Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Poslední únorový víkend - jaký byl?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Tak přátelé, kamarádi, jaký byl váš poslední únorový víkend myšleno po golfové stránce? 

Já se musím pochlubit a sám i se tady v "Mimomíse" pochválit. Byli jsme s Davidem (doktordee) v sobotu na Indooru v Holešovicích a světě div se, dařilo se mi! Konečně jsem po předchozích turnajových výsledcích v rámci turnaje levného golfu, kdy jsem měl běžně 100+ ran, se dostal na celé 18tce prosím na ran 83! Dařilo se mi v podstatě všechno, ale hlavně poprvé jsem si vzal do ruky driver a ono to docela lítalo , na indooru mně, jako začátečníkovi i carry 220 metrů - ale hlavně - v pohodě, v klidu, moc dobrý pocit. A tím pádem mi pak šlo i většina ostatní hry v poli. :) Tak snad to přenesu pak i ven. A co vy, jaký byl váš tenhle poslední únorový víkend, byl někdo venku?
 
No dobře ty.

Člověk si tu potichu trpí s chřipkou a ty hraješ taková čísla? Mám podezření, že budu muset začít trénovat, jinak tu sázku projedu na celé čáře...
 
Dneska už se mi fakt nechtělo ale včera 2 x 9 Public Konopí (31+34), ale byl jsem krátkej. Tak bych chtěl nahodit otázku na letité odborníky teplota versus vzdálenost. Včera při 4 stupních jsem byl minimálně o hůl kratší.
 
Ja hral vcera Terasy. Hriste zmrzle, rana do greenu 100m letela, 20m skocila a 50 bezela :D Dnes jsem si zahral na simulatoru PGA National, na kterem se dnes dohrava Honda clasic. Bear trap -1 :) celkove +5 
Btw. kolik stojí public na Konopisti??
 
No hezky ty, 83 a 220m carry driver... no uvidime venku :)))
Co jste hrali za hriste?
Ja jsem tam dneska potkal Mirka a koukam, ze hraji neco povedomeho... a ono to madarske Dunakiliti kam jezdim pravidelne v lete. Jsem ani netusil, ze to je na simulatorech. :))

Jinak ja dneska indoor sit 2h a jedno z poslednich ladeni techniky pred sezonou. Uz mam kandidaty do bagu na tuto sezonu.
 
JanKostalCZE řekl:
Ja hral vcera Terasy. Hriste zmrzle, rana do greenu 100m letela, 20m skocila a 50 bezela :D Dnes jsem si zahral na simulatoru PGA National, na kterem se dnes dohrava Honda clasic. Bear trap -1 :) celkove +5 
Btw. kolik stojí public na Konopisti??
Je nechutně drahej, víkend 800, všední den 600, celodenní fee. Takže členství v BENGK se zaplatí za 10 her  :mrgreen:
Edit: junior půlku  :D
 
Jan: Hráli jsme Faldo Course Berlin, bylo to milé, jednoduchá jamkoviště. ono je to i tím, že si nastavujeme dvojnásobnou jamku a 2m gimmy. Je to jinaj na tom jamkovišti otrava.
 
Benátky s rodinkou na pohodu.  Teplota 8 stupňů a lehký větřík.  Hřiště na únor v super stavu a ceně, navíc výborné grilované klobásky na jedničce.
 Jeden berdík na 16 ce ,ale hlavně s jedním balonem kolem dokola. ;)
Dnes jsem ještě stihnul dopoledne Hodky jen se třema holema než začalo padat to ošklivé bílé.  :cry:
 
Helldriver řekl:
Benátky s rodinkou na pohodu.  Teplota 8 stupňů a lehký větřík.  Hřiště na únor v super stavu a ceně, navíc výborné grilované klobásky na jedničce.
 Jeden berdík na 16 ce ,ale hlavně s jedním balonem kolem dokola. ;)
Dnes jsem ještě stihnul dopoledne Hodky jen se třema holema než začalo padat to ošklivé bílé.  :cry:
Prosímtě, jak to děláš? Já musel bohužel sedět v práci, přišlo mi ale, že dneska bylo hnusně furt. Se třemi holemi? Příště schválně jen s wedge. :)
 
Ja se musim trosku pochvalit, uz jsem byl mozna 8x na hristi venku tento rok :)
Ale  na výsledcích to zatím moc videt není....
Odkaz na foto hriste je zde:
https://drive.google.com/file/d/0B8xxNg ... sp=sharing

view


P.S.: nevim jak jinak vlozit foto :)
 
karlos řekl:
Dneska už se mi fakt nechtělo ale včera 2 x 9 Public Konopí (31+34), ale byl jsem krátkej. Tak bych chtěl nahodit otázku na letité odborníky teplota versus vzdálenost. Včera při 4 stupních jsem byl minimálně o hůl kratší.

Zcela určitě má teplota vliv na dosaženou vzdálenost. Už kvůli tomu, že jsi ztuhlý a tedy pomalejší. Navíc studený vzduch na vyšší hustotu než teplý. To může mít taky vliv. Odpor. Ve vyšších nadmořských výškách míčky, díky řídkému vzduchu, naopak létají dál. Míček by při nižší teplotě taky mohl být tužší. Nevím o kolik a zda vůbec. Proto je před hrou dobrý driving, kde si zjistíš své vzdálenosti pro daný den. Ono se vlastně stačí i jen blbě vyspat... ;-)
 
Někde, bohužel už nevím kde jsem četl , že jeden stupeň dělá jeden metr. Podle mého to odpovídá, v létě mám drava +- 220 m a teď při 5 stupních se stěží dostávám k 200 m.
120 m. 7i v zimě a 140 v létě.    
 
Jo takhle to je, tak při příští indoor tour si necháme přitopit:)
 
Musis si zabrat simulator u topeni a ostatnim otevrit dvere co vedou na sit, neb je tam pekna kosa. ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom