Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Používáte plastová nebo dřevěná týčka?

Používáte plastová nebo dřevěná týčka?


  • Hlasovalo
    26

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jednoduchá otázka. Plastová nebo dřevěná, případně nějaká jiná? A proč?
 
Jelikož lámu i plastová a dost často nejdou ani zapíchnout, tak dřevo je jasná volba :D
 
všechno možný, co dostanu, najdu, koupím, nejoblíbenější "s korunkou", mám 3 délky. proč? prostě se mi líbí, kdysi jsem je dostala jako dárek k objednávce něčeho golfového a zaujaly mě.

co nesnáším jsou "se zarážkou", ať dřevěná nebo plastová
 
Upraveno:
jedině dřevěná, tak nějak se mi to víc líbí :cool:
 
„Dřevěná - je to golfové, eko a tak”

Pokud jsou lakovaná, tak to moc eko není 🤭

Používám Lignum tee (eco - friendly)
 
„Dřevěná - je to golfové, eko a tak”

Pokud jsou lakovaná, tak to moc eko není 🤭

Používám Lignum tee (eco - friendly)
A ten "Next year an eco line will be released." už byl?? ;)
 
Plast... zpravidla mam jedno tycko na sezonu. :)
 
A ten "Next year an eco line will be released." už byl?? ;)
I původní Lignum Tee jsou „eco-friendly” - jsou vyrobeny z dřevěných vláken a přírodních pojidel.

Nová „eco linie” se liší v tom, že biologicky odbouratelný bude i obal. ;)

Marketing je mocná zbraň🤭
 
Plast... zpravidla mam jedno tycko na sezonu. :)
Mám to stejně.....jedno až dvě plastový na sezónu - dokud se to rozšíření "neomele" a míček na tom drží.....
 
Na tréninku používám plastová, kvůli výdrži. Při hře vždy jen dřevěná. I pokud je lakované, tak pořád škodí přídodě méně než plast :)
 
Na tréninku používám plastová, kvůli výdrži. Při hře vždy jen dřevěná. I pokud je lakované, tak pořád škodí přídodě méně než plast :)
Cim skodi jedno me teecko v bagu? :)
 
Cim skodi jedno me teecko v bagu? :)
Je to plast přece, to je zlo!
Je docela zábavné, jak někdo řeší ekologii u takové věci. A přijede na golf pravdepodobně autem.
Ja spotřebuji za rok tak 2-3 plastová týčka na driver, občas ztratím, občas najdu.
A dřevěná na železa, hybrydy a dřeva používám nalezená zlomená. Zvyk z jednoho obzvlášť suchého léta v Hořehledech, kdy normální týčka bez vrtačky nebo kladiva nešla použít.
Takže vlastně používám výhradně recyklovaná, ještě ke všemu na to nepotřebuju nějaké popelnice a svoz kouřícími náklaďáky atd., recykluju sám.
Kdo je teď největší ekolog he? A to fakt nechci být [emoji3]
 
Cim skodi jedno me teecko v bagu? :)
Počkej až na to přijde Gréta, tak nám ten golf zakáže 🤭
 
Greta je snad jeste na plachetnici, ta nam nic zakazovat nebude.

Plastova ruzova 2 3/8 palce na driver, aby aspon vyska natyckovani byla bezpecna, kdyz ten zbytek je tak strasna nahoda.
Na zbytek ekologicke "vajgly" po ostatnich nebo drevena tycka, ktera jsem dosud nasel nebo nasyslil...
 
Na tréninku používám plastová, kvůli výdrži. Při hře vždy jen dřevěná. I pokud je lakované, tak pořád škodí přídodě méně než plast :)
Plasty a golf... V Itálii všude byly plastové tužky. :(
DSC_0806_1.JPG
 
Používám nejraději dřevěná tyčka, ideálně růžová 😁 ale na tréninkové kola nebo když mi dojdou, tak používám plastová. Na železa používám "vajgly", které najdu na odpališti nebo vlastní zlomená.
 
Rád podporuju tu logiku, že dřevěná tee jsou ekologická a šetrná k přírodě. Zároveň mne neskutečně vytáčí rozmlátit 14 tee za 18 jamek. Takže ve výsledku hraju s tím, co mám po ruce...Rozlámané kousky se snažím používat až do úplné smrti rozprášením, protože i já bych se přál tak jednou skončit!
 
Když už je tu ta GRETA, jestli ulomím na 18 jamkách 18 dřevěných týček nebo budu používat velké a malé plastové týčko rok a počtu cca 8 mx 30 dx 18 j= 4320 “ ekologických mnohdy barevných týček” násobné průměrným počtem hráčů za den a kde je ta eko na výrobu eko týček nehledě jejich doprava atd. Jdete autem máte mobil ,.....
 
Rád podporuju tu logiku, že dřevěná tee jsou ekologická a šetrná k přírodě. Zároveň mne neskutečně vytáčí rozmlátit 14 tee za 18 jamek. Takže ve výsledku hraju s tím, co mám po ruce...Rozlámané kousky se snažím používat až do úplné smrti rozprášením, protože i já bych se přál tak jednou skončit!
No to nevím, jestli jsi tak ekologický - na jedno dřevěné týčko je třeba jeden strom - to se vezme jeden kmen stromu a soustruží se tak dlouho, dokud z něj není týčko. Průšvih je, když se v tom soustruhu zlomí, to se pak musí vzít nový kmen.
🤭 😂😂😂
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom