Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours PNC Championship

Mirek_62

Guru fóra
Klub
GCCEL
HI (HCP)
5.5
Kdo neviděl včerejší první kolo, tak doporučuji dnes sledovat finálové kolo.
Vidět hrát slavné otce se syny a slavné syny s otci (ano jsou tam i dcery 😉) je super - hlavně, jak se golfem společně baví 👍
A vidět např. švihat na týčku nebo si přihrávat k vlajce Charlieho Woodse (na jméno otce si nemohu vzpomenout 🤭) stojí za to.
Zde malá ochutnávka
Krátké summary
 
Musím říct, že ač se přenos takřka výhradně věnoval flightu Woodsovi - Thomasovi, tak mě to trochu rozhodilo sandál. Úroveň hry je naprosto srovnatelná s klasickými PGA turnaji a i settup hřiště není zrovna loženej na scorování. A on to tam malej Woods a o trochu větší Kuchař sází, jako kdyby hrál okresku Západ A v Lubech...
 
Musím říct, že ač se přenos takřka výhradně věnoval flightu Woodsovi - Thomasovi, tak mě to trochu rozhodilo sandál. Úroveň hry je naprosto srovnatelná s klasickými PGA turnaji a i settup hřiště není zrovna loženej na scorování. A on to tam malej Woods a o trochu větší Kuchař sází, jako kdyby hrál okresku Západ A v Lubech...
Když pak člověk vidí malýho Woodse (11 let), jak to suše z ferveje 3dřevem pošle 170m daleko nebo mladýho Kutchara (13 let) dávat paty z více jak 5m, tak má chuť s golfem seknout 🤭😂
Talent má určitě i mladý Daly, ostatně ten už (v 17 letech) hraje za univerzitu Arizona 👍
Všichni výše jmenovaní mají ty nejlepší podmínky pro svůj rozvoj. Otázkou tak zůstavá, jak budou schopni následně unést ten tlak díky „slavnému” jménu.
Ale držím jim palce, ať to zvládnou a za pár let je vidíme na PGA.
 
... jako kdyby hrál okresku Západ A v Lubech...
A teď si vem, jak by museli hrát v Hořehledech 🤭😂
 
Kdo neviděl včerejší první kolo, tak doporučuji dnes sledovat finálové kolo.
Vidět hrát slavné otce se syny a slavné syny s otci (ano jsou tam i dcery 😉) je super - hlavně, jak se golfem společně baví 👍
A vidět např. švihat na týčku nebo si přihrávat k vlajce Charlieho Woodse (na jméno otce si nemohu vzpomenout 🤭) stojí za to.
Zde malá ochutnávka
Krátké summary
Taky jsem koukal, přiznám se, že jsem od toho nic moc nečekal.........ale bylo to fakt skvělý pokoukání! Jak píšeš, uvolněná atmosféra, úsměvy, vtípky (Tiger pusu od ucha k uchu - evidentně šťasnej jak blecha:)).......slavné legendy, které už nejsou jen tak často k vidění. A pak ta hra těch mladejch....paráda! Když malej Woods párkrát překonal starýho v přesnosti přihrávky na green a pak si to i sám dopatoval do birdie....to bylo až dojemný.......:up:
 
a pak si to i sám dopatoval do birdie....to bylo až dojemný.......:up:
Nejen do birdie 😉 ta jeho rána „za roh” a následný krátký pat do eaglu 👍
 
Nejen do birdie 😉 ta jeho rána „za roh” a následný krátký pat do eaglu 👍
Aha!!.......já přenos pustil, když akorát malej patoval do eaglu a domníval jsem se samozřejmě, že to byla příhra Tigera. Teď jsem si to pustil ze záznamu.....a nemám slov!:up:
 
Aha!!.......já přenos pustil, když akorát malej patoval do eaglu a domníval jsem se samozřejmě, že to byla příhra Tigera. Teď jsem si to pustil ze záznamu.....a nemám slov!:up:
Tady pro ty, kteří také neviděli
Easy eagle
 
Z toho co jsem viděl se zdá, že do toho Tiger Charliemu nekecá i když si skoro pokaždé stoupne za něj a to jak na týčku, v poli nebo na grýnu. Ba naopak ho chválí a pravda, že má za co!
Tak si tak říkám, jak mohli krásně hrát moje děti kdyby se od mala nemuseli koukat na to moje levácké plácání 🙄
 
Koukal jsem jen v sobotu a trochu mě štvalo, že to byl přenos více méně jen Woodsů a Thomasů. Škoda, že tam nebylo víc golfu jiných dvojic.
 
Koukal jsem jen v sobotu a trochu mě štvalo, že to byl přenos více méně jen Woodsů a Thomasů. Škoda, že tam nebylo víc golfu jiných dvojic.
S tím souhlasím. Na mne tam taky bylo až příliš moc záběrů na vodu a hotel za ním (asi v té době běžela v USA reklama). Nevím proč když to nebylo živě, ale asi chtěli podpořit ducha vánoc tou kytkou co se podobala vánoční hvězdě nebo jak se to jmenuje 😉
 
To mě taky sralo, zapnu to a tam x minutový záběr na vodu, tak sem sem si pustil Netflix.
 
Tak ještě krátce k PNC, více komentáře asi netřeba 😉
FF4296B1-F606-4B3E-9AC3-8535890FD44F.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom