Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Postavení pánve

dneska jsem hoďku zkoušela správný nápřah
a pak jsem to zkoušela protáhnout a dotáhnout
šlo to o 100% lépe ale jak jsem to ještě předtím zkoušela doma, tak jsem byla tak za 40 minut už nějaká utahaná
zítra půjdu jen do indooru a znovu zkusím tu impaktovou část
jen prostě nejsem schopná přesně poznat pozici pánve v pravém impaktu 🤔
na videu se žluťasem je v impaktu jinde chjo
6763978D-2E07-4870-9A70-06E5AB75D76F.jpeg
 
no, nezvolila jsem asi správnou dikci 😂
To „není” bylo k druhé otázce.
K té první, zda je to pro tebe hratelné - tak ano.
Jen to chce „trošku” potrénovat - tzn. být denně na drivingu a v posilovně (to asi teď skoro dle tvých reportů spňuješ), odpálit aspoň 300 míčků denně a taky mít trošku talentu 😉
 
To „není” bylo k druhé otázce.
K té první, zda je to pro tebe hratelné - tak ano.
Jen to chce „trošku” potrénovat - tzn. být denně na drivingu a v posilovně (to asi teď skoro dle tvých reportů spňuješ), odpálit aspoň 300 míčků denně a taky mít trošku talentu 😉
:up: tak to budu zkoušet, nějak to dopadne ...:)
 
jeste, kdyz se vratim k te strance https://www.golftec.com/swingtru ten zeleny hrac co predvadi jako, ze PROFESSIONAL, zakladni postoj (obracene K) je az brututalne prehnane. Divam se na ruzne videa, ale tak neprirozene snad nikdo nestoji.... nebo se pletu?
To není postoj v založení, ale v impaktu ;)
Takže ta pozice (zeleného) mi přijde OK.
 
Nemela by byt panev trochu vic vytocena? Tak to vypada, ze hraje jen rukama... :)

Ja jsem hrozny teoretik
on je pohyb pánve zpravidla zepředu nejhůř vidět a z boku jen z časti
a této věci se moc nevěnuje pozornost
tohle video se mi líbilo, je tam v jedné části (od 3:50) pohyb vidět z obou úhlů
třeba 4.46 min.!
 
Upraveno:
Nemela by byt panev trochu vic vytocena? Tak to vypada, ze hraje jen rukama... :)

Ja jsem hrozny teoretik
Myslím, že to vytočení je v „normě”. Záleží i na tom, jaký je jeho přirozený úder a jak přichází ve švihu k míči.
 
doporučuji začátečníkům
ztracený kamínek v mozaice, škoda, že jsem na tohle video a speciálně minutu 1:58 a pár dalších neobjevila dřív
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom