Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Plánujete letos zahraniční golf?

Plánujete letos zahraniční golf?


  • Hlasovalo
    42

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Covid, necovid, uvahy o letošní sezóně jsou tu. Doba nejistá, ale přeci jen, pojďme se zamyslet, jak letos budeme nebo nebudeme za golfem cestovat do zahraničí. Kam bychom se rádi vydali?
 
Určitě chci vyjet do okolních zemí. Mám v plánu Slovensko, Rakousko a něco málo v Německu. Bohužel mám obavy, že tahle sezóna bude nějaká podivná a možná nás nikam ani nepustí. Zatím budu trénovat hřiště v Tatranské Lomnici a Kitzbuhel doma na simulátoru a hned jak otevřou, tak jim tam nahážu do chroští nějaké míče :)
 
Neplánuju, ale jednou jsem vyzkoušel kombinaci Poysdorf/Penati a nebylo to špatný. Navíc Penati je od letoška v ČGK! Tak uvidíme?
 
Pokud Covid dovolí, tak na konci února do Španělska. Během roku pak golfové víkendy na Slovensku a Rakousku
 
Planuji Rakousko a balicek Diamond, Fontana, Adamstal.
doporučuji, super balíček

já plánuji určitě Sedin, .. rád bych taky ;) nějakou středu Poysdorf, fee za 6 euro, nekup to
 
já plánuji určitě Sedin, .. rád bych taky ;) nějakou středu Poysdorf, fee za 6 euro, nekup to
Minimalni cena je 15 euro :)
 
Zatím - i kvůli této blbé době - neplánuju. Ale zařazením Penati do nabídky ČGK se nabízí něco vymyslet v této lokalitě (Morava, SVK, AUT).
 
Minimalni cena je 15 euro :)
Oni tam měli nějakou akci, která nebyla na webu, ale bylo to hodně atraktivní. Stačí si to ověřit předem na recepci. Nevzpomínám si přesně, ale bylo to něco jako na Molitorově ( hcp x 10 ? )
 
Oni tam měli nějakou akci, která nebyla na webu, ale bylo to hodně atraktivní. Stačí si to ověřit předem na recepci. Nevzpomínám si přesně, ale bylo to něco jako na Molitorově ( hcp x 10 ? )
tvuj hcp = cena v eurech, ale minimalni je 15 euro
 
Nebýt tam ta podmínka 15€, tak tam budeš „pečený vařený” 😉
kdyby to nebylo tak daleko :D
 
Letos se nedá naplanovat nic. Takže jedu v modu ad hoc.
Tak nějak.....taky mě loňská, ne úplně malá finanční ztráta za neuskutečněné lyžování v Itálii vyléčila z nějakého plánování......
 
V pátek jsem měl odjíždět do Španělska až do půlky března, covid to posr.l.
 
Já doufám že se budu moct vrátit pracovně do Skotska a navázat na loňský rok kdy šlo hrát celou zimu a zkusím využít Golfhaftet kartu která nabízí hodně hřišt kolem Edinburgu.
 
Já doufám že se budu moct vrátit pracovně do Skotska a navázat na loňský rok kdy šlo hrát celou zimu a zkusím využít Golfhaftet kartu která nabízí hodně hřišt kolem Edinburgu.
Nerad to říkám, ale asi ti závidím 😢 Přeji aby ti to vyšlo!
 
Máme tu březen, měsíc a půl od vyhlášení ankety. Možná na čase ji revidovat - jak se nám situace vyvíjí. Ale přes 70% hlasujících se do zahraničí v lednu chystalo. Viz výsledky.

anketa.PNG


Někteří dokonce už byli. Tak co myslíte, kdy nastane nějaká normálnější doba na cestování... duben, květen, nebo léto, případně až podzim?
Kam byste chtěli reálně vyjet nejdříve?
 
Přehodnotil jsem plány a myslím, že když budu moci v brzké době svobodně vycestovat mimo okres, tak budu spokojen. Ve hře je ještě stěhování do Modřan a tak moci cestovat na všechna pražská hřiště ;)
 
Já to vzdal někdy na konci ledna. Pošetřím dovču a když to půjde v pozdním podzimu vyrazím rovnou na 14 dní. A tentokrát vyrazím sám. Spojím příjemné s užitečným. Zaplatím si kurz španělštiny, kterou se už pár let samostudiem snažím zvládnout, nechám se ubytovat v rodině (pokud možno golfový) a volný čas budu trávit na hřištích v okolí.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom