Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Podbořánky

Chystám se sem na inspekční cestu. Co mě tam čeká? Znáte hřiště? Tipy, doporučení?
 
Byl jsem tam letos. Pro mě velmi příjemné hřiště. Hezká krajina. Nepřipadal jsem si tam ani jako na devítce. Určitě ještě pojedu a ne jednou.
 
Na inspekci pojedu rád s tebou, pokud dovolíš. Letos jsem nebyl. Jinak vždy parádní zážitek. Hřiště vždy parádní, šťavnaté a klidné. Žádný ruch dopravy a vůbec civilizace. Prostě odpočinek od ruchu a krásný golfík
 
Byl jsem tam letos. Pro mě velmi příjemné hřiště. Hezká krajina. Nepřipadal jsem si tam ani jako na devítce. Určitě ještě pojedu a ne jednou.
Taky mám rád. Vždycky příjemná atmosféra, cena víc než příznivá. Každá jamka jiná.
 
Jj, ceník je ukázkový, cesta z domu hodina, po 15té hodině za 300 Kč, krása. Ale i pětistovka je velmi příjemná.

cenik-fee-2017-web.jpg
 
Zatím jo, ozvu se. Nicméně zajímalo mě to tady teď spíše obecně, vypadá to dle fotek jako milé hřiště, a vzdálenost je ještě docela rozumná. Možná by se tam dal mrsknout i jeden turnájek.
 
Zatím jo, ozvu se. Nicméně zajímalo mě to tady teď spíše obecně, vypadá to dle fotek jako milé hřiště, a vzdálenost je ještě docela rozumná. Možná by se tam dal mrsknout i jeden turnájek.

Když se vejdeš do mého rozvrhu, rád si pojedu taky zahrát. Btw. Hořehledy mají tuším 20% slevu.
 
Omlouvám se, vcera hned po obede jsem tam jel sam vycistit si hlavu. Sranda byla u pumpy, kdy jednak jsem motorkari za mnou povidal, co ze je dacia za skvele auto (ptal se na to) ale pak u kasy, kdyz jsem nemel dost na karte a druha zapomenuta doma. No co, seskladal jsem to napul z hotovosti a vyskrabku z karty a ma uzasna zena @kristyna mi pak poslala ze stejne banky kapesne, abych se neuvedl pri prvni navsteve hned jako umyvac nadobi.

Krasne hriste, supr cena. Byl jsem tam (neni divu v tenhle cas) skorem sam. Je to devitka, ale jamky jak na klasicke osmnacce, velke. Nic neni stisnene. Hriste kratsi, ale o to prijemnejsi, pekne vyhledy na jamky. Ferveje i odpaliste ok, greeny taky - prekvapive rychle. Moc prijemna obsluha. Cele je to takove rodinne a na atmosfere hriste je to znat. Pomer cena/vykon/hra vynikajici. Stoji to za navstevu a to opakovanou. Ja pojedu urcite. Diky vsem za doporuceni.

Domluvim tam spolhru, huraturnaj pro zajemce, zari/rijen. :)

IMG_20170906_150303.jpg
 
Upraveno:
Útulné hřiště s vysokou kvalitou herních ploch a velmi příjemným prostředím. Jamky velmi příjemně navazují, nikam necouráte, není to placka, ale taky žádná Sněžka. Na podzim dokonalá kulisa barevných stromů.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom