• Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo přihlašte.

ČR - Jih Písek

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
9,3
P/L
  1. Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
Dejte vědět, jdu do toho s Váma, pokud vyberete rozumný termín. Jen to pivo bych dal preventivně dřív, a to ještě před nástupem na 1.tee.
Pokud půjdete ve středu, přidám se...

TP_79

Mazák fóra
Jméno
Tomáš
Přijmení
Pour
Rok ZK
2015
Klub
GCSVJ
HI (HCP)
21,5
P/L
  1. Pravák
Značka
Callaway
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Dej vědět, půjdeme spolu a budeme si dodávat sebedůvěru, případně nadávat na všechny, co to tady chválí. :) Druhá devítka je pro mě herně peklo. :-D ... a první... předpeklí. Ale ok, je potřeba se k tomu postavit čelem. Do prvního tripla. To znamená... po druhé jamce jdem na pivo. :)
Tak já se nějak zamyslím. Akorát si říkám, že když dáme pivo ještě před nástupem, jestli nastoupíme :D:D:D

Za mě je celé hřiště peklo, žádné předpeklí neexistuje. Ale jako na tom prvním tříparu by to mohlo jít aspoň za doubla 🤔

SouthLefty

Nováček
Rok ZK
2021
HI (HCP)
35.6
P/L
  1. Levák
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Dej vědět, půjdeme spolu a budeme si dodávat sebedůvěru, případně nadávat na všechny, co to tady chválí. :) Druhá devítka je pro mě herně peklo. :-D ... a první... předpeklí. Ale ok, je potřeba se k tomu postavit čelem. Do prvního tripla. To znamená... po druhé jamce jdem na pivo. :)
Zrovna druhá jamka opravdu umí potrápit. :-D

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2022 patří (více info):