Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Plánujete letos zahraniční golf?

Plánujete letos zahraniční golf?


  • Hlasovalo
    42
Já to vzdal někdy na konci ledna. Pošetřím dovču a když to půjde v pozdním podzimu vyrazím rovnou na 14 dní. A tentokrát vyrazím sám. Spojím příjemné s užitečným. Zaplatím si kurz španělštiny, kterou se už pár let samostudiem snažím zvládnout, nechám se ubytovat v rodině (pokud možno golfový) a volný čas budu trávit na hřištích v okolí.
Přeji ti to, ale trochu se bojím, že do pozdního podzimu nebudeme ještě očkováni a pojedeme leda tak do.... 😢
 
Jel bych hned, mám v pánu Portugalsko, uvidím jestli se trošku situace neuklidní v dubnu
 
Jel bych hned, mám v pánu Portugalsko, uvidím jestli se trošku situace neuklidní v dubnu
Portugalsko bych taky rád, ještě jsem tam nebyl, ale v dubnu už v tom já osobně nevidím to kouzlo. V dubnu už se dá pohodlně hrát i tady v Čechách. Nicméně kdybys někdy vyrážel v zimně a potřeboval parťáka, klidně se ozvi. ;)
 
Portugalsko bych taky rád, ještě jsem tam nebyl, ale v dubnu už v tom já osobně nevidím to kouzlo. V dubnu už se dá pohodlně hrát i tady v Čechách. Nicméně kdybys někdy vyrážel v zimně a potřeboval parťáka, klidně se ozvi. ;)
To vis, ze bych jel unor/brezen, ale jaksi to nejde :D...uplne v zime bych tam nejel, tam je kosa, stejne jako ve Spanelsku, nechce se mi jet do tepla a hrat tam v 15 stupnich :D
 
To vis, ze bych jel unor/brezen, ale jaksi to nejde :D...uplne v zime bych tam nejel, tam je kosa, stejne jako ve Spanelsku, nechce se mi jet do tepla a hrat tam v 15 stupnich :D
Hraběnko ... 😜 Já pokud nefouká a neprší hraju od +5.;)
 
Hraběnko ... 😜 Já pokud nefouká a neprší hraju od +5.;)
To muzu taky, v Cesku :D...ne kdyz poletim nekam za zazitkem :D
 
Rád bych jakékoli zahraničí, klidně bez golfu. Ale kdyby s golfem a tak určitě Irsko, Severní Irsko nebo Anglie by mě lákala.
 
Něco mi říká, že budu rád, když letos dám plánovaný trip po Moravě (20 hřišť v 9 dnech). A dodělám východní čechy a obvyklý trip na západ a jih. Rakouský trojboj bude muset počkat na 2022 a Skotsko se Slovenskem asi taky:(
 
Asi se to promítne i na golf, co...


Pozorujete nějaký pohyb cen v zahraničí, co se týče golfových dovolených?
 
Asi se to promítne i na golf, co...


Pozorujete nějaký pohyb cen v zahraničí, co se týče golfových dovolených?
Ten článek neber vážně, míchaj tam jabka s hruškama a nemá to vůbec žádnou vypovídající hodnotu - viz diskuze pod ním, se kterou výjimečně souhlasím......
 
Tak nějak.....taky mě loňská, ne úplně malá finanční ztráta za neuskutečněné lyžování v Itálii vyléčila z nějakého plánování......
Řekl bych, že když zaplatím zájezd (třeba lyžovačku) a on se neuskuteční, tak je ztrátou ten nerealizovaný zážitek, nikoliv peníze, které to mělo stát, s těmi přestávám počítat už ve chvíli, kdy objednávám :)
 
Já doufám že se budu moct vrátit pracovně do Skotska a navázat na loňský rok kdy šlo hrát celou zimu a zkusím využít Golfhaftet kartu která nabízí hodně hřišt kolem Edinburgu.
Tak do Skotska to bohužel letos nevyšlo, co jsem se odtamtud vrátil tak to nosim v hlavě a nakonec nic:confused:. Nicméně o linksy nepřijdu a odjíždím na 8 měsíců do Angletu, ve Francii. Po okolním pobřeží Atlantiku je hřišť hodně, ale v golfhaftet asi jen jedno poblíž, takže by mě zajímalo jestli má někdo s golfem ve Francii zkušenosti, jestli mají něco jako teetime kde se dá sehnat nějaká akce apod.? A ještě jeden dotaz, co jsem zběžně koukal, na několika hřištích chtějí certifikát hcp od domovského hřiště, setkal se s tím někdo? Snižoval sem si ho původně jen kvůli Old Coursu, ale nakonec se mi to hodí i sem, protože chtějí min. 30. Tak jestli to mam nějak shánět a nebo bude stačit ukázat v aplikaci. Díky:up:
 
Chtěl bych koncem listopadu do Beleku, snad to situace dovolí a nebude problém s odletem, ani návratem :rolleyes:. Navíc se dost bojím platit 2 měsíce předem, nicméně jinak to nejde - mohl by mi termín někdo vyfouknout :D
 
Chtěl bych koncem listopadu do Beleku, snad to situace dovolí a nebude problém s odletem, ani návratem :rolleyes:. Navíc se dost bojím platit 2 měsíce předem, nicméně jinak to nejde - mohl by mi termín někdo vyfouknout :D
Byl jsem v beleku na konci listopadu 2020, planoval jsem to tri dny predem, skoro nikdo tam nebyl, nebal bych se toho
 
Letos se ale cestuje mnohem víc, my chtěli taky na poslední chvíli k moři a horko tezko bylo někde místo v letadle.
 
Já letím do Beleku (asi) za týden, tak pak napíšu. Měl jsem letět na začátku června, ale nebylo čím.
 
Ahojte. Sice to není přímo o golfu, ale souvislost to má. Má někdo reálnou zkušenost s parkováním auta po dobu dovolené při odletu z Mnichova? Díky!
 
Jo, já jsem na to pak zapomněl.
Tak byl jsem v Beleku ještě v září. Bez cestovky. Hotely byly dost prázdné, odhadem a po občasné diskusi s Turky odhaduju obsazenost našeho hotelu (Zeynep) max. 40%. Některé hotely stále zavřené úplně. V podstatě jen rusáci, angličany ani němce jsem prakticky neviděl. Čechy teda jen v letadle (smartwings). V letadle jsme s bagy byli jediná skupina.
Hřiště prázdná, do 30 lidí za den celkem. Bylo teda ještě dost teplo, odpoledne 30-35 stupňů. Hráli jsme National, Carya a Montgomery. National - greeny po aerfikaci, Carya a Mongomery super kvalita. Chtěli jsme zkusit noční golf, ale neměli otevřeno nikde, nevyplatilo se jim zapínat světla.

Naposledy jsem byl v Turecku cca 10 let zpátky, uvítal jsem na všech hřištích možnost půjčit si normální tříkolový vozík (ne takový ten dvoukolák a ne elektrický). To předtím neměli.

Z hlediska covid opatření - před odletem bylo potřeba vyplnit turecký formulář, zpátky český, jinak žádné problémy. Všichni jsme byli očkovaní, nezkoumal jsem, co když někdo není. Respirátor jsme použili jen v letadle, v Turecku nebyl nikde potřeba. Turci teda nosili roušky všichni všude (třeba i greenkeeper na sekačce), ale po hostech nechtěl nikdo a nikdo je ani nenosil.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom