Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Porovnávač golfových členství

U České Lípy je chyba - roční členství - asi roční hrací poplatek pro nečleny - není 13 500 ale 12 000
neboj, chyb je tam viiic ;)
 
U České Lípy je chyba - roční členství - asi roční hrací poplatek pro nečleny - není 13 500 ale 12 000
To musíš napsat autorům. Já s tím nemám nic společného. :cry::cry::cry::p
 
To musíš napsat autorům. Já s tím nemám nic společného. :cry::cry::cry::p
to je mi jasný, :rolleyes:to je jen konstatace a že je lepší to nakonec ověřit:p
 
Dík za link, neznal jsem. Hezké!

Jedná se o subprojekt GOLFOVESLEVY.CZ. V podstatě služba, která nabídne porovnávač a pak ti nabídne "vlastní nebo zvýhodněné členství partnera" http://www.golfoveclenstvi.cz/top-10/ - resp. v tomto případě odkazy na golfoveslevy a aktivní slevy tam. Nijak to tím nesnižuji. Naopak - proč ne, pokud to bude udržované jako porovnávač aktuální, tak určitě užitečné pro rychlý přehled. :)
 
Ta myšlenka je dobrá. Bohužel, jen během letmého pročtení jsem objevil hned několik zcela zásadních a zavádějících chyb. Tento přehled tak bohužel může sloužit opravdu jen a pouze pro velmi velmi hrubou orientaci. Jeho vypovídající hodnota je velice slabá.
 
Přišlo mi to taky do e-mailu, jen mám pocit, že to jen slouží k navedení na "náš tip";)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom