Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Portugalsko, Turecko nebo Španelsko 2019

jan.taraba

Aktivní člen
Zdravím,

vím, že toto téma zde již bylo otevřeno a pro nezájem zase uzavřeno. Přesto to zkusím znova. Co byste řekli na organizovaný trénink před startem sezóny 2019 někde v teplíčku? Viděl bych to na konec března, jelikož většina hřišť otevírá na začátku dubna.

Já bych to viděl třeba na dříve zmiňované Turecko nebo zajímavě vypadají destinace Portugalsko a Španělsko.
 
Problém je, že už je pozdě. Oprava : není pozdě pokud máš více než nadstandardní finanční možnosti. Já se to tu na Jamce snažil dát za rozumných finančních podmínek dohromady na začátku října a to už se mi všichni zprostředkovatelé víceméně vysmáli. Takže pokud chceš začít plánovat výlet na 2020, počítej se mnou. Jaro 2019 už mám vyřešený,;)
 
Problém je, že už je pozdě. Oprava : není pozdě pokud máš více než nadstandardní finanční možnosti. Já se to tu na Jamce snažil dát za rozumných finančních podmínek dohromady na začátku října a to už se mi všichni zprostředkovatelé víceméně vysmáli. Takže pokud chceš začít plánovat výlet na 2020, počítej se mnou. Jaro 2019 už mám vyřešený,;)
My jsme letošní jarní Španělsko začali organizovat až v lednu. Nabídek bylo hodně a ceny se mi nezdály nějaké navýšené. V těchto destinacích je ale konec března zkrátka nejdražší. V lednu a únoru se to dá pořídit výrazně levněji. Já ale tohle jaro kvůli noze nikam nejedu.
 
Já se v sobotu vrátil z Turecka a opět paráda. Bohužel jsem nucen kvůli práci volit vždy konec roku kdy je počasí lehce nestabilní, ale už dva roky po sobě to klaplo a bylo krásně slunečno. Březen je nejsilnější měsíc a jak píše Jerry tak pokud nemáš vyšší budget tak je už hodně složité najít volný termín. Když pominu cenu, tak to jde i hodně znát na hřišti, flighty jsou zkrátka plně obsazené a propustnost hřiště tedy není nic moc (což jsme mimochodem zažívali i minulý týden :)). Ale je to dovolená, tak co, je třeba si to užít i kdyz se to zrovna moc nehýbe :-D
 
Podle mého názoru to zase tak drahé není na březen 2019. Zaujalo mě třeba Portugalsko.

Ceny:

Zpáteční letenka do Lisabonu: 3600 + něco navíc za bag (odhaduji do 1500):
https://www.skyscanner.cz/doprava/l...45|13577-1903301215--31781-0-15538-1903301640

Ubytování+neomezené fee: dá se sehnat do 500 Eur (do 13 000):
http://www.golfove-cesty.cz/portugalsko/lisabon/zajezdy/

Nějaká útrata na místě: 5000

Celkem by se to vešlo do 25.000 (Cca 1000 Eur)

To není zase tolik za luxusní dovolenou plnou golfu ... a budete mít na startu sezony prasecky natrénováno :D
 
Bag bývá za 50-60 E za jednu cestu, takže si přičti 1500
Nějak se musíš dopravit z letiště, takže si přičti dalších cca 5 000 za půjčení auta
Ty ceny co píšeš platí v případě, že zůstaneš týden na jednom hřišti a to teda není můj šálek kávy.
 
Bag bývá za 50-60 E za jednu cestu, takže si přičti 1500
Nějak se musíš dopravit z letiště, takže si přičti dalších cca 5 000 za půjčení auta
Ty ceny co píšeš platí v případě, že zůstaneš týden na jednom hřišti a to teda není můj šálek kávy.
Když jsem byl v Portugalsku před měsícem, tak přeprava (tam a zpět) bagu stála 2000,- Kč (TAP Air Portugal)
 
OK, tak to jsou Portugalcí levnější jak Španělové i Bulhaři.:)
 
OK, tak to jsou Portugalcí levnější jak Španělové i Bulhaři.:)
No před pár lety to měl TAP zadarmo.
 
Před pár lety jsem hrál tenis a kvůli tomu jsem v zimnim období nemusel do teplejších krajů.:p
 
Před pár lety jsem hrál tenis a kvůli tomu jsem v zimnim období nemusel do teplejších krajů.:p

Já začal hrát tenis letos a je to super sport ... mám trenéra ... jsem sice dřevák pořád, ale lepším se :)
 
Dávám do kupy únorový výlet s přítelkyní. Zpáteční letenka Vídeň - Tenerife 2600kč (Wizzair) + 1150kč (kufr 22kg) a 765kč golfový bag. Půjčení auta na 7 dní 1800kč. Ubytování v apartmánu od 6000 do 8000kč (ještě jsme se nerozhodli). Největší položkou je nakonec fee které se pohybuje od 80 do 110euro za 18 jamak. Takže pokud by se nehrálo každý den tak se dá tato dovolená pořídít do 20.000kč.

Mám dotaz, nevíte jak je to s max HCP? U každého hřiště mají že muži max. 28 a ženy 34.
 
Dávám do kupy únorový výlet s přítelkyní. Zpáteční letenka Vídeň - Tenerife 2600kč (Wizzair) + 1150kč (kufr 22kg) a 765kč golfový bag. Půjčení auta na 7 dní 1800kč. Ubytování v apartmánu od 6000 do 8000kč (ještě jsme se nerozhodli). Největší položkou je nakonec fee které se pohybuje od 80 do 110euro za 18 jamak. Takže pokud by se nehrálo každý den tak se dá tato dovolená pořídít do 20.000kč.

Mám dotaz, nevíte jak je to s max HCP? U každého hřiště mají že muži max. 28 a ženy 34.

Hrál jsem Gran Canarii vždy v létě a výši HCP absolutně nikdo neřešil. Je ovšem dobré poznamenat, že jsme byli většinou jediní blázni, kdo v těch vedrech hrál:)
 
Hrál jsem Gran Canarii vždy v létě a výši HCP absolutně nikdo neřešil. Je ovšem dobré poznamenat, že jsme byli většinou jediní blázni, kdo v těch vedrech hrál:)
Koukal jsem že v létě je fee za poloviční peníze :) napadlo mě že je to asi kvůli tomu vedru...

My jsme s přítelkyní začátečníci, takže bychom volili hřiště s nižší náročností. Jen bych byl nerad kdybych dojel na ostrov a oni by nás pustili jen na akademii a nebo jen na driving. Na každém potrálu na blokaci tee time je potřeba zaškrknout že naše HCP je 28 nebo nižší,,,
 
Koukal jsem že v létě je fee za poloviční peníze :) napadlo mě že je to asi kvůli tomu vedru...

My jsme s přítelkyní začátečníci, takže bychom volili hřiště s nižší náročností. Jen bych byl nerad kdybych dojel na ostrov a oni by nás pustili jen na akademii a nebo jen na driving. Na každém potrálu na blokaci tee time je potřeba zaškrknout že naše HCP je 28 nebo nižší,,,

Podle mne jedine sance tam zavolat a i tak je to dost nespolehlivej zdroj, protoze ty jizni narody to maj proste na haku a je jim dost jedno ze ti nekdo neco slibil, protoze ten druhej ti to proste nedovoli. A na emaily me nikdo nereagoval.
 
Mám dotaz, nevíte jak je to s max HCP? U každého hřiště mají že muži max. 28 a ženy 34
Já se toho taky bál a proto jsem troufnul vyrazit na první zájezd do tepla až při HCP 36. Ale nakonec moje HCP nikde nikoho nezajímalo.
 
Tak Belek 2019 už je taky vyřešen ... přidal jsem se k Jerrymu ... snad pořádně potrénujeme před startem sezony :) kolik tam má být stupňů v únoru vlastně?
 
Podle mne jedine sance tam zavolat a i tak je to dost nespolehlivej zdroj, protoze ty jizni narody to maj proste na haku a je jim dost jedno ze ti nekdo neco slibil, protoze ten druhej ti to proste nedovoli. A na emaily me nikdo nereagoval.
Tak jsem včera obeslal několik hřišť a už dnes ráno byla odpověď z Buenavista Golf a Golf Los Palos, že vysoký HCP není problém. Mám to v emailu, tak snad nebude problém. U toho Los Palos jsem to čekal, jelikož je to malé 9. jamkové hřiště, ale Buenavista mě překvapila. Asi jsou rádi za každého zákazníka.
 
Jak si rezervujete tee time v zahraničí? Přímo na recepci hřiště a nebo využíváte nějaký online portál. Jsem koukal že Španělsko je v několika portálech ale nenašel jsem žádný kde by se dal rezervovat konkrétní čas. Vždy to je buď celý den a nebo dopoledne. Jak to pak chodí? Oni mi čas přidělí? Pokud máte nějakou dobrou zkušenost na online rezervace tak budu rád.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom