Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Pondělní mulligan #17 - O mrazu, sněhu a temnotě

To já nijak neobhajuju, to mne taky vůbec neláká.



A tímto vším jen potvrzuješ co říkám. S realitou to nemá nic společného, tam si nic namačkat nemůžu...
Asi bych to shrnul takto:
Kdo chce psa bít, ten si hůl vždy najde. Kdo se chce přiblížit realitě, tak se přizpůsobí. Jestli je problém si něco na simulátoru nastavit, tak asi nemá cenu tam chodit.
 
Evidentně děláš něco špatně. Mně přes zimu simulátor vždy pomohl. Ono to chce používat i hlavu a ne jen tupě mlátit do balonu a nadávat, že to nejde a je to úplně jiný než venku.

Mas pravdu, jen jsem do toho mlatil. Cilem bylo hrat co nejlepe a vyhravat a simulator mi umoznil do toho triskat bezhlave a pritom mit dobre vysledky. V tom prave spatruji ten problem - v nutnosti prenastaveni se na indoor styl hry.
 
Asi bych to shrnul takto:
Kdo chce psa bít, ten si hůl vždy najde. Kdo se chce přiblížit realitě, tak se přizpůsobí. Jestli je problém si něco na simulátoru nastavit, tak asi nemá cenu tam chodit.

Problem to neni, ale to ty se mi snazis namluvit, ze je to skoro stejny jako venku. Pokud by to tak bylo, nic nastavovat nemusim, proste prijdu a hraju.
 
Problem to neni, ale to ty se mi snazis namluvit, ze je to skoro stejny jako venku. Pokud by to tak bylo, nic nastavovat nemusim, proste prijdu a hraju.
Ne, ty se mi snažíš namluvit, že je to počítačová hra a že to s realitou nemá nic společného. Já zas tvrdím, že dobře nastavený simulátor a hra hlavou a s citem se realitě hodně podobá. Já na indoor přijdu, namačkám hřiště a hraju a nevidím velký rozdíl oproti realitě. Je opravdu hodně složité přesvědčovat nepřesvědčitelného.
 
Problem to neni, ale to ty se mi snazis namluvit, ze je to skoro stejny jako venku. Pokud by to tak bylo, nic nastavovat nemusim, proste prijdu a hraju.
Ne, ty se mi snažíš namluvit, že je to počítačová hra a že to s realitou nemá nic společného. Já zas tvrdím, že dobře nastavený simulátor a hra hlavou a s citem se realitě hodně podobá. Já na indoor přijdu, namačkám hřiště a hraju a nevidím velký rozdíl oproti realitě. Je opravdu hodně složité přesvědčovat nepřesvědčitelného.
Smiřme se s tím, že jsem jen hloupí video golfisti a @mkopcak ví všechno nejlépe a jedině správně. Že. My tu přestaneme cokoli rozebírat a psát své názory, protože jsou stejně špatně a Martin nám přestane dávat najevo jací jsme to pitomci...
 
Smiřme se s tím, že jsem jen hloupí video golfisti a @mkopcak ví všechno nejlépe a jedině správně. Že. My tu přestaneme cokoli rozebírat a psát své názory, protože jsou stejně špatně a Martin nám přestane dávat najevo jací jsme to pitomci...

Aby ses nerozbrecel, kdyz s tebou clovek jednou nesouhlasi clovece. Proc bych mel tobe nebo @Petr M. odkejvat co pisete, kdyz na to mam jinej nazor? Napsal jsem, ze vam vasi zabavu neberu, ale pro me neni, protoze v mem zcela konkretnim pripade treninkovou funkci neplni. Dozvedel jsem se, ze blbe trenuju a blbe to nastavuju. Tak az se mi povede se k vam do Prahy dostat, tak mi to muzete ukazat.
 
Kamaráde... to není jednou. A nejen se mnou. Když tu někdo něco napíše, a je úplně jedno o co jde a jestli je to dobře nebo špatně, okamžitě jdeš proti-útoku. Stačí si s chladnou hlavou přečíst tvé reakce na cokoli. Nejdříve se nadechni, přečti si na co chceš reagovat, napiš reakci, smaž ji a dej si to znovu za 2 dny. Nám tady opravdu nemusíš nic dokazovat. Jestli někomu jinému nebo sobě tak to sem prosím netahej. Mám tě rád ale tohle je fakt zbytečný.
 
Kamaráde... to není jednou. A nejen se mnou. Když tu někdo něco napíše, a je úplně jedno o co jde a jestli je to dobře nebo špatně, okamžitě jdeš proti-útoku. Stačí si s chladnou hlavou přečíst tvé reakce na cokoli. Nejdříve se nadechni, přečti si na co chceš reagovat, napiš reakci, smaž ji a dej si to znovu za 2 dny. Nám tady opravdu nemusíš nic dokazovat. Jestli někomu jinému nebo sobě tak to sem prosím netahej. Mám tě rád ale tohle je fakt zbytečný.

Máš recht!
 
Tož se mi tu kluci nehádejte, nebo mi ti mulligany správce zatrhne a budem mít po prdeli.
 
OK, ale tady v létě je otevřeno od 7 do 21 a přes zimu od 14 do 18, takže jestli tam budu 14 - 18 nebo 16 - 20 mi přijde jako minimální změna....

Podle mne to maji spocitane, ze se to ekonomicky nevyplati. Pred par lety meli otevreno i zime do 20:00 ale evidentne uz nechodi tolik lidi aby se zaplatil personal a elektrika za osvetleni drivingu/puttingu a chippingu.
 
Vlákno pročištěno, diskuse o pravopisu a kočičkách přesunuta do Hospůdky ke králíkům.

---
Jak padlo trochu výše, je možné, že je to problém Prahy, ale po pravdě řečeno, taky do 18:00 nejsem schopen stíhat někam jezdit, resp. využil bych možná půlhodinu a víte jak to je poslední půlhodina, už vás vykopávají. Přijde mi taky, že otázkou je, co je příčina a důsledek. Lidi nechodí proto, že je zavřeno, zavřeno je ale proto, že nechodí lidi. No, na druhou stranu je jasné, že vychovat "klientelu" znamená chvíli vydržet. A samozřejmě rentabilní to není. Naštěstí i v Praze existují možnosti, např. driving range čechie má denně v podstatě do 21.00 + tuším možnost vyhřívaných kójí.
 
Já zimu beru jako odpočinek od hry a natěšení se na sezonu, zároveň, pokud je možnost, rád si zajdu do toho praštit nas venkovní driving. Doma mám, když už se mi opravdu zasteskne koberec an patování a i díky velikosti bytu, nemám problém si v jednom z pokojů zašvihat....
Můj názor je, stejně jako si nepůjdu zalyžovat do haly, tak si nepůjdu zahrát golf do haly. Je to pro mě záležitost venkovní ke které patří být venku na vzduchu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom