Počasí a vše kolem něj

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
26,7
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Hospůdkové téma o počasí. Co říkáte na letošní jaro? Taky vám zmrzli na zahrádce třešně, případně furt leje, nebo u vás neleje? Sledujete počasí? Máte někdo svoji meterologickou stanici?

Minulé dva roky jsme se myslím v tomhle období už koupali. Letos to na nějaké koupele moc nevypadá. Bude letošek "normální"? Aktuálně nám docela hezky prší. Akorát možná trochu dřív, než by mělo. K 8.6. jsou pranostiky o Medardově kápi, 40 dní kape. Zdá se, že Medard nastoupil o nějaké tři-čtyři týdny dříve.

Tak co vy a počasí, sledujete, zajímáte se? Jsme golfisti, tak se zajímáme všichni. :)

karlos

Guru fóra
Rok ZK
2013
Klub
BENGK
HI (HCP)
10+
P/L
Pravák
Značka
Ping, Srixon, Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB
Za mě se sešla výborná kombinace. Proběhlo výrazné omezení hry v minulých dvou měsících, hřiště jsou většinou v naprosto luxusním stavu protože prostě měla čas na regeneraci po zimě bez zátěže. A teď do toho celkem hojně vláhy, takže kvality hřišť by měla vydržet. A jinak počasí moc nepitvám, kouknu se vlastně jen jestli nemá extrémně pršet když si chci jít zahrát. A samozřejmě když tam jdu pracovně, tak bouřky a průtrže mračen.. ;)

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
Já to moc neřeším, proto jsem furt mokrej. Dokud byla zima tak to šlo, měl jsem automaticky na sobě nepromokavej neprofuk. Teď už jsem občas nepříjemně překvapenej ...

Mirek_62

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Tak prší až poslední týden (10 dní?), před tím bylo u nás dlouho sucho.
Jinak ano - počasí sleduji, ne kvůli tomu jestli hrát nebo ne, ale kvůli tomu, jak se obléknout a co přibalit do bagu.

Třešně mi nezmrzly, jen nejsou opylený - včelkám byla zima :(

Škoda, že soudruzi nerealizovali "poručíme větru, dešti" - pak by bylo ideální, aby přes noc zapršelo a přes den svítilo 🌞

Mě ale přijde, že letos spíš nějak víc (a hlavně pořád) fouká.

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
Cobra,ale mám jejich jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB
Tak prší až poslední týden (10 dní?), před tím bylo u nás dlouho sucho.
Jinak ano - počasí sleduji, ne kvůli tomu jestli hrát nebo ne, ale kvůli tomu, jak se obléknout a co přibalit do bagu.

Třešně mi nezmrzly, jen nejsou opylený - včelkám byla zima :(

Škoda, že soudruzi nerealizovali "poručíme větru, dešti" - pak by bylo ideální, aby přes noc zapršelo a přes den svítilo 🌞

Mě ale přijde, že letos spíš nějak víc (a hlavně pořád) fouká.
To souhlasím, letos je opravdu hodně větrno a to bylo už v únoru, březnu.

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
Cobra,ale mám jejich jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB
Počasí sleduji, jasně že ano, vlastně je dobře, že není takové vedro jak vloni a předloni, je dobré že (u nás aktuálně i teď) prší, je to potřeba. Ale sama za sebe mám ráda, když je pěkně, svítí sluníčko a je teplo. Tak snad je to teď potřebná vláha a teplé dny nás čekají. Hlavně tedy příští víkend ;) Třešně asi nebudou, nezmrzly, ale když kvetly, bylo zima. Brambory s tím deštěm rostou před očima.

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom