PING

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
26,7
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Mám rád tuhle značku, tak jí tu založím taky fórum. Pro všechny milovníky pinkpongu. :)

Nový (relativně) model G Le 2 pro holky přichází v celku s netypickou barvou, už žádná vyblitá zelená, ale pěkně vínová.

unnamed.jpg

Tak třeba když @kristyna napíše ježíškovi, tak ježíšek si najde jinou práci, aby přinesl dárek včas. :)

Sauron

Aktivní člen
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Rok ZK
2005
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
28,1
P/L
Pravák
Značka
Ping
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Vypadají dobře. Moje žena ze všech nejmilejší pá taky nějaké lady Pingy, taková starorůžová barva, stáří asi 7-10 let. Pořád slouží.

NaBednu

Guru fóra
Rok ZK
2019
P/L
Levák
19.jamka:
Představení
WITB
Mám rád tuhle značku, tak jí tu založím taky fórum. Pro všechny milovníky pinkpongu. :)

Nový (relativně) model G Le 2 pro holky přichází v celku s netypickou barvou, už žádná vyblitá zelená, ale pěkně vínová.

Zobrazit přílohu 7922

Tak třeba když @kristyna napíše ježíškovi, tak ježíšek si najde jinou práci, aby přinesl dárek včas. :)
vyblitá zelená je v reálu jemně tyrkysová 😁

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
26,7
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Přijde mi zajímavé, že moc Pingu v ČR nevidím u hráčů kolem sebe. Přitom kvalitní jsou a relativně i cenově rozumné a hodnotu drží. Čím to?

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
Přijde mi zajímavé, že moc Pingu v ČR nevidím u hráčů kolem sebe. Přitom kvalitní jsou a relativně i cenově rozumné a hodnotu drží. Čím to?
Čím to? Podle mě se jen pohybuješ v malé bublině. Já hrál pingy taky chvilku a v Hořehledech jsem s nima pár lidí potkával. Teď jak nehraju turnaje už lidem do bagu moc nekoukam :)
Možná je třeba netlačí místní fitéři...

Seppper

Mazák fóra
Rok ZK
2012
HI (HCP)
13,2
P/L
Levák
19.jamka:
WITB
Taky sem nic z posledních modelů Pingu u nikoho dlouho neviděl, ale ty Blueprinty jsou nádherný.
V lednu si nechám fitnout driver a na levo bude možnost otestovat jen Titleist a Ping, tak třeba tam padne, ale primárně si jdu pro TS2.

Sauron

Aktivní člen
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Rok ZK
2005
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
28,1
P/L
Pravák
Značka
Ping
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Když nepočítám John Letters T3 v pravěku, tak jsem nikdy jnou hůl, než PING, v ruce neměl.

Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom