Politika a vše kolem

Mirek_62

Guru fóra
Jméno
Miroslav
Přijmení
Krejčí
Rok ZK
2010
Klub
KHGCS
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
můžeš to napsat podrobněji?
nebo poslat link na to, kde se to píše?
příspěvek je taková zkratka, že fakt nerozumím vůbec, oč jde
děkuji R
Boušu asi myslel toto

a toto 🤭
pouzivani-ochranne-masky-dm-1-a-cm-3-a.jpg

Trenér

Guru fóra
Jméno
Jiří
Rok ZK
2005
Klub
GC Čechie
HI (HCP)
5,0
P/L
Pravák
Značka
Srixon
Rozhodčí ČGF
III.třída
Golf. trenér
PRO
19.jamka:
Představení
WITB
Vysvetli mi, prosim, nekdo, jak se momentalne dela volebni pruzkum a proc ma ANO porad tolik, kdyz to nezvladaj?? To jsou ti lidi slepi nebo blbi??
článek o průzkumu
EDIT: je to delane jeste pred karantenou
Nedělají se vůbec, kdo platí ten jede, aspoň podle mé zkušenosti s p. Zajícem 300.000,- = se 2%... Tak asi tak

Mirek_62

Guru fóra
Jméno
Miroslav
Přijmení
Krejčí
Rok ZK
2010
Klub
KHGCS
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Nedělají se vůbec, kdo platí ten jede, aspoň podle mé zkušenosti s p. Zajícem 300.000,- = se 2%... Tak asi tak
Asi máš jiné info než já.
Neteř dělá v organizaci, která výzkumy veřejného mínění provádí.
Dle ní se průzkumy dělají, je na to daná jasná metodika týkající se všech procesů s tím související.
A žádná s těchto agentur si "nelajsne" vydat zkreslené výsledky v důsledku "finanční intervence" kohokoliv.
Pokud by to totiž prasklo (a v ČR je ta jistota prozrazení 100%), tak už to může taková agentura "zabalit"

NaBednu

Guru fóra
Rok ZK
2019
P/L
Levák
19.jamka:
Představení
WITB
Asi máš jiné info než já.
Neteř dělá v organizaci, která výzkumy veřejného mínění provádí.
Dle ní se průzkumy dělají, je na to daná jasná metodika týkající se všech procesů s tím související.
A žádná s těchto agentur si "nelajsne" vydat zkreslené výsledky v důsledku "finanční intervence" kohokoliv.
Pokud by to totiž prasklo (a v ČR je ta jistota prozrazení 100%), tak už to může taková agentura "zabalit"
taky si myslím, že tohle platit nejde
ovšem agentuře lze zadat "správné" dotazy - ale to už jde mimo agenturu

S

Sarkafarka

Neregistrovaný
Každopádně co se Miloš zamknul v Lánech ve sklepě a Bureš nastrčil před sebe Prymulu s Vojtěchem, nějak se nemohu dočkat pravidelných průzkumů oblíbenosti dvou vrcholných politiků...;-)

Mirek_62

Guru fóra
Jméno
Miroslav
Přijmení
Krejčí
Rok ZK
2010
Klub
KHGCS
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Tak nám to domácí vězení chtějí natáhnout do 11. května ...
Nouzový stav neznamená,že po celou dobu budou platit i omezení.
Navíc to musí schválit parlament - i když tam má AB hlasů na schválení dost.
Hamáček to právě vysvětloval, řeší to hlavně možnost např. nepostupovat podle zákona o veřejných zakázkách.

Ale to neznamená, že "zákaz vycházení" nebude ještě delší.
To se řídí podle zákona o ochraně zdraví a na to nemusí být nouzový stav - tedy pokud se nepletu.

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
Cobra,ale mám jejich jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB
Že materiál OP z anduly jsou stejně kvalitní jako potraviny z řetězců a chytrá M mapy na jižní Moravě jsou dva kroky za prvním nakaženým a systematické řešení krizí už tu bylo jen většina z vás tady nebyla ani v plánu.
Promiň Bohouši, ale pořád nejsem o nich chytřejší než po tvém prvním příspěvku. Vypadá to, že píšeš česky, jednotlivým slovům se dá rozumět, ale smysl celé té věty nějak marně hledám.

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
19.jamka:
Představení
WITB
Tak nám to domácí vězení chtějí natáhnout do 11. května ...
nouzový stav není totéž co karanténa a omezení pohybu.

Seppper

Mazák fóra
Rok ZK
2012
HI (HCP)
13,2
P/L
Levák
19.jamka:
WITB
To chápu ale min. pár následujících dní/týdnů se nejspíš mnoho nezmění.

U nás v práci už se začalo propouštět, vzhledem k tomu, že ekonomika šla do řitě, tak není už prakticky co vozit ( dělám v autodopravě ) - takže napřed se dala pryč auta, následně šli řidiči ( ti kteří byli na blacklistu - tzn. problémoví, líní atp. ) a včera i první kolegové z kanceláře. Takže redukce flotily a lidí bude nejspíš podle vývoje pokračovat, takže min. pro nás to znamená, že po krizi z nás bude opět o něco menší firma. Sám sem od 1/4 doma za 60%. To už na tu nudu chcípnu tuplem.

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
Vysvetli mi, prosim, nekdo, jak se momentalne dela volebni pruzkum a proc ma ANO porad tolik, kdyz to nezvladaj?? To jsou ti lidi slepi nebo blbi??
článek o průzkumu
EDIT: je to delane jeste pred karantenou
Doporučuji vylézt ze své sociální bubliny. Já na to s úspěchem používám čtení diskusí pod články na novinkách, případně podobných médiích. O čem jsou články je v podstatě fuk. Občas se člověku sice chce zvracet, ale stojí to za to. Pochopíš, proč máme presidenta a vládu jaké máme.
A když jsem sledoval lidi z naší výroby, poslouchal o čem se baví, co řeší a jak, sebralo mi to iluze o tom, že v těch diskusích jsou to jen trolové.

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Doporučuji vylézt ze své sociální bubliny. Já na to s úspěchem používám čtení diskusí pod články na novinkách, případně podobných médiích. O čem jsou články je v podstatě fuk. Občas se člověku sice chce zvracet, ale stojí to za to. Pochopíš, proč máme presidenta a vládu jaké máme.
A když jsem sledoval lidi z naší výroby, poslouchal o čem se baví, co řeší a jak, sebralo mi to iluze o tom, že v těch diskusích jsou to jen trolové.
diskuze na novinkach ctu, kdyz si pripadam hloupej, tam to velmi zvedne sebevedomi, je to plne dementu :D

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
diskuze na novinkach ctu, kdyz si pripadam hloupej, tam to velmi zvedne sebevedomi, je to plne dementu :D
Hehe, tak jestli to čteš a není ti jasné, proč má Bureš takové preference, tak nevím.
Zkus třeba "vlastníky", je to sice blbost, ale o nás jako o lidech to slušně vypovídá...

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
19.jamka:
Představení
WITB
Pravda je, že asi každý máme nějakou sociální bublinu jak píše @JardaK , s lidmi ve svém okolí (kolegové, kamarádi, golfisti...) se v názorech shodneme. S mojí maminkou se radši o politice nebavím, z preventivních důvodů a protože jí mám ráda. Ale manžel občas přijde z práce (teď ne, lebedí si doma na 60%) vytočenej co mají kolegové za názory.
Diskuze na Novinkách čtu jen v dobrém rozpoložení, neboť se pak potácím od "to není možné, to jsou trollové" nebo " ty lidi jsou fakt dementní" a někdy je to fakt o zdravý rozum. Proč má ten jouda co se vydává za premiéra pořád takové preference, to nechápu...děsí mne, že to fakt taková spousta lidí nevidí co je zač. A o tom starém nemocném člověku, co je někde v Lánech zabarikádovaný a nevydá ani hlásku (možná i lepší), je škoda se už vůbec zmiňovat.

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
Pravda je, že asi každý máme nějakou sociální bublinu jak píše @JardaK , s lidmi ve svém okolí (kolegové, kamarádi, golfisti...) se v názorech shodneme. S mojí maminkou se radši o politice nebavím, z preventivních důvodů a protože jí mám ráda. Ale manžel občas přijde z práce (teď ne, lebedí si doma na 60%) vytočenej co mají kolegové za názory.
Diskuze na Novinkách čtu jen v dobrém rozpoložení, neboť se pak potácím od "to není možné, to jsou trollové" nebo " ty lidi jsou fakt dementní" a někdy je to fakt o zdravý rozum. Proč má ten jouda co se vydává za premiéra pořád takové preference, to nechápu...děsí mne, že to fakt taková spousta lidí nevidí co je zač. A o tom starém nemocném člověku, co je někde v Lánech zabarikádovaný a nevydá ani hlásku (možná i lepší), je škoda se už vůbec zmiňovat.
No, obávám se, že je to ještě horší. Spousta lidí vidí co je zač a líbí se jim to.. stačí sem tam kobliha nebo slevička na bus, sem tam pro jistotu plivnout na pražskou kavárnu. A je to doma...

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
19.jamka:
Představení
WITB
No, obávám se, že je to ještě horší. Spousta lidí vidí co je zač a líbí se jim to.. stačí sem tam kobliha nebo slevička na bus, sem tam pro jistotu plivnout na pražskou kavárnu. A je to doma...
A to je ta nejhorší varianta, řekla bych...

Francovka

Mazák fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Dneska jsem měl schůzku s ředitelem Gumáren Zubří. Jsou největším výrobcem ochranných masek a oděvů v ČR v TOP 10 v Evropě. Od vlády v ČR jim nepřišla žádná objednávka ani požadavek. 60% své kapacity vyváží - rezerva pro ČR tam pořád je. Jasně je tam cenový rozdíl, Číně se cenou nedá konkurovat. Ale na druhou stranu zůstávají peníze v ČR a nevzniká závislost na cizí ekonomice.

NaBednu

Guru fóra
Rok ZK
2019
P/L
Levák
19.jamka:
Představení
WITB
a na to já, že je to ještě horší, protože lidi naopak zdaleka neví, co je zač
a to, co teď předvádí jeho matrjoša z financí ve spolupráci s řadou odborníků, nemá obdobu:
ani se mi už nechce vzpomínat na to ostatní.
Kdo by to byl řekl do toho ušatce, co se tak uculoval, když si se Zemanem připíjel Becherovkou...
že nám takhle skočí na záda a budeme ho tahat až do smrti :oops:.

Marjápano, ať už otevřou... lepší v přírodě prožívat golfová trápení...🏌️‍♀️ a na vše zapomenout (ve sladké naprdnutosti na ránu do vody na šesté jamce). ⛳

wasp

Aktivní člen
a to, co teď předvádí jeho matrjoša z financí ve spolupráci s řadou odborníků, nemá obdobu:
Kdo by to byl řekl do toho ušatce, co se tak uculoval, když si se Zemanem připíjel Becherovkou...

Marjápano, ať už otevřou... lepší v přírodě prožívat golfová trápení...🏌️‍♀️ a na vše zapomenout (ve sladké naprdnutosti na ránu do vody na šesté jamce). ⛳
Pachtovné, tedy nájem za pole, se platí jednou ročně. Ty navrhovaná opatření se na něj tedy (zřejmě) nevztahují. Drzost je ale to, že vláda chce umožnit, aby nájemníci neplatili 3 ( možná 6) měsíců nájem za byt. Když se však po této době odstěhují, soukromému majiteli zbydou jen oči pro pláč, nikdy už peníze neuvidí. ( u polí by to bylo jinak, tam je to běh na dlouhou trať a i v případě odložení plateb by o ně pronajímatel pravděpodobně nepřišel)

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
26,7
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Uvidíme, jestli se vzchopí nějak výrazně opozice, kdy jindy, že - by měly být vidět a křičet (netvrdím, že je to jednoduché v podmínkách jaké jsou). A pokud ne - tak jsou dle mého spoluviníci tohoto stavu.

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom