Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Používáte na golfu opalovací krém?

Používáte na golfu opalovací krém?

  • Opalovací krém mám s sebou, ale nevím kde

    Hlasy: 0 0,0%
  • Mažu se zevnitř... trnky!

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    31

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Je to tu. Vedro, sluníčko, spálené plešky.... pardón, tedy znak moudrosti zralých mužů. Obrana proti sluníčku je jasná - hodně tekutin, pokrývka hlavy a tak. A pak různá vnější mazadla - myšleno opalovací krémy. Použíte na golfu opalovací krém? Viz anketa.
 
Používám s UV faktorem 50+
 
Opalovací krém mám v bagu, ale málokdy si před hrou vzpomenu, že se mám namazat. A v průběhu hry se už většinou nemažu, protože bych měl mastné ruce, rukavice, gripy a vůbec všechno... :)
 
Já mám strašný problém namazat se krémem, a je jedno, jestli opalovacím či jiným.
Tudíž se tomu bráním, i když fakt sluníčko pálí.
Ale teď o víkendu to asi budu muset přehodnotit, bude pekelně.
 
Vetsinou se nemazu, obcas se spalim. Kdyz uz se mazu, pak jen oblicej.
 
Já mám strašný problém namazat se krémem, a je jedno, jestli opalovacím či jiným.
Tudíž se tomu bráním, i když fakt sluníčko pálí.
Ale teď o víkendu to asi budu muset přehodnotit, bude pekelně.

Zkus z Decathlonu ty fakový rukávy :)

Jinak já se mažu už doma, aby se to vpilo a člověk pak nebyl mastnej.
 
Zkus z Decathlonu ty fakový rukávy :)

Jinak já se mažu už doma, aby se to vpilo a člověk pak nebyl mastnej.
Jaký rukávy? To neznám. Kouknul bych.
 
Teď to tam nevidím ale když budeš hledat návleky na ruce, ideálně s UV ochranou, tak určitě někde jinde něco najdeš, viděl sem to na golfu u několika lidí.
Bude asi podobný materiál jako třeba ta koupací trika.
 
Teď to tam nevidím ale když budeš hledat návleky na ruce, ideálně s UV ochranou, tak určitě někde jinde něco najdeš, viděl sem to na golfu u několika lidí.
Bude asi podobný materiál jako třeba ta koupací trika.
Jo jasně, kouknu na to. To by mi teoreticky mohl pomoci vyřešit problém :D
 
pruh od kšiltu je v poho, já nosím brýle a pod nožičkama brýlí mám neopálený pruh, když si beru čočky na tenis, tak to vypadá, že tam mám zip a jde mi vyndat mozek...a dále jak hraji nalevo, tak rukavička na pravé ruce také udělá svoje, pamatuji si, jak kdysi vlétě přijeli do práce nějací Frantíci, jsem pěkně opalený a podávám jim ruku a ta je výrazně jinak opaléná...moc mi jí potřást nechtěli :)
 
Mám od loňska v bagu opalovací olej ve spreji z Lidlu, nastříkám a nechám tak, nemám pak mastné ruce, což nesnáším všeobecně, ne jen na golfu. Koupila jsem to i klukům. Bohužel zpravidla to aplikuji když už cítím, že jsem přismahnutá. Předloni při jednom turnaji pralo tak, že se mi až udělalo blbě. To jsem si u klubovny natočila do petky vodu a celá od hlavy jsem se polila :eek: Zabralo to, ačkoliv jsem chvíli vypadala, že jsem utekla ze soutěže o miss mokré tričko :D
 
Teď to tam nevidím ale když budeš hledat návleky na ruce, ideálně s UV ochranou, tak určitě někde jinde něco najdeš, viděl sem to na golfu u několika lidí.
Bude asi podobný materiál jako třeba ta koupací trika.
videl jsem to na hristi na cinanech a japoncich. Pro ne, jsou totiz opaleni lide nizsi kasta :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom