Pochvala a představení

RazoR

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Zdravím všechny zapálené golfisty.
Předem děkuji za to, že zde máme funkční golfové fórum a výborný bazar golfového vybavení (dnes již plnohodnotný golfový portál levný golf). Opravdu velké díky teamu, který za tímto projektem stojí.
 
No a pár slov o mě a golfu. Je to zhruba 10 let co jsem poprvé "řádně" udeřil míč a od té doby mne tato hra pohltila natolik, že se přibližně na následujících 9 let stala mým životním stylem i zdrojem obživy (práce v golfshopu, na hřišti, organizace golfové tour, čgf rozhodčí atd.). Nyní mám ale již golf opět hlavně jako koníček a relax a v této podobě mi doufám ještě dlouho vydrží.
Dříve jsem poměrně často a úspěšně využíval služeb levného golfu, který mi pomáhal zbavit se použitého vybavení. Toho jsem míval poměrně hodně, jelikož má závislost se neprojevovala pouze jako chuť hrát, ale také jak nutnost mít "dokonalou" výstroj… Toto mě již také, aspoň z části, přešlo a nyní, když jsem po delším čase svůj kdysi oblíbený web navštívil, jsem byl velice mile překvapen jak vzkvétá a narazil i na toto příjemné fórum, do kterého snad čas od času i něco více či méně plodného přispěji. 
 

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Jirko, díky za pochvalu a vítej. :) Fórum je zatím mladé, letošní, ale snad se podaří, aby pořádně zakotvilo.

Dokonalou výstroj? Tak to je zajímavé, u čeho si nakonec zakotvil? Kdyžtak tady je pak to pravé místo pro představení svého bagu (viewforum.php?f=46) - mnho z nás se už pochlubilo.
 

RazoR

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Pánové díky za přivítání, až bude trošku času tak určitě přispěji i do sekce WITB;-)...
 
WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru