Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Polotrika 19.jamky!

Stav
Uzamčeno.
Hm, kdyz si uvedomim, ze jsem puvodne chtel jen jednu barvu...

IMG_20170531_201823.jpg
 
Nene, to je prurez vseho, co prislo. Ja mam dve, oranzovou a zelenou. Cerna bohuzel ne, velka velikost, xl, tak pak doobjednam. Do zasoby se braly hlavne svetle zelene. Supr ale vypadaji vsechny. Material me prijemnyx rak uvidite, jak se bude zdat vam...
 
Ta rudá vypadá velmi rudě [emoji50]

Tu si vybral náš Fanda.

Jinak, kdyby někdy někdo někoho potřeboval, tak rád na základě této zkušenosti doporučím firmu Jirout Reklamy - Pardubice / Hradce Králové, v pohodě přístup a myslím, že i příznivé výrobní ceny. Indivindi výběr trik i různé kusy. http://www.jirout.com
 
Upraveno:
Když už se tu probírají barvy, a ani náhodou jsem nepsal, že ta červená není krásná - jen, že je velmi rudá, jakou barvu byste nosili na finále? Viz červená Tiger, oranžová Rickie, tuším černá Phil... @requo případně to založ jako nové téma. [emoji6]
 
Když už se tu probírají barvy, a ani náhodou jsem nepsal, že ta červená není krásná - jen, že je velmi rudá, jakou barvu byste nosili na finále? Viz červená Tiger, oranžová Rickie, tuším černá Phil... @requo případně to založ jako nové téma. [emoji6]

Samozřejmě nějakou výraznou abych byl jako vítěz nepřehlédnutelný nejen díky hře ;)
 
Do hořehled přivezu myslím všechny barvy, co jsou, tak se můžete pak kouknout, když to bude sedět, budu nejspíš doobjednávat. Mně se zatím líbí hodně ta šedočerná.
 
Já bych si vzal nebesky modrou. Zvýrazňuje mi oči... [emoji102] [emoji57]
 
Budeme přiobjednávat trika 19.jamky. Pokud máte někdo zájem, tak mi napište do soukromé zpravy. Děkuji.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom