Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Ponechali byste flajty po dvou trvale?

Ponechali byste flajty po dvou trvale?


  • Hlasovalo
    24

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Aktuálně díky covidu máme na hřištích provoz většinou po dvou hráčích, pokud nejsou členy jedné domácnosti (alespoň oficiálně). Někde se díky tomu zkrátili i rozestupy místo standardních 10ti minut na 7/8 minut. Samozřejmě ne všude se to dodržuje, ale kdybyste měli tu moc - ponechali byste tuto povinnost, nebo naopak vám 4 flajty chybí? Otázka je myšlena z pohledu nás hráčů.

Takže jsou pro vás lepší dvouflajty? Ano/ne, proč?
 
Je to určitě rychlejší a je menší pravděpodobnost že se to při dvoučlenných flajtech sekne, ale ne. Mám rád rychlou hru a nesnáším čekání, ale to jde při snaze všech i ve čtyřech. A taky je větší šance, že bude ve flajtu větší kopyto než já..
 
Určitě ne, nevím jak jinde ale u nás je dost problém pak chytat volný čas, strašně rychle se to plní. Víc lidí ve flajtu, víc zábavy.
 
Trvale dvojčlenné flajty asi není udržitelné - a kdybychom šli třeba dva páry tak to nedává úplně smysl, ale omezit dvoučlenné flajty třeba na první hodinu nebo dvě dne by nemuselo být úplně špatné řešení pro ty, kteří si jdou hřiště rychle oběhnout před prací.
 
Myslím, že by to mohlo občas fungovat, hlavně na hřištích, kde je menší obsazenost - flighty po dvou a případně rychleji za sebou. Třeba na zkoušku některý den v týdnu. Omezily by se ty situace, kdy je hřiště skoro prázdné, ale člověk se zrovna třeba trefí za dva 4-členné flighty (a k tomu třeba recepce nechce pouštět z 10.jamky, pokud tam druhá devítka je).
 
Dokážu si představit, že brzy ráno půjde třeba 6 flajtů po dvou... takový rychlík... mám pocit, zda to nefunguje v Pyšelích.
Jinak bych byl pro 4flajty za podpory FUNGUJÍCÍHO maršála, dohlížejícího na tempo hry...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom