Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

PING

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Mám rád tuhle značku, Amerika, Arizona. Má takovou historickou patinu. A i kvalitu. Kdopak s ní hraje? Dle wiki spousta známých jmen, vybírám např. z PGA TOUR Bubba Watson, Lee Westwood, Michael Thompson... atp.

Kdopak tu je Pingař?

Já zatím železa g30, hodně pokukuju ale aktuálně po řadě g400.
Je tedy ale pravda, že driver PING g400 se mi asi líbí trochu méně, alespoň takhle na první pohled.

PING-G400-Line-2.jpg
 

Přílohy

  • big_3766ac76-2f67-4809-bd2e-11e42c88356c.jpg
    big_3766ac76-2f67-4809-bd2e-11e42c88356c.jpg
    52,1 KB · Zobrazení: 816
Pingař už nejsem, ale něco málo mi rukama prošlo... Drivery a dřeva řady G a K jsou dle mého jedny z nejvíc odpouštějících dlouhých klacků, s řadou i nemám zkušenosti.. Železa G krásný velký bambule, ideální pro začátečníky, ale na posledním turnaji se mnou s nima hrál singl, takže si myslím že jsou téměř pro všechny rekreační golfisty.. Železa i už jsou daleko hůř trefitelný(měl jsem je cca půl sezony loni, letos by to možná bylo lepší). Mezi železy G a i je podle mně hodně velký rozdíl a přechod určitě není jednoduchý, železa i a S už jsou velikostí prakticky stejný, rozdíl jen v dutině.. Až na vyjímky( Anser forged) by měli být železa ze stejného materiálu, něco mezi litýma a kovanýma železama.. Pingy oficiální zástupci neprodávají přes E-shop, měl by si je navštívit a udělají ti minimálně statický fitting a k vyzkoušení jsou kombinace shaftů a hlav.. Pak teprve by měla následovat stavba holí na míru, včetně označení barevnou tečkou... Jak jsou na tom s podílem na trhu nemám tušení, nepatří k nejlevnějším.. Říká se, že kdo ochutnal Pingy nechce jiný, ale to samý jsem slyšel o Mizunech, Titleistu...:):):) Ježíši to jsem se zase vykecal...:):):)
 
Mám rád tuhle značku, Amerika, Arizona. Má takovou historickou patinu. A i kvalitu. Kdopak s ní hraje? Dle wiki spousta známých jmen, vybírám např. z PGA TOUR Bubba Watson, Lee Westwood, Michael Thompson... atp.

Kdopak tu je Pingař?

Já zatím železa g30, hodně pokukuju ale aktuálně po řadě g400.
Je tedy ale pravda, že driver PING g400 se mi asi líbí trochu méně, alespoň takhle na první pohled.

Zobrazit přílohu 3169
Myslím že G30 a G400 nebude téměř žádný rozdíl, ale hlavě neporučíš...:):):)
 
Pingař už nejsem, ale něco málo mi rukama prošlo... Drivery a dřeva řady G a K jsou dle mého jedny z nejvíc odpouštějících dlouhých klacků, s řadou i nemám zkušenosti.. Železa G krásný velký bambule, ideální pro začátečníky, ale na posledním turnaji se mnou s nima hrál singl, takže si myslím že jsou téměř pro všechny rekreační golfisty.. Železa i už jsou daleko hůř trefitelný(měl jsem je cca půl sezony loni, letos by to možná bylo lepší). Mezi železy G a i je podle mně hodně velký rozdíl a přechod určitě není jednoduchý, železa i a S už jsou velikostí prakticky stejný, rozdíl jen v dutině.. Až na vyjímky( Anser forged) by měli být železa ze stejného materiálu, něco mezi litýma a kovanýma železama.. Pingy oficiální zástupci neprodávají přes E-shop, měl by si je navštívit a udělají ti minimálně statický fitting a k vyzkoušení jsou kombinace shaftů a hlav.. Pak teprve by měla následovat stavba holí na míru, včetně označení barevnou tečkou... Jak jsou na tom s podílem na trhu nemám tušení, nepatří k nejlevnějším.. Říká se, že kdo ochutnal Pingy nechce jiný, ale to samý jsem slyšel o Mizunech, Titleistu...:):):) Ježíši to jsem se zase vykecal...:):):)

A pročpak už nejsi Pingař? :)
 
Protože jsem strašnej měnič... A není to rukama ale holema že...:D:D:D
 
A teď trošku vážněji,železa i10 jsem prostě netrefoval, Driver K15 loft 12° a hrál jsem krátký kopce, teď mám 9,5° a je to malinko lepší, stejně tak dřevo K15 3W 16,5°, teď hraju 14°. Nemyslím že by ty lofty byly tak zásadní, ale pocit se dostavil...:):):)
 
Mám železa PING S59/black dot/xS, Driver i20/9,5/X5,5. Nemyslím si, že železa jsou netrefitelné a neodpouštějící, hraji s nimi takový "hollywood" vysoké poměrně dlouhé (7i-136m) a hlavně mají úžasný zvuk za ty roky akorát měnim gripy. Driver je taky velmi pohodový a odpouštějíci zvuk jak z kovadliny .
 
Mám železa PING S59/black dot/xS, Driver i20/9,5/X5,5. Nemyslím si, že železa jsou netrefitelné a neodpouštějící, hraji s nimi takový "hollywood" vysoké poměrně dlouhé (7i-136m) a hlavně mají úžasný zvuk za ty roky akorát měnim gripy. Driver je taky velmi pohodový a odpouštějíci zvuk jak z kovadliny .
Mluvil jsem o sobě..:):):), netvrdím že ostatní je netrefí..
 
Mně ty železa vždycky přišly jako brambory, vůbec nesedí
 
Já jsem začínal s železy Ping Rapture a byla naprosto skvělá. Nyní mám putter Ping a zatím jsem nenašel žádný, který by mi seděl víc.
Aktuálně se mi od Pingu hrozní líbí ty jejich wedge, Glide 2.0 jsou prostě moc hezký :)
 
Nový (relativně) model G Le 2 pro holky přichází v celku s netypickou barvou, už žádná vyblitá zelená, ale pěkně vínová.

unnamed.jpg


Tak třeba když @kristyna napíše ježíškovi, tak ježíšek si najde jinou práci, aby přinesl dárek včas. :)
 
Upraveno:
Mám rád tuhle značku, tak jí tu založím taky fórum. Pro všechny milovníky pinkpongu. :)

Nový (relativně) model G Le 2 pro holky přichází v celku s netypickou barvou, už žádná vyblitá zelená, ale pěkně vínová.

Zobrazit přílohu 7922

Tak třeba když @kristyna napíše ježíškovi, tak ježíšek si najde jinou práci, aby přinesl dárek včas. :)
vyblitá zelená je v reálu jemně tyrkysová 😁
 
Přijde mi zajímavé, že moc Pingu v ČR nevidím u hráčů kolem sebe. Přitom kvalitní jsou a relativně i cenově rozumné a hodnotu drží. Čím to?
 
Přijde mi zajímavé, že moc Pingu v ČR nevidím u hráčů kolem sebe. Přitom kvalitní jsou a relativně i cenově rozumné a hodnotu drží. Čím to?
Čím to? Podle mě se jen pohybuješ v malé bublině. Já hrál pingy taky chvilku a v Hořehledech jsem s nima pár lidí potkával. Teď jak nehraju turnaje už lidem do bagu moc nekoukam :)
Možná je třeba netlačí místní fitéři...
 
Taky sem nic z posledních modelů Pingu u nikoho dlouho neviděl, ale ty Blueprinty jsou nádherný.
V lednu si nechám fitnout driver a na levo bude možnost otestovat jen Titleist a Ping, tak třeba tam padne, ale primárně si jdu pro TS2.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom