Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

PING Vault Putters

alda

Guru fóra
Tak uz jste videli v realu nove puttery od Pingu?


Jaka barva je prijemnejsi?
 

Přílohy

  • PING-Vault-Anser2-1.jpg
    PING-Vault-Anser2-1.jpg
    211,3 KB · Zobrazení: 792
  • PING-Vault-Voss-1.jpg
    PING-Vault-Voss-1.jpg
    203 KB · Zobrazení: 813
hlasuji pro svetlou variantu.
Konecne to vypada jak betti :)))
 
Hraju tmavým Clevelandem, všeobecně černá opticky zmenšuje, záleží na chuti každého soudruha  :D  :D  :D
 
Tak uz aj Ping zacal kopirovat :) uderova plocha ako na mojej starej Machine ...



... k veci, ta seda sa mi velmi nezda, ani tmava ani ocelovo-svetla, takze volim tu svetlejsiu variantu.

Ale inak tie blejdy z CNCcka vyzeraju luxusne (az na tu malu vytku)
 

Přílohy

  • IMG_2888.jpg
    IMG_2888.jpg
    414 KB · Zobrazení: 722
mam Ping i2, který ma plastickou vlozku a hraje se mi s nim dobře. Tak ted jsem prave videl, ze zacali delat nove typy s frezovanou úderovou plochou. Na fotce to vypada skvele, ale kdoví jake to bude v realu.
 
Hm, obojí na fotce vypadají jak z plastu. Jinak se mi asi více líbí ta tmavá. :)
 
Na zivo to bude jina. Tmava verze me prace evokuje laciny odlitek, kde casto davaji barvu proto, aby nebylo tak zrejme, ze to neni freza. :)
Otazka jak moc bude ta povrchovka odolna, ale to je problem vsech levnejsich CNCek. 
 
Jan: co má CNC společného s povrchovkou?
 
Expert nejsem, ale levna cnc jsou zpravidla delana z mekcich typu oceli, vetsinou rezavejicich. Tudiz potrebuji nejaky finish, pokoveni, aby to nejen vypadalo dobre.
No a ta pokoveni se mohou omlatit ci odrit atp.
 
Levne to nebude, nerezy su vseobecne drahe na "CNCckovanie" a 303 ocel nie je ziadny kus pozvaraneho vlniteho plechu, aj slovutny Don de la Cameron zvany Scotty pouzival a pouziva 303-stainless

A len aby som doplnil, tvar Answer 2 + povrch svetly, idealne combo
 
Ok. Cnc teda myslíš putter vyráběný na cnc, nikoli stroj samotný. Se mi ulevilo, asi neznám používaný slang :)
 
Je to PVD povrch, ziadna farba, neotrieska sa, skor sa osuchaju hrany od headcoveru a spodok od greenu
 
Levne jsem nemyslel, ze to je levne obecne, ale levnejsi z one kategorie. :)
Drahe oznacuji prave ony nerezaky.

Konecne vlastne udelal Ping original :)))
 
alda řekl:
jsem se prave dival na nejake Odyssee a na obrazcich byly pekne ale když je veznes do ruky tak vypada, ze je na hlave kilo barvy... asi se vazne brzo otriska :)

Hodne odessey nejsou cncka. Povrchove vydrzi slusne.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom