Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Polotrika 19.jamky!

Stav
Uzamčeno.

kristyna

Aktivní člen
19.jamka
Hola! Vyrobíme po nocích polotrika 19.jamky! Po mnoha ohmataní všech možných hadrů a na základě doporučení jsme vybrali pánskou variantu JN569 a dámskou JN568. S dodavatelem je domluven mix barev a velikostí.

Výsledná cena bez dopravy je pro první zájemce 490,- (později v shopu 550,-):

Ofiko slušivé triko 19.jamky
(náhledy na barvy níže):
  • Kvalitní pánské polo tričko James & Nicholson s krátkým rukávem z jedné tkaniny s kontrastními pruhy.
  • Vnější materiál: 95% bavlna, 5% elastan
  • Měkká elastická tkanina
  • Stříbrná povrchová úprava (antibakteriální povrch)
  • Pletený límec a rukávy s úzkými kontrastními pruhy
  • Boční rozparky
  • Knoflíky v barvě
  • Hmotnost: 170 g / m2
Velikosti: S, M,L,XL, 2XL, (a 3XL pánské)
Barvy: irishgreen, limegreen, aqua, orange, white,graphitewhite, red, royal, navy, black
Logo: výšivka loga 19jamka.cz na prsou bez sloganu s celkovým obvodem loga do 22 cm (kontrastní vůči zvolené barvě: světlá nebo tmavá)

damske JN568.PNG panske JN569.PNG tabulka velikostí.PNG


Závazně objednávejte tady ve fóru nebo mně do pošty @kristyna (+ veškeré dotazy) do pá 5.5, v podobě:


Př2. 1x limegreen ženské velikost L, předání po domluvě osobně (akce 19.jamky nebo v Praze)
Př2. 2x black mužské XL, poštou (adresu pošlu @kristyna)

PS: Do 5.5 - cena za ks 490,- +poštovné dle ceníku pošty, platba na dobírku, příp. při předání. Možnost, pokud nebude, možno nám vrátit, dáme do zásoby. Objednáváme výrobu pomocí hromadné objednávky až po 5.5. Dodáme, hned, jak budeme mít v ruce.
 
Upraveno moderátorem:
Mam dotaz k triku na @RazoR :
Jak se bude brat tato ,,reklama''na turnajich?? kdyz to neni sponzor, jeste my za to platime?? :D

super, tesim se, jaka bude velikost loga??
 
Upraveno moderátorem:
Ja mam objednano!! Tesim se!!
 
Hola! Vyrobíme po nocích polotrika 19.jamky! Po mnoha ohmataní všech možných hadrů a na základě doporučení jsme vybrali pánskou variantu JN569 a dámskou JN568. S dodavatelem je domluven mix barev a velikostí.

Výsledná cena bez dopravy je pro první zájemce 490,- (později v shopu 550,-):

Ofiko slušivé triko 19.jamky
(náhledy na barvy níže):
  • Kvalitní pánské polo tričko James & Nicholson s krátkým rukávem z jedné tkaniny s kontrastními pruhy.
  • Vnější materiál: 95% bavlna, 5% elastan
  • Měkká elastická tkanina
  • Stříbrná povrchová úprava (antibakteriální povrch)
  • Pletený límec a rukávy s úzkými kontrastními pruhy
  • Boční rozparky
  • Knoflíky v barvě
  • Hmotnost: 170 g / m2
Velikosti: S, M,L,XL, 2XL, (a 3XL pánské)
Barvy: irishgreen, limegreen, aqua, orange, white,graphitewhite, red, royal, navy, black
Logo: výšivka loga 19jamka.cz na prsou bez sloganu s celkovým obvodem loga do 22 cm (kontrastní vůči zvolené barvě: světlá nebo tmavá)

Zobrazit přílohu 1049 Zobrazit přílohu 1050 Zobrazit přílohu 1051


Závazně objednávejte tady ve fóru nebo mně do pošty @kristyna (+ veškeré dotazy) do pá 5.5, v podobě:


Př2. 1x limegreen ženské velikost L, předání po domluvě osobně (akce 19.jamky nebo v Praze)
Př2. 2x black mužské XL, poštou (adresu pošlu @kristyna)

PS: Do 5.5 - cena za ks 490,- +poštovné dle ceníku pošty, platba na dobírku, příp. při předání. Možnost, pokud nebude, možno nám vrátit, dáme do zásoby. Objednáváme výrobu pomocí hromadné objednávky až po 5.5. Dodáme, hned, jak budeme mít v ruce.
Na obrazkach je všude napsáno pánské. Předpokládám správně, že ta levá polovina obrázku jsou dámská trička?
 
Na obrazkach je všude napsáno pánské. Předpokládám správně, že ta levá polovina obrázku jsou dámská trička?
Vypada to, ze ano :)
 
Na obrazkach je všude napsáno pánské. Předpokládám správně, že ta levá polovina obrázku jsou dámská trička?

Ano, maji to spatne napsane i na zdroji a nechtelo se mi to prepisovat v obrazku.
 
Já si beru pro sebe zelene, modré a šedé. Btw. do zásoby a jako promo dárky bych rád jen jedno, standardně, co myslíte, lepší je ta grafitová šedá, než černá, dle obrázku?
 
Já si beru pro sebe zelene, modré a šedé. Btw. do zásoby a jako promo dárky bych rád jen jedno, standardně, co myslíte, lepší je ta grafitová šedá, než černá, dle obrázku?
Osobne nerad cerna trika na golf, neb je v tom vedro :)
 
Zajimavé zjistění. Hitem bude oranžové pánské triko. Kdo z panů si objednal, tak vždy oranžové!
 
Zajimavé zjistění. Hitem bude oranžové pánské triko. Kdo z panů si objednal, tak vždy oranžové!
budem vsichni jak popelari!! :D
ja si ho objednal, protoze nemam zadne oranzove :D
 
Já si beru pro sebe zelene, modré a šedé. Btw. do zásoby a jako promo dárky bych rád jen jedno, standardně, co myslíte, lepší je ta grafitová šedá, než černá, dle obrázku?
grafitová šedá někdy vypadá jako zapraná černá :eek: v tmavé obecně je vedro. nebylo by lepší něco světlejšího? absolutně nejuniverzálnější je bílá...
 
grafitová šedá někdy vypadá jako zapraná černá :eek: v tmavé obecně je vedro. nebylo by lepší něco světlejšího? absolutně nejuniverzálnější je bílá...

No, to je zase furt a snadno spinave, ne?

Tak to ja chci taky oranzovy. Nebudu trhat partu.
 
budem vsichni jak popelari!! :D
ja si ho objednal, protoze nemam zadne oranzove :D
koneckonců, kdybyste někde fungovali jako družstvo nebylo by to špatný, byli byste vidět ;) taky jsem o něm uvažovala, ale už mám 2 oranžový doma
 
No, to je zase furt a snadno spinave, ne?

Tak to ja chci taky oranzovy. Nebudu trhat partu.
za oranžovou plus, k bílé - mám pocit, že dost chlapů golfistů jsou manekýni - bílá jde zkombinovat se vším :D
 
Ještě někdo tričko? V pátek objednáváme. Slušivé, líbivé, prostě šik! :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom