Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

PING

Pro výstrahu ostatním:)

Nebudou ani do konce listopadu, ani do Vánoc, ale prý snad v březnu.
Takže sem to zrušil a tím u mě Ping skončil dříve než začal.
Březen byl asi nevadil, ale já jim už nevěřím, napřed 17/9 pak 25/10 a pak březen, v březnu mi řeknou že v létě a byl by z toho rok.

Takže hurá znovu něco vybrat, abych to snad do další sezony měl.
 
Pro výstrahu ostatním:)

Nebudou ani do konce listopadu, ani do Vánoc, ale prý snad v březnu.
Takže sem to zrušil a tím u mě Ping skončil dříve než začal.
Březen byl asi nevadil, ale já jim už nevěřím, napřed 17/9 pak 25/10 a pak březen, v březnu mi řeknou že v létě a byl by z toho rok.

Takže hurá znovu něco vybrat, abych to snad do další sezony měl.
Bohužel si u jiných značek s termínem nepolepšíš 😕
 
Já bych na ně i počkal klidně ale není to 100%, že to pak zase neposunou někam dál a radši to řeším teď, než pak v březnu.
Před měsícem sem dostal informaci, že jim chybí ty levé hlavy, že budou 25/10 a pak to pošlou, no a jaký je výsledek? :)
Pochopil bych ještě posun třeba o týden, dva nebo tři ale o 5 měsíců?
 
@Seppper No, byl jsem tam ve středu. Třeba od kobry prý nedostali z objednaného za posledních 12 měsíců doslova ani hůl.
Já beru pxg, staví to sami z komponent, které mají skladem. Ale mluvím o driveru.
Jestli to je stejné u želez nevím, ale jestli ano, zkus je. Říkal jsi, že chceš něco podobně jednoduchého jak moje mizuna. Zkoušel jsem obě řady pxg na stejném shaftu jako mám mizuna. Ty kované dražší mi zas tak nesedly, ale ta levná řada byla lepší než to co mám. Jednoduché trefit a létají mi lépe. A to jsem tam byl skoro dvě hodiny, většinu času driver a železa až na konci. Škoda, že teď nejsou železa v plánu, vzal bych je okamžitě.
 
Jo o tom mi říkal do telefonu taky, PXG, Tour Edge nebo ty Alphy, že to staví a mají to skladem. Uvidím jestli něco z toho mi padne do oka.
U těch kovaných je pak problém už skoro 2x vyšší cena než za ty Pingy, to už se mi moc nechce dávat.

Měl si jednat spontánně a vzít i ty železa ;)
 
Jo o tom mi říkal do telefonu taky, PXG, Tour Edge nebo ty Alphy, že to staví a mají to skladem. Uvidím jestli něco z toho mi padne do oka.
U těch kovaných je pak problém už skoro 2x vyšší cena než za ty Pingy, to už se mi moc nechce dávat.

Měl si jednat spontánně a vzít i ty železa ;)
Ty kované mi naštěstí nesedly úplně. A jsem rád, když vidím kované wedge po jedné sezóně, je to smutný pohled. Spontánně potřebuju v dubnu doplatit hypotéku, pak si koupím co mě napadne😉
 
Tak sem našel asi jediný set v celé EU, skladem, ve skoro totožné konfiguraci a navíc za výprodejovou cenu 632 liber.
Dle UPS by měly být v pondělí 8/11 u mě doma.
 
Tak až se třeba v zimě potkáme na drivingu, můžeš zkusit otestovat rozdíl oproti mým ie1 (2015) 😉. Akorát je mám na project x 6.5 🤷🏻‍♂️
 
Očekávám, že do víkendu napadne sníh nebo přijdou kruté mrazy :p

1636358335933.png
 
Tak až se třeba v zimě potkáme na drivingu, můžeš zkusit otestovat rozdíl oproti mým ie1 (2015) 😉. Akorát je mám na project x 6.5 🤷🏻‍♂️

Šílený trubky bez sebemenší flexe, dva páry rukou bych musel mít kdybych to měl hrát dlouhodobě ty tvoje hole ;)
 
tak snad nebudou zaměstnanci UPS stávkovat pomalou prací, jak tomu prý je v České poště :)
Tak v té ČP je to v tom případě nejdelší stávka v historii lidstva.
Jen se divím, že stávkovali i za totáče a komančové jim to povolili 🤭😂
 
Tak už sem je skoro měl v ruce, pak ale z paní vypadlo, že ona nemá dnes terminál a já hotovost, takže zase zavřela dodávku a nazdar zítra 😕

btw: doplatek za DPH a zastoupení na celnici 5200 Kč z hodnoty zboží cca. 20 000 Kč.
 
Tak už sem je skoro měl v ruce, pak ale z paní vypadlo, že ona nemá dnes terminál a já hotovost, takže zase zavřela dodávku a nazdar zítra 😕

btw: doplatek za DPH a zastoupení na celnici 5200 Kč z hodnoty zboží cca. 20 000 Kč.
zrovna jsem se chtěl zeptat co celnice...tzn. velká dodávka = dají clo?
 
Tak už sem je skoro měl v ruce, pak ale z paní vypadlo, že ona nemá dnes terminál a já hotovost, takže zase zavřela dodávku a nazdar zítra 😕

btw: doplatek za DPH a zastoupení na celnici 5200 Kč z hodnoty zboží cca. 20 000 Kč.
No a konečná cena, kdybys koupil zde? vyjede to šulnul, nebo díky celnici jsi v mínusu?
 
Clo by se na většinu výrobků z GB/EU nemělo vztahovat, jen doplatit DPH + poplatek přepravci za "vyclení". Ale uvidíme jestli dostanu nějaký rozpis z celnice.
Nicméně to vyjde cca. na stejno, díky nevýhodnému kurzu při platbě kartou vyšly hole + doprava na 20 500 Kč - doplatek zde v CZ pak 5200 Kč, takže ve finále je to o 130 Kč levnější :D než byla faktura z golfgearu, ač radši bych je měl od nich.

Ale, jak se dočteš výše, termín dodání v CZ velmi nejistý, naposled Ping sliboval březen 2022, takže téměř 9 měsíců od objednání. Tohle bylo skladem, jen na trošku jiném shaftu, kdybych nedal na jejich sliby o dodání v listopadu, asi bych ta Mizuna neprodal a klidně bych dál čekal, ale takhle sem se dostal pod tlak :)
 
Tak už sem je skoro měl v ruce, pak ale z paní vypadlo, že ona nemá dnes terminál a já hotovost, takže zase zavřela dodávku a nazdar zítra 😕

btw: doplatek za DPH a zastoupení na celnici 5200 Kč z hodnoty zboží cca. 20 000 Kč.
to jsme si dělali legraci z pošty ...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom