Počasí a vše kolem něj

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Hospůdkové téma o počasí. Co říkáte na letošní jaro? Taky vám zmrzli na zahrádce třešně, případně furt leje, nebo u vás neleje? Sledujete počasí? Máte někdo svoji meterologickou stanici?

Minulé dva roky jsme se myslím v tomhle období už koupali. Letos to na nějaké koupele moc nevypadá. Bude letošek "normální"? Aktuálně nám docela hezky prší. Akorát možná trochu dřív, než by mělo. K 8.6. jsou pranostiky o Medardově kápi, 40 dní kape. Zdá se, že Medard nastoupil o nějaké tři-čtyři týdny dříve.

Tak co vy a počasí, sledujete, zajímáte se? Jsme golfisti, tak se zajímáme všichni. :)

karlos

Guru fóra
Rok ZK
2013
Klub
BENGK
HI (HCP)
10+
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping, Srixon, Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Za mě se sešla výborná kombinace. Proběhlo výrazné omezení hry v minulých dvou měsících, hřiště jsou většinou v naprosto luxusním stavu protože prostě měla čas na regeneraci po zimě bez zátěže. A teď do toho celkem hojně vláhy, takže kvality hřišť by měla vydržet. A jinak počasí moc nepitvám, kouknu se vlastně jen jestli nemá extrémně pršet když si chci jít zahrát. A samozřejmě když tam jdu pracovně, tak bouřky a průtrže mračen.. ;)

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Já to moc neřeším, proto jsem furt mokrej. Dokud byla zima tak to šlo, měl jsem automaticky na sobě nepromokavej neprofuk. Teď už jsem občas nepříjemně překvapenej ...

Mirek_62

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
Tak prší až poslední týden (10 dní?), před tím bylo u nás dlouho sucho.
Jinak ano - počasí sleduji, ne kvůli tomu jestli hrát nebo ne, ale kvůli tomu, jak se obléknout a co přibalit do bagu.

Třešně mi nezmrzly, jen nejsou opylený - včelkám byla zima :(

Škoda, že soudruzi nerealizovali "poručíme větru, dešti" - pak by bylo ideální, aby přes noc zapršelo a přes den svítilo 🌞

Mě ale přijde, že letos spíš nějak víc (a hlavně pořád) fouká.

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
  1. Pravák
Značka
Cobra,ale jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Tak prší až poslední týden (10 dní?), před tím bylo u nás dlouho sucho.
Jinak ano - počasí sleduji, ne kvůli tomu jestli hrát nebo ne, ale kvůli tomu, jak se obléknout a co přibalit do bagu.

Třešně mi nezmrzly, jen nejsou opylený - včelkám byla zima :(

Škoda, že soudruzi nerealizovali "poručíme větru, dešti" - pak by bylo ideální, aby přes noc zapršelo a přes den svítilo 🌞

Mě ale přijde, že letos spíš nějak víc (a hlavně pořád) fouká.
To souhlasím, letos je opravdu hodně větrno a to bylo už v únoru, březnu.

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
  1. Pravák
Značka
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Počasí sleduji, jasně že ano, vlastně je dobře, že není takové vedro jak vloni a předloni, je dobré že (u nás aktuálně i teď) prší, je to potřeba. Ale sama za sebe mám ráda, když je pěkně, svítí sluníčko a je teplo. Tak snad je to teď potřebná vláha a teplé dny nás čekají. Hlavně tedy příští víkend ;) Třešně asi nebudou, nezmrzly, ale když kvetly, bylo zima. Brambory s tím deštěm rostou před očima.

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Ha a už konečně snad nasněží všude (i v Praze a okolí - alespoň to hlásí) a nebude mi líto, že kvůli práci nemůžu jít nikam na hřiště!

Upraveno:

Seppper

Guru fóra
Rok ZK
2012
Klub
Golf Club Beřovice
HI (HCP)
10,8
P/L
  1. Levák
19.jamka:
WITB
Můj švih

Feedback
+0 / 0 /-0

TP_79

Mazák fóra
Jméno
Tomáš
Přijmení
Pour
Rok ZK
2015
Klub
GCSVJ
HI (HCP)
21,5
P/L
  1. Pravák
Značka
Callaway
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Ha a už konečně snad nasněží všude (i v Praze a okolí - alespoň to hlásí) a nebude mi líto, že kvůli práci nemůžu jít nikam na hřiště!

Jak já Ti rozumím :D :D :D

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0

Hm, tak aspoň vím, kdo může za to, že si nezahraju.

ligi

Aktivní člen
Jméno
Libor
Přijmení
Klus
Rok ZK
2008
Klub
Český golfový klub
HI (HCP)
25,1
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0

Tak úplně všude nasněžit nemusí........ale hlavně ať už konečně pořádně nasněží tak cca od těch 600 m n.m. vejš aby se dalo vyrazit na běžky......jednu z mála venkovních aktivit, která by se v tomto ročním období a v týhle blbý době dala dělat. Snad to vyjde, tady (okolí MB - cca 230 m n.m.) už 2 hoďky padá mokrej sníh:)

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
  1. Pravák
Značka
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Tak úplně všude nasněžit nemusí........ale hlavně ať už konečně pořádně nasněží tak cca od těch 600 m n.m. vejš aby se dalo vyrazit na běžky......jednu z mála venkovních aktivit, která by se v tomto ročním období a v týhle blbý době dala dělat. Snad to vyjde, tady (okolí MB - cca 230 m n.m.) už 2 hoďky padá mokrej sníh:)
Já chodím na běžky nejraději tak, že je můžu za barákem (nebo už na zahradě) cvaknout na boty a vyrazit do okolí, úplně jinak než pěšky po cestách. Jezdit na hory a vyhýbat se stále někomu mě fakt neuspokojuje. A že těch lidí asi bude, když se nemůže na sjezdovky.

ligi

Aktivní člen
Jméno
Libor
Přijmení
Klus
Rok ZK
2008
Klub
Český golfový klub
HI (HCP)
25,1
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Já chodím na běžky nejraději tak, že je můžu za barákem (nebo už na zahradě) cvaknout na boty a vyrazit do okolí, úplně jinak než pěšky po cestách. Jezdit na hory a vyhýbat se stále někomu mě fakt neuspokojuje. A že těch lidí asi bude, když se nemůže na sjezdovky.
Jo, s tím souhlas.....ale v tý naší nížině jsem toto zažil za posledních 10 let bohužel jen dvakrát :(.......ale bylo to supr dojet na běžkách až před bytovku..... Jinak před chvílí jsem se díval na webkamery v Jakuszycích (jedno z mála míst, kde už to na běžkách jde)....a je to tam masakr hlava na hlavě...

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Co to to počasí vyvádi? Teď by se ten simulátor domu teda hodil. :(

Brrr to bude zima. :down:

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Ha, od zitrka, resp. od středy to uz zase vypada nadejne!

Tak alespoň něco. Kdo má už zablokovanej teetime někde? :)

Výstřižek.PNG

Seppper

Guru fóra
Rok ZK
2012
Klub
Golf Club Beřovice
HI (HCP)
10,8
P/L
  1. Levák
19.jamka:
WITB
Můj švih

Feedback
+0 / 0 /-0
Tipuju, že reálně až další víkend, než sleze sníh, ta půda je taky pěkně promrzlá. ( pokud se bavíme o hře na letní greeny )

RobertSlajs

Guru fóra
Rok ZK
2012
Klub
ČGK
HI (HCP)
22,1
P/L
  1. Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
K tomuhle tématu mi kolega dneska říkal vtip.
Inzerát - ČT hledá meteorologa. Nástupní plat 20 000, pocitově 30 000:D

Mirek_62

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
K tomuhle tématu mi kolega dneska říkal vtip.
Inzerát - ČT hledá meteorologa. Nástupní plat 20 000, pocitově 30 000:D
Myslíš tento? 🤭

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2021 patří (více info):