Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

PING

Zde jeden z ambasadorů se svou kompletní výbavou
PING= TOP 5 světová značka!✌️ Snad láska na celý život - ale nikdy neříkej nikdy!🤔 Podle mne nebyly, kromě žiletek, před pár lety vůbec hezký, teď už to neplatí! Někde se tady obsáhle řešilo, jak rozhodující je při pořizování nových holí jejich vzhled. Já rozhodně doporučuju absolvovat fitting ( u dobrého fitera ), protože šaft, jeho délka, šířka gripu atd. ALE ten " FACE" je strááášně důležitej!😀 Malá poznámka, kterou pochopí jen ten, kdo s touto značkou hraje: vybíral jsem ze čtyř výrobců ( M, P, TM a T ) a přestože jsem předem P nepreferoval, tak jsem se stal obětí toho BOŽÍHO zvuku při kontaktu hlavy hole s míčem! 💥No a pak, že zvuk není důležitý? Pche😀
 
PING= TOP 5 světová značka!✌ Snad láska na celý život - ale nikdy neříkej nikdy!🤔 Podle mne nebyly, kromě žiletek, před pár lety vůbec hezký, teď už to neplatí! Někde se tady obsáhle řešilo, jak rozhodující je při pořizování nových holí jejich vzhled. Já rozhodně doporučuju absolvovat fitting ( u dobrého fitera ), protože šaft, jeho délka, šířka gripu atd. ALE ten " FACE" je strááášně důležitej!😀 Malá poznámka, kterou pochopí jen ten, kdo s touto značkou hraje: vybíral jsem ze čtyř výrobců ( M, P, TM a T ) a přestože jsem předem P nepreferoval, tak jsem se stal obětí toho BOŽÍHO zvuku při kontaktu hlavy hole s míčem! 💥No a pak, že zvuk není důležitý? Pche😀
Napsal jst to krásně, ostatní zvláště hráči M,T to nepochpopí, PINGy jsou hole na celý golfový život. Mám už x-let S-59, nelituji ,jsou pořád jako nové jen měním GT.
 
... PINGy jsou hole na celý golfový život ...
To samé mohu já říct o železech Mizuno.
Zvuk a zpětná vazba z trefeného míčku je jedinečná ;)

Nechci rozpoutávat nějaký flame. Prostě každý má to svoje, co se mu líbí, co mu vyhovuje, co si může dovolit.
Prostě někfo vdolky, jiný holky🤭
 
Jak sem psal dřív někde, hlavně ty blueprinty jsou nádherný, ALE jako levák bez šance fittovat, takže už jen tímto mají zavřenou cestu do mého bagu, to ale není chyba Pingu.

Jinak driver G410 tuším to byl, sem v ruce měl ale neoslovil mě ničím.
 
Po zaciatočníckej komplet sade z UK za 250£ som po 2 sezónach kúpil Ping železá, hybrid aj drevo (Rapture) z US Golfu v Prahe za strašné prachy.

Po znížení hcp na 22 som si povedal že sú pre mňa "príliš hrubé" a kúpil som kované callaway Apex a tie mám už 3 sezóny. Ale prechod od Pingu bol bolestivý a celú sezónu som sa trápil. K železám callaway som si kúpil aj hybrid a drevo Big Berta ale po dvoch sezónach som sa vrátil k Pingovým starým Rapture 2012

Putter mám taký divotvorný Ping Wolverine už 6 sezón a iný nechcem.

No a teraz si chcem na Vianoce darovať driver a horúci favorit je ping G410
 
Zlaté puttery Ping v trezoru. Já o tom doteď nevěděl, to je ale hezká tradice. :)

---
"To, co začalo jako způsob poděkování, se rozrostlo do snad nejcennější sbírky golfových holí na světě."
V 70. letech hledal Karsten Solheim (zakladatel Pingu) jedinečný způsob, jak poděkovat profesionálovi za použití putteru PING na cestě k vítězství. Rozhodl se připomenout každé vítězství vytvořením dvou pozlacených replik vítězného putteru. Jeden dal vítěznému šampionovi. Druhý se drží v sídle společnosti Phoenix ve státě Arizona. Na obou bylo vyryto jméno profesionála a název turnaje, který vyhrál.
---

Originál text: https://ping.com/en-us/media/articles/evergreen/gold-putter-vault

A jedno z videí k tomuto:


Hezká tradice. :)
 
Strávil jsem 2:15 hodin na fittingu, teda celkem. Svá stará železa G15 pouštím k vodě, v dílnách Karstena Solheima mi už vyrábí sadu na míru.

Několik poznatků:
  1. Překvapení č. 1: Furt nejsem zralý na grafit u želez. Je mi 53 let, a pořád jsem lépe práskal odlehčenými ocelovými shafty. Faktem je, že pocitově aktuální G425 na železe váží polovinu mé staré G15.
  2. Na fittingu jsem G425 pálil 7i to samé, co starou G15 6i. Tak se těším, jak to bude na ihrisku obráceně ;)
  3. Dřevo si zatím neberu, nikdy jsem se ho pořádně nenaučil hrát, a na 9tce v Terezíně mi buď poslouží novy hybrid, nebo zvolním driver.
  4. Překvapení č. 2: Verze driveru SFT mi vůbec neseděla. Netrefil jsem nic. Takže Ping Max 425. Taky jsem u této hlavy deloftoval ze stávajících 12° na 10,5°.

Putter si nechávám, Ping Wolverine, akorát centered shaft, to už dnes nedělají.


Driver: https://ping.com/en-us/clubs/drivers/g425-max
Hybridy 3,4: https://ping.com/en-us/clubs/hybrids/g425
Železa 5-PW: https://ping.com/en-us/clubs/irons/g425
Wedge UW, SW, LW: https://ping.com/en-us/clubs/wedges/glide-3-0

Tak Karstene zaber, ať to mám na dovolenou.
 
Tak ze mě bude taky Pingař, nebo jak si říkáte? Chtěl sem nějaká lépe hratelná železa místo současných MP-18.
Zkusil sem nějaká Mizuna, Srixon, Callaway a nakonec Ping i210.
Vůbec sem o nich neuvažoval, zpočátku se mi i vzhledově hnusily ale stačilo dát pár ran a nebylo o čem.
Neuvěřitelně snadno hratelné, pocit super, kdyby mi řekli, že jsou kované ( nejsou ) tak bych tomu věřil. Cena velmi příjemná za 4-PW.
Dodání druhá půlka září.
 
Dodání druhá půlka září.
Tak i termín dodání, vzhledem k současným problémům snad všech výrobců, je ok. 😉
 
Tak ze mě bude taky Pingař, nebo jak si říkáte? Chtěl sem nějaká lépe hratelná železa místo současných MP-18.
Zkusil sem nějaká Mizuna, Srixon, Callaway a nakonec Ping i210.
Vůbec sem o nich neuvažoval, zpočátku se mi i vzhledově hnusily ale stačilo dát pár ran a nebylo o čem.
Neuvěřitelně snadno hratelné, pocit super, kdyby mi řekli, že jsou kované ( nejsou ) tak bych tomu věřil. Cena velmi příjemná za 4-PW.
Dodání druhá půlka září.

Ping jsou super. Proč si se rozhodl pro změnu?
 
Az si priste vezmu driver Tour exotics tak ho za rok budes mit taky? :D :D
 
Ping jsou super. Proč si se rozhodl pro změnu?

Z části protože po 4 letech sem chtěl něco nového a z části sem chtěl něco hratelnějšího a pocitově a i testování to potvrdilo, že 120g stiff není pro mě. Nové Pingy budou na 105g reg a i když jsou o stupeň silnější než moje aktuální hole tak létají výš a dál.
Od poslední návštěvy cca. 4 roky zpět švihám pomaleji, měli tam stále můj poslední fitting uložený ( Golfgear )

Tak i termín dodání, vzhledem k současným problémům snad všech výrobců, je ok. 😉

Bude to cca. 2,5 měsíce od objednání, některé značky nejdou aktuálně objednat vůbec, nebo se čeká na nové řady ( Titleist, TM )
Problém jsou i gripy, na výběr tak dva a ještě doufat, že budou.

Az si priste vezmu driver Tour exotics tak ho za rok budes mit taky? :D :D

To bych musel napřed zkusit, kdy si půjdeme zahrát? :)
 
Mám rád tuhle značku, Amerika, Arizona. Má takovou historickou patinu. A i kvalitu. Kdopak s ní hraje? Dle wiki spousta známých jmen, vybírám např. z PGA TOUR Bubba Watson, Lee Westwood, Michael Thompson... atp.

Kdopak tu je Pingař?

Já zatím železa g30, hodně pokukuju ale aktuálně po řadě g400.
Je tedy ale pravda, že driver PING g400 se mi asi líbí trochu méně, alespoň takhle na první pohled.

Zobrazit přílohu 3169
Do loňských Vánoc jsem měl PING putter, železa, hybrid, trojku dřevo, bag. Teď už mám jen hybrid a utekl jsem ke Callaway, ale PING mám pořád rád.
 
Strávil jsem 2:15 hodin na fittingu, teda celkem. Svá stará železa G15 pouštím k vodě, v dílnách Karstena Solheima mi už vyrábí sadu na míru.

Několik poznatků:
  1. Překvapení č. 1: Furt nejsem zralý na grafit u želez. Je mi 53 let, a pořád jsem lépe práskal odlehčenými ocelovými shafty. Faktem je, že pocitově aktuální G425 na železe váží polovinu mé staré G15.
  2. Na fittingu jsem G425 pálil 7i to samé, co starou G15 6i. Tak se těším, jak to bude na ihrisku obráceně ;)
  3. Dřevo si zatím neberu, nikdy jsem se ho pořádně nenaučil hrát, a na 9tce v Terezíně mi buď poslouží novy hybrid, nebo zvolním driver.
  4. Překvapení č. 2: Verze driveru SFT mi vůbec neseděla. Netrefil jsem nic. Takže Ping Max 425. Taky jsem u této hlavy deloftoval ze stávajících 12° na 10,5°.

Putter si nechávám, Ping Wolverine, akorát centered shaft, to už dnes nedělají.


Driver: https://ping.com/en-us/clubs/drivers/g425-max
Hybridy 3,4: https://ping.com/en-us/clubs/hybrids/g425
Železa 5-PW: https://ping.com/en-us/clubs/irons/g425
Wedge UW, SW, LW: https://ping.com/en-us/clubs/wedges/glide-3-0

Tak Karstene zaber, ať to mám na dovolenou.
Nerad bych ti bral iluze, jen abys věděl na čem si, rozdíl g15 6i loft 29°, g425 7i 30° a je ve standardu o čtvrt palce delší.. Takže stejný metry odpovídají, oni ze šestky postupem času udělali sedmu, a jsou hned delší železa..;). Ale abych tě zase trochu uklidnil tak u game improvement želez to udělali úplně všichni výrobci.. Hlavně ať to lítá kam potřebuješ..:up:
 
Ty P790 sem měl také v ruce, jsou velmi dobré ale termín dodání byl problém, navíc na podzim vyjdou nové modely, takže reálně by byly možná během zimy.
Mě zase stejně uhranuly ty Pingy a sem rád, že sem ty P790 nakonec neobjednal, respektive objednal ale obratem mi to bylo zrušeno, nešly dodat.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom