Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

DUEL Podbořánky vs. Bítozeves

Podbořánky vs. Bítozeves, kde to máte raději a proč?

  • Bítozeves

    Hlasy: 0 0,0%
  • Ani jedno

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    17

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
podborankyvsbitozeves.png


DUEL: Podbořánky vs. Bítozeves, kde to máte raději a proč?

---
Podbořánky 9j. - sobotní fee - 9j: 550 Kč / 18j: 850 Kč (denní fee)
Bítozeves - 9j., sobotní fee - 9j: 750 Kč / 18j: 1150 Kč
 
Obě hřiště mají podle mě něco do sebe, měl jsem to štěstí v rámci několik výletu navštívit obě. Vedou u mě Podbořánky, ale nikoli proto, že by Bítozeves byla slabší, ale nějak celkovým charakterem mě Podbořánky zaujaly víc.

Bítozeves - super jsou pro mě spodní jamky, v údolí. Ty se mi líbí moc a jsou jak z jiného světa, kdy to po jamkách 1,2,3 (a devět) nahoře nečekáte. Spodek je boží. Vršek nemám rád, přiznávám, je to subjektivní. Na jedničce byl nějaký pravidlový problém za grýnem (dřív - nevím už co), na dvojce se mi podařilo ukázkovým zátahem dvakrát za sebou druhou ranou trefit barák (a že je hodně daleko) a na trojce mě málem trefil @mkopcak, kdy mu na odpališti po nepovedeném drivu prolítl míček kolmo mezi nohama přímo na nás. Nás chtěl zabít!

Podbořánky byly a jsou pro mě layoutem krásné překvapení a vždy, když pojedu kolem, si tam přijdu rád zahrát. Přijemný personál, hezké hřiště a klid. Takhle nějak si představuju kompaktní 18tku převlečenou za devítku. Hezké a poměrně různorodé jamky. Stromy všude okolo. A je mi sympatická cenová politika. Dobrý stav hřiště a cena, která mi nepřijde nijak přepálená. Spíš naopak. Hodně mě mrzí, že tohle hřiště mám z ruky.

Pokud bych si měl vybrat, raději pojedu si zahrát do Podbořánek. Ale ani Bítozevsí chybu člověk neudělá. Jen prostě Podbořánky jsou pro mě hezčí.
 
Upraveno:
Za mě jednoznačně taky Podbořánky, ať už layoutem a nebo prostředím. A ten neomezenej sunset za 300 už od tří hodin, to je prostě paráda. Ikdyž letos jsem tam byl pouze dvakrát, kvůli objížďce to bylo přes hodinu a to už je moc. Bítozeves mě moc nezaujal, marně vzpomínám na jamku která by mi od začátku do konce uvízla v paměti. Dolní jamky jsou lepší, to jo. Na UA turnaj tam asi zase zajedu, stav hřiště byl letos v létě pěkný, ale do Podbořánek vždy radši.
 
Ač člen v Bitozevsi, souhlasím s předchozími komentáři. Layout Podbořánek je určitě lepší. Kvalita ploch je dle mého srovnatelná. Ale je tu jedna věc, kterou jste ani jeden nezmínil. V Bítozevsi se hraje téměř celý rok. To v Podbořánkách ani náhodou.
Tak tuto anketu znovu otevři v půlce prosince a uvidíme, jak to dopadne 😜.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom