Rukavici mám na ruce po celou dobu hry, nesundávám. A nemá to asi žádný racionální důvod - prostě jsem si zvykla jí na ruce mít a spíše se cítím nekomfortně když bych ji neměla. A možná je to lenost jí stále sundavat a nandavat, zbytečný úkon.
Souhlas s tou leností!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom