Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Poděbrady

Ahoj,
byl jsem tam teď v pátek : recepce a ochota paní = super, hřiště se díky dostatku vláhy také dost lepší(začátek sezóny byl výrazně horší-hrálo se víc na hlíně, než z trávy, ale to se teď již mění). Hra bez lesních jamek z hřiště dělá PAR 69, na což snad prvně mají připravené i kultivované score-karty, ale hřišti to rozhodně ubírá na zajímavosti a atraktivnosti = dvě opravdu hezké lesní jamky(par 5 a par 4), jsou nahrazeny naprosto nezajímavými 3-pary. To Vám přinese pouze zajímavější celkový výsledek = ale to je pro mě málo, radši bych se potrápil a popral s lesními jamkami. Ten, kdo si bude chtít zvýšit ego lepším výsledkem, má teď velkou šanci uspět.Navíc mám pocit, že pár míst výrazně proklestili, ale to se teď na jaře děje na většině hřišť - časem to asi zase zaroste.Greeny husté + zapískované = opravdu značně pomalé(mě to nevadilo, ale mí kolegové rozhodně nadšeni nebyli).
 
Na přátelích golfu recenze na Poděbrady, viz http://pratelegolfu.cz/podebrady-2016-recenze/

Škoda jen, ze se tam v lese nic z NA neujmulo.
Letos zustanou 100% zavrene.
Nemohl by nekdo alepson zaridit, aby se vPodebradech aktualizoval PAR hriste?
Myslim tim, ze neodpovida realite ani na CGF ani nikde v teetime a zadne jine golf aplikaci.
Pozadal jsem teetime o aktualizaci dat hriste, ktere neodpovida dlouhodobe realite a pry to musi udelat samo hriste.
Umi s tim nekdo prosim tady pomoct ?
 
Škoda jen, ze se tam v lese nic z NA neujmulo.
Letos zustanou 100% zavrene.
Nemohl by nekdo alepson zaridit, aby se vPodebradech aktualizoval PAR hriste?
Myslim tim, ze neodpovida realite ani na CGF ani nikde v teetime a zadne jine golf aplikaci.
Pozadal jsem teetime o aktualizaci dat hriste, ktere neodpovida dlouhodobe realite a pry to musi udelat samo hriste.
Umi s tim nekdo prosim tady pomoct ?
jak vis, ze 100% zavrene?? :(
 
pro mě jsou Poděbrady minulostí, stejně jako NA, nevidím důvod, proč tam hrát, stav hřiště bych pojmenoval "rekreační lázeňské" ... škoda, no...
 
Zatímco u Nové Ameriky mne její stagnace/omezený provoz ani moc nevadí (toto hřiště jsem nikdy neměl v oblibě), tak u Poděbrad mne tyto problémy docela mrzí...
Doufejme, že to dají do pořádku a že tam opětovně začneme jezdit.
 
jak vis, ze 100% zavrene?? :(

Jane, staci se ptat sikovne zamestnancu.
Rekli mi to.
Na provizorni 1.jamce uz zalozili vyvysene odpaliste.
A byl jsem se po tajmu projit na zavrenych lesnich jamkach, jen projit psssst. Mrtve.

Letos to nepobezi. A jak dal ? Netusim ....
Jen poznam na 1. pohled kde nejsou prachy a hraci ......

Co s tim normovanim? Ktere nesouhlasi ?
Pomuzes ?
 
Jane, staci se ptat sikovne zamestnancu.
Rekli mi to.
Na provizorni 1.jamce uz zalozili vyvysene odpaliste.
A byl jsem se po tajmu projit na zavrenych lesnich jamkach, jen projit psssst. Mrtve.

Letos to nepobezi. A jak dal ? Netusim ....
Jen poznam na 1. pohled kde nejsou prachy a hraci ......

Co s tim normovanim? Ktere nesouhlasi ?
Pomuzes ?
Skoda :(
znormovane to je, hrajou se na tom normalni turnaje, ale upravu ve svych pruvodcich a v teetimu musi udelat oni
 
Skoda :(
znormovane to je, hrajou se na tom normalni turnaje, ale upravu ve svych pruvodcich a v teetimu musi udelat oni

Ano znormovane na PAR 69
Tak nic no.
 
Ano znormovane na PAR 69
Tak nic no.
jojo, doplnenim tech triparu to tak vzniklo no :(
snad se les zase nekdy otevre :(
 
A to sem s nima letos vyhandloval fee a pobyty v hotelu. To jsme zvědavej, kdo mi to hodí na hlavu:).
 
V Poděbradech jsem byla jen na kafi, ale mám je na facebooku a tam jsem dneska objevila toto: Screenshot 2017-05-04 12.14.34.png tak nevím
 
Nemohl by nekdo alepson zaridit, aby se vPodebradech aktualizoval PAR hriste?
Myslim tim, ze neodpovida realite ani na CGF ani nikde v teetime a zadne jine golf aplikaci.
Umi s tim nekdo prosim tady pomoct ?

Golfshot i easyscorecard maji hriste spravne, jelikoz muzes vybrat kratsi/zimni hriste nebo to znormovane
 
Vcera mi rikal bracha, ze nekde cetl, ze Podebrady koupil greeny a i odpaliste od Nove Ameriky.
Tak jsem ted zmatenej kde je pravda:(
 
Vcera mi rikal bracha, ze nekde cetl, ze Podebrady koupil greeny a i odpaliste od Nove Ameriky.
Tak jsem ted zmatenej kde je pravda:(

Ahoj uz nevedeli coby :) ano, ale uz pred rokem, jenze se to vubec nechytlo :(
 
Les se určitě otevře na mistrovství České republiky na jamky. S těmi greeny, první les se chytnul relativně dobře, druhý je bohužel špatný. Myslím, že se minulý rok na ně nemělo vůbec hrát a nechat je pořádně zarůst.

Ono jako musíte brát v potaz, že cena fee je v týdnu 500 kč a nikdo z něj neudělá a ani neděla hřiště typu Albatros či Kunětická hora

aha, takže letos se tomu hřišti vyhnu.
Zkus přijet a udělat si názor sám :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: Als
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom