Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Pondělní mulligan #29 - O nás a zářivé budoucnosti

JirMar

Aktivní člen
Jméno
Jiří
Přijmení
Mareček
Klub
Golf Hostivař
HI (HCP)
50,1
mm2.jpg

16. 4. 2018 - Slovy profesora Farnswortha: "Good news, everyone!" (Pokud se nechytáte, tak je to citát z Futuramy, a pokud se stále nechytáte, zřejmě patříte k fanouškům Ordinace nebo Ulice. V tom případě mi pošlete fotku, protože bych někoho takového rád poznal.) Nicméně, mám pro vás, tedy pro členy 19. jamky, docela zajímavý, v jádru pozitivní, postřeh. Můj kamarád, který je učitel a má tak daleko příjemnější časový rozvrh, než já, byl o víkendu ve Staré Boleslavi hrát na golfovém turnaji. S hráči ve flightu se viděl samozřejmě poprvé v životě, ale byli to lidé rozumní a vstřícní, takže slovo mohlo dát slovo. I rozhovořili se soutěžící o rozličných tématech golfových, když tu jeden z nich použil jako argument tuto větu: "Psali to na devatenácté jamce." Možná vám to přijde, jako naprostá blbina, která ani nestojí za zmínku. Já, jako člověk takříkajíc od fochu, vám ale mohu pomoci správně porozumět této zlomové situaci. Tak za prvé, neznámý hráč, obracejíc se k neznámému hráči, použil název našeho fóra bez toho, aby měl potřebu nějak dovysvětlovat, o co přesně jde. Zřejmě tedy předpokládal, že mezi golfisty, a nejen členy fóra, je to platforma natolik známá, že není třeba ji přibližovat. Vlastně to použil, jako by říkal: Viděl jsem to na BBC. Říkali to na Impulsu. Bylo to na TV Barandov. (Schválně se snažím postihnout všechny vrstvy obyvatelstva, ale neobviňujte mě z politické korektnosti, prosím.)

Další aspekt této situace je nasnadě. Být použit jako argument znamená, že dodávám váhu cizí subjektivní myšlence, a to jako ambasador seriózních a kvalitních informací, které se shodují ve společných východiscích. (Pokud jste dočetli až sem, mohl bych vám doporučit nějaké fajn knížky.) Znamená to prostě, že 19. jamka si vysloužila slušnou pověst a golfisté ji začínají brát vážně. Možná je to jen ojedinělá vlaštovka, možná máte sami podobné příhody a zkušenosti s tím, jak se povědomí o našem fóru šíří českým golfovým prostředím. Pokud máte, určitě se o ně tady podělte, samotného by mě to zajímalo. Celkově to ale znamená, že díky výtečné práci Michalově, a také díky vám všem ostatním, kteří se na akcích devatenácté jamky podílíte či se jich účastníte, se z neznámé virtuální skupiny lidí stává cosi víc. V historii každé komunity lidí, ať jde o firmu, politickou stranu či jen zájmových klub, je to zlomová doba. Je to období, kdy energie vložená dovnitř projektu začíná zářit směrem ven. Držím palce, ať tohle světlo svítí všem na cestu k rozumnějšímu, přátelštějšímu a otevřenějšímu golfu. ČGF totiž klidně může mít projekt nazvaný "Bav se golfem", tady na 19. jamce se ale golfem skutečně bavíme a nemusíme o tom nikoho přesvědčovat pomocí marketingových manažerů. Tak zase v pondělí na viděnou.
mms.jpg
 
Já za sebe a Hořehledy mohu Jirkova slova jen potvrdit, naposledy teď o víkendu jsem dostal referenci na 19. jamku od ubytovaných. Funguje to, z @requo bude brzy milionář a bude si moci koupit své vlastní golfové hřiště, kde se nikdo nebude muset dívat na ty jeho hrozný putty...
 
Super...
PS: ja byl o vikendu v Bolce taky, ale toto jsem nikomu nerikal!! :D
 
Já za sebe a Hořehledy mohu Jirkova slova jen potvrdit, naposledy teď o víkendu jsem dostal referenci na 19. jamku od ubytovaných. Funguje to, z @requo bude brzy milionář a bude si moci koupit své vlastní golfové hřiště, kde se nikdo nebude muset dívat na ty jeho hrozný putty...
To je politováníhodný omyl :down:... Bude mít i vlastní TV a ty putty bude vysílat do éteru několikrát denně o_O:p
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom