Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Poděbrady

Včera jsem po dlouhé době navštívil Poděbrady a byl jsem moc příjemně překvapený. Hřiště ve výborném stavu, díky dešťům krásně zelené a měkké. Greeny většinou výborné, jen na lesní 12 a následně na 13 úplně jiné než na zbytku hriště. Na 13 snad o půlku pomalejší než ostatní. Ale celkově je hřiště každý rok lepší a lepší, je krásně vystříhané, což hodně zvýšilo hratelnost i při nepovedené ráně. Jak už bylo napsáno dříve, restaurace má nový koncept a jídlo bylo výborné. A to nejlepší nakonec, fíčko v týdnu 590Kč a v ceně fíčka oběd? Já osobně se chystám do Poděbrad brzy znovu a doporučuji to i ostatním :D :up:
 
Včera jsem po dlouhé době navštívil Poděbrady a byl jsem moc příjemně překvapený. Hřiště ve výborném stavu, díky dešťům krásně zelené a měkké. Greeny většinou výborné, jen na lesní 12 a následně na 13 úplně jiné než na zbytku hriště. Na 13 snad o půlku pomalejší než ostatní. Ale celkově je hřiště každý rok lepší a lepší, je krásně vystříhané, což hodně zvýšilo hratelnost i při nepovedené ráně. Jak už bylo napsáno dříve, restaurace má nový koncept a jídlo bylo výborné. A to nejlepší nakonec, fíčko v týdnu 590Kč a v ceně fíčka oběd? Já osobně se chystám do Poděbrad brzy znovu a doporučuji to i ostatním :D :up:
Pořád mají v ceně fíčka oběd? Ta cena mne taky pořád překvapuje, je skvělá. A chápu to dobře, že jsou lesní jamky komplet otevřené? To bych si ty Poděbrady jela letos zahrát i potřetí.
 
Pořád mají v ceně fíčka oběd? Ta cena mne taky pořád překvapuje, je skvělá. A chápu to dobře, že jsou lesní jamky komplet otevřené? To bych si ty Poděbrady jela letos zahrát i potřetí.
Oběd v ceně je fakt super, nevěděl jsem o tom a mile mě to prekvapilo. Lesní jamka je otevřená jen jedna a to pětipar 12, 13 je stále zavřená. Ale určitě to stojí za to
 
Par fotek z aktualnich Podebrad (hral jsem dnes). hral jsem strasne, takze radeji jen ... strucne (hriste za moji hru nemuze): hodne podmacene, kolem vetsiny grynu pisek, viz fotky, nic moc, kdyz v tom skoncite popate. Sel jsem v 8.20 - na hristi se pilne pracovalo, to znamena prvnich 8 jamek jsem byl jak na stavenisti. Bohuzel jeste v deset nebyly stazeny vsechny gryny. Smysl mi na nich hrat davalo az na poslednich 4 - prekvapive docela rychle. Potesily kureci spizy z venkovni restaurace, ohrate asi v mikrovlne - ale za to asi tri minuty od objednani a moc dobre. S 0.5l kolou za cca 180 kc.

0AB16A39-09B0-431A-8197-767F94814FCC.jpeg E001F99B-0DF3-492F-A1EA-36EAE4A83431.jpeg 24DC8361-AF1A-4727-ACB3-EB3247EFD549.jpeg 893B2DC3-9EEF-448E-8D2C-AACDEFAFF76F.jpeg 798E97C0-6B87-4FB6-80D5-81B4C422F0DC.jpeg 476EAF68-58F3-4329-B594-C41C398735F7.jpeg 173D40D2-B74C-4F9B-A9F4-D894994CBFC8.jpeg 6D58D84B-0139-41EF-8E17-2976947DAFB4.jpeg 012E073A-495F-4D3C-A4A1-71AAABEFA4E4.jpeg D3EA8831-7371-4544-8389-B26848069E76.jpeg 3F995A98-B03B-4554-B27E-5AFED82F1D23.jpeg A5D5CA87-D89D-49B4-9896-E241320BD6D8.jpeg 61731212-E36E-4CCC-BCEF-ADC35A7D3D6A.jpeg FE01F0FB-2010-4809-997C-B2466DBCE750.jpeg
 
nebyl jste někdo už letos na hřišti, rád bych tento týden vyrazil, bude tam klid....
 
byl jsem v pátek a hřiště je ve standardně dobrém stavu - fairway na otevřených místech trochu tvrdší, greeny byly pomalejší, občas fleky. Nehrají se lesní jamky, místo nich jsou vloženy 2x 3-pary. Za tu cenu to podle mě stojí. Mám to kousek, takže tam určitě ještě půjdu, tak napíšu update
 
byl jsem v pátek a hřiště je ve standardně dobrém stavu - fairway na otevřených místech trochu tvrdší, greeny byly pomalejší, občas fleky. Nehrají se lesní jamky, místo nich jsou vloženy 2x 3-pary. Za tu cenu to podle mě stojí. Mám to kousek, takže tam určitě ještě půjdu, tak napíšu update
díky, asi vyrazím ve čtvrtek, koukal jsem, že je prázdno. Narozdíl od jiných hřišť v Praze.
 
Dnes po dvou letech znovu. Ty vložené jamky jsou hrozný. Na 15. rohože, grýny celkem flekaté a pomalé (ale vzhledme k době OK). Nepřijde mi jako dlouhé hřiště ale díky vodním překážkám před některými grýny trochu záludné. Mají coronavirové vložky do jamky. příjmené.
IMG_20200416_144537[1].jpg
IMG_20200416_154146[1].jpg
 
Hřiště je v dobrém stavu. Greeny jako vždy pomalejší. Hrají se obě lesní jamky. Greeny na lesních jamkách mají ještě hodně písku. Hřiště bylo plné. Zatím bez komárů!
 
V neděli v rámci jamkovky. Hřiště celkem mokré, zejména lesní jamky, ale ty jsou opravdu pěkné. Škoda jen těch komárů. Střelnice byla v akci, takže úplně balzám na nervy to nebyl... Ale nějak mi to nevadilo.



IMG_20200719_112033[1].jpg

IMG_20200719_125517[1].jpg
 
No počkej, to si měl @macdav vyfotit na hřišti, ne u nějaké strouhy u statku. :) Že vy ste tam tu fotku narafičili?

Ale fotky od @macdav vypadají moc pěkně, asi pozměním názor na Poděbrady a dám jim po loňské sezóně za sebe ještě šanci. Zkoušeli jste jídlo?
No hratelné, na druhý pokus. Měl jsme to držení ještě více zkrátit.
Škoda týhle jamky. Je to 14. Druhou ranou jsem byl těsně před grýnem, ale v týhle pozici... Když jsme tam šel, tak jsem si raději telefon nechal na vozíku... co kdyby....
 
Nehráli jste někdo hřiště v poslední době? Plánujeme si tam jet zahrát, tak jestli to za to stojí :) Díky!
 
Není to úplně nic nového, ale Poděbrady se nám letos změní. Docela do toho šlápli:
-
Nové jamky a nové řazení

Zcela nově je vybudována jamka č. 1 (par 4) a jamka č. 2 (par 3), jamka č. 3 (par 4) bude využívat green původní dvojky. Jamka č. 18 (par 5) využívá původní odpaliště, ale má novou fairway a green.

Bude zrušena současná jamka č. 9 a z aktuální 10 bude par 3. Jamky budou mít také jinou posloupnost.

První 9: nová 1, nová 2, nová 3, dále původní jamky v novém pořadí – 3, 16, 17, 5, 15, 4

Druhá 9: 7, 8, 10 (par 3), 11, 12, 13, 14, 6, 18

Nové řazení jamek proběhne spolu s otevřením nových jamek a znormováním.

A plus nový driving range a klubovna. Viz foto pod odkazem.

Aktuální stav

  • Dokončeny stavební práce i zavlažování na nových jamkách
  • Zaseta nová odpaliště a greeny vč. tréninkových
  • Zorány nové fairwaye
  • Dokončena stavba krytého odpaliště na driving range
  • Pracuje se na nových odpalištích jamky č. 10
  • Plánované otevření nových jamek – konec léta 2021
  • Do té doby se hraje par 71 s vloženým tříparem místo 18. jamky


9D50D751-A8FC-4ACD-869B-838C944E3F4C.jpeg
 
Žel bohu na úkor výstavby nových jamek a DR padla údržba těch stávajících. Takže se puttuje na greenech "střižených" dle mustru jako na jiných hřištích FW. Ty vyžrané fleky bez trávy jsou možná víc dílem přírody, ačkoli je tu otázka, proč o pár kilometrů proti proudu Labe to v Bohdanči tak není. Tak doufejme, že po letošní sezoně a dostavbě se hřiště probere trochu k životu, ačkoli složitost vlastnických struktur tomu stejně bude asi dál úspěšně bránit. Je smutné sledovat že ve slunečné dny, kdy jinde jsou plné teetimy, v Poděbradech stojí na parkovišti 10 aut.
 
Žel bohu na úkor výstavby nových jamek a DR padla údržba těch stávajících. Takže se puttuje na greenech "střižených" dle mustru jako na jiných hřištích FW. Ty vyžrané fleky bez trávy jsou možná víc dílem přírody, ačkoli je tu otázka, proč o pár kilometrů proti proudu Labe to v Bohdanči tak není. Tak doufejme, že po letošní sezoně a dostavbě se hřiště probere trochu k životu, ačkoli složitost vlastnických struktur tomu stejně bude asi dál úspěšně bránit. Je smutné sledovat že ve slunečné dny, kdy jinde jsou plné teetimy, v Poděbradech stojí na parkovišti 10 aut.
Myslím - a i mi to potvrdila jedna známá ze seniorky která je tam členkou - že letos to bude takové přechodné období, kdy bude lepší do Poděbrad nejezdit...a zkusit to až příští rok, až si to po té přestavbě všechno sedne.
 
Žel bohu na úkor výstavby nových jamek a DR padla údržba těch stávajících. Takže se puttuje na greenech "střižených" dle mustru jako na jiných hřištích FW. Ty vyžrané fleky bez trávy jsou možná víc dílem přírody, ačkoli je tu otázka, proč o pár kilometrů proti proudu Labe to v Bohdanči tak není. Tak doufejme, že po letošní sezoně a dostavbě se hřiště probere trochu k životu, ačkoli složitost vlastnických struktur tomu stejně bude asi dál úspěšně bránit. Je smutné sledovat že ve slunečné dny, kdy jinde jsou plné teetimy, v Poděbradech stojí na parkovišti 10 aut.
Byl jsem tam asi pred 14 dny, nalakalo me levnejsi fee, coz jsem si vysvetloval tou prestavbou a beru to. Ale ty greeny byly jak tankodrom. Asi tomu dlouha zima a malo slunce nepomohlo, navic je tam vlhko a hodne stinu. Nicmene hriste jako takove je super, siroky fw, spousta doglegu kde je pokus o vyber :D spravne strany fw dulezity. Klikatici potucek hraje na spouste jamkach velkou roli a stromy mi micky vracely zpet do fw. Jen mi zadny tripar neutkvel v pameti.
 
Tak dnes je poslední den, kdy si mohou nečlenové místního klubu zahrát hřiště ve své původní podobě. Zítra jen členové a od soboty už se hrají nové jamky.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom