Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Ponožky

Jaké používáte vy??

  • Používám dvoje, jedny odvádí druhé sají pot

    Hlasy: 0 0,0%
  • Speciální golfové

    Hlasy: 3 21,4%
  • Bambusové

    Hlasy: 1 7,1%
  • Vícevláknové

    Hlasy: 2 14,3%
  • Módní barevné

    Hlasy: 2 14,3%
  • Teplé zimni, nohy v teple lépe hraji

    Hlasy: 0 0,0%
  • Zásadně bez ponožek

    Hlasy: 0 0,0%
  • Botonožky

    Hlasy: 0 0,0%
  • Hraji naboso, ponožky nepotřebuji

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jedny na nožkách, druhé v bagu

    Hlasy: 5 35,7%
  • Speciální boty naboso, barefoot

    Hlasy: 0 0,0%
  • Je mi to jedno, jaké najdu nasadím a hraji

    Hlasy: 7 50,0%

  • Hlasovalo
    14

bohumil.koval

Guru fóra
Ponožky na nožky ano či ne , aneb jaké, kdo používá. Existují spousty výrobců a možná ještě více materiálů z kterých mohou být Vyrobeny/ upleteny. Někteří používají dvoje, jiní jedny ze speciálních materiálů a jsou i takoví, kteří chodi tzv naostro, tj bez ponožek a ano jsou i takoví co používají botoponožky. Hodně golfistů má i náhradní v bagu. Někteří nehledí na počasí a mají pouze jedny oblíbené/ pověry ať prší , svítí slunce nebo mrzne. Jsou ponožky z bambusu, se stříbrným vláknem , vícevláknové či s kompresního prvky. Jaké používáte vy??
 
Aktualne pouzivam bezecke ponozky. V kratasech kratke. Kdyz mam kalhoty tak bezne “casual” vysoke ponozky.
Nohy mi smrdi a poti se v jakychkoliv, at uz jsou se stribrem, bambusem nebo primesi cehokoliv jineho.
 
Jeden tejden je nosím normálně pak je votočím po dalším týdnu je oklepu a jede se nanovo 😆 Prostě normálka XD
Hlavně je nestav do kouta, aby se ti nezlomily. 😃
 
Na golf nosim zasadne ponozky vysoke... i kdyz je vedro. Chodit nejakym bordelem “na ostro” proste nechci :)
Beru neco barevneho, abych nebyl za debil 😂
 
tak jako taky mě napadlo jít na golf bez bot otázkou je co na to pravidla .. v bunkeru no
 
Dva lidi v anketě odpověděli - speciální golfové. V čem mají speciální golfové výhody oproti ostatním?
 
málem jsem se do té kategorie zařadil, tak můj povrchní pohled ....... je to jednoduché, moc to neřeším. ke kraťasům nějaké nízké sportovní, k dlouhým kalhotám aby to ladilo :)

o speciálních golfových jsem uvažoval, když jsem měl chuť ladit se do značek. Po pravdě jsem neřešil kvalitu a jestli FJ a Calla udělají stejně kvalitní nebo lepší ponožku než mám běžcké. Řešil jsem to jen kvůli "logu", že bych měl stejnou ponožku jako botu ..... a protože mě tohle uvažování pustilo dřív než jsem otevřel první eshop (nebo šel nakupovat), tak si to hezky mixuji dle toho co najdu doma :)
Dva lidi v anketě odpověděli - speciální golfové. V čem mají speciální golfové výhody oproti ostatním?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom