ČR - Střed Poděbrady

smidke

Nováček
HI (HCP)
16,1
P/L
  1. Pravák

Feedback
+0 / 0 /-0
Tak dnes je poslední den, kdy si mohou nečlenové místního klubu zahrát hřiště ve své původní podobě. Zítra jen členové a od soboty už se hrají nové jamky.
Dnes jsme s @Ferrry byli a naposledy si zahráli puvodní hřiště.Hřiště celkem ok,ale green v lese na 12.jamce velmi špatný a na 13té nebyl vubec a jamka píchnutá na fervej a kolem nebyla ani tráva trochu zkrácena.Šli jsme před turnajem a znali hřiště,ale už jsou změněné všude cedule u odpališt s pořadím jamek a lidi v turnaji na to nikdo neupozornil a většina hřiště ani neznala,tak totálně nevěděli kde jsou a co maj hrát.Startér turnaje asi nepřišel:down:,tak tam dnes asi budou padat zajímavá čísla;):D.

ulilee

Aktivní člen
Rok ZK
2009
Klub
ČGK
HI (HCP)
13,7
P/L
  1. Pravák
Značka
PING

Feedback
+0 / 0 /-0
Dnes jsem si zahrál nové jamky v Poděbradech. Byl jsem mile překvapen a je jen škoda, že celková kvalita hřiště není úplně nejlepší. Ale greeny až na jeden ok a nové jamky se mi líbí. Jednička je ideální na rozjezd a společně s osmnáctou, která je těsně vedle, tvoří zajímavou variantu lehkého čtyřparu a dlouhého pětiparu, s dominantními FW a greenovými bunkery. Už si nezahrajete staré jamky 1,2,18. Pokud se zlepší kvalita hracích ploch, bude to zajímavé hřiště.

Přílohy

• IMG_20210912_123549.jpg
    IMG_20210912_123549.jpg
    146,3 KB · Zobrazení: 46

davidfara

Aktivní člen
Rok ZK
2008
Klub
GC Svatý jan
HI (HCP)
PRO
P/L
  1. Pravák
Značka
Callaway, Mizuno
Rozhodčí ČGF
III.třída
Golf. trenér
PRO

Feedback
+0 / 0 /-0
Dnes jsem si zahrál nové jamky v Poděbradech. Byl jsem mile překvapen a je jen škoda, že celková kvalita hřiště není úplně nejlepší. Ale greeny až na jeden ok a nové jamky se mi líbí. Jednička je ideální na rozjezd a společně s osmnáctou, která je těsně vedle, tvoří zajímavou variantu lehkého čtyřparu a dlouhého pětiparu, s dominantními FW a greenovými bunkery. Už si nezahrajete staré jamky 1,2,18. Pokud se zlepší kvalita hracích ploch, bude to zajímavé hřiště.
Doporučuješ se tam jet letos podívat? Nebo myslíš, že bude lepší si počkat na příští rok, až otevřou komplet nové jamky? Mám v sobě takové hlodání, že bych se tam rád letos podíval :D

ulilee

Aktivní člen
Rok ZK
2009
Klub
ČGK
HI (HCP)
13,7
P/L
  1. Pravák
Značka
PING

Feedback
+0 / 0 /-0
Doporučuješ se tam jet letos podívat? Nebo myslíš, že bude lepší si počkat na příští rok, až otevřou komplet nové jamky? Mám v sobě takové hlodání, že bych se tam rád letos podíval :D
Těžko říct, já byl děsně zvědavej a nelituji, že jsem tam byl, fakt se mi ty nové jamky líbí! Jen se momentálně hraje par 70, bez lesních jamek 12,13. Takže asi tak. Moc jsem Ti asi nepomohl.

Šum svistu

Člen fóra
Jméno
Jiří
P/L
  1. Levák

Feedback
+0 / 0 /-0
Nové jamky jsou ale jakoby z jiného hřiště, příliš nekorespondují se zbytkem. Myšleno tedy jamky 1 a 18. Tak výrazně modelované greeny jinde na hřišti už člověk nepotká, stejně tak jejich zasazení do holé planiny(což se snad časem srovná výsadbou dřevin). Trochu nešťastná je jamka č.3, dnes obrácený dogleg na green staré jamky č.2, kde ideální místo dopadu první rány má na délku toleranci tak 2 holí. Cokoli kratší je nutno hrát přes vysoké stromy podél potoka(nebo nízkou ranou pod jejich korunami), cokoli delší je na cestě nebo rovnou ve vodě.

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2021 patří (více info):