Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Pololetní golfové vysvědčení

Jakou známkou byste se letos v golfu ohodnotili?

  • Jednička - výborné, jde mi to

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    36

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Vysvědčení - v golfovém případě pololetní (půlka sezóny). Jakou celkovou známku byste si za svůj letošní golf zatím udělili a proč?
 
Já to mám různé: když funím do kopce na trojce v Hořehledech, tak si říkám, proč tu blbnu, a když jdu na devítce po krásné ráně z týčka ke grýnu, říkám si, jaká je to paráda, že tam můžu být a že můžu hrát :). Jo, golf je skvělá zábava. :D
 
Vloni jsem se na podzim začal potloukat po hřištích v okolí a letos jsem se začal učit golf s pomocí trenéra. Moc mě to baví a oklasifikoval bych se známkou 2 až 3. Věřím že se zlepším, jsem totiž na hřišti každou chvíli. Tak mi držte pěsti. Díky a hodně štěstí všem :up:
 
Hraje dobře, to nemohu říct! Docházka obstojná, výsledky nevalné, občas sprostý i hůl se proletěla... Na řemeslo se nehodí, z měšťanky ho vyhodili, tak aspoň tu maduridu ...
 
Nooooo, kdysi jsem si dal cíl, abych měl rozumný bogey golf. Tzn při pohledu do TeeTime na zahrané jamky jsem chtěl vždy vidět převahu výsledků pod bogey nad jamkami nad bogey. No a to se daří …. Splněno a dam si jedničku….. v této disciplíně. Další disciplíny komentovat nebudu, byla by skoda ničit pozitivní text :)
 
Hraje dobře, to nemohu říct! Docházka obstojná, výsledky nevalné, občas sprostý i hůl se proletěla... Na řemeslo se nehodí, z měšťanky ho vyhodili, tak aspoň tu maduridu ...
A šaty po starší sestře nosil? 🤭
 
Já jsem si dal trojku. Tedy jak kdy.
To mě vystihuje. Dokážu zahrát berdý na dlouhém 5ti paru, stejně tak ale jsem schopen z odpaliště
nepřestřelit dámské. Až se tohle
narovná, bude možno o dvojce uvažovat. Dřív ne.
Doufám, že se toho dožiju. 🤪
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom