Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Phil Mickelson

Jestli mám nějakého oblíbence, tak je to Phil. Jeho škola krátké hry nemá chybu, doporučuju jí všem. A mrzí mě, že narazil zrovna na éru Tigera a nebyl nikdy #1

O to víc mě mrzí, co udělal na US Open. A ani to, co udělal teď v neděli, mi nepřipadalo fér. Sice chápu, že chtěl dohrát kolo, ale aby odešel na další odpaliště předtím, než jeho spoluhráči dohráli jamku, to mi přišlo nešťastné. A že druhý den ráno zase čekal až na odpališti 17 a nedošel ani těch pár kroků na grýn 16 mi nepřišlo úplně dobré. Takže jsem nadšený z výhry, ale trocha divného pocitu ve mě zůstalo
 
Také mě s tím naštval. Nechápu, jak chtěl dohrát ještě 2 jamky, když už bylo na 16.grýnu totální šero. Na 18.jamce už by hráli s čelovkama. Nějaký zkrat. Na druhou stranu, to že Casey nedopatoval na 16.grýnu, byl taky truc. Měl dohrát a říct dost, už nevidím. Potom asi ta protireakce Phila. Teď se moc rádi mít nebudou. Btw co provedl na US Open?
 
Také mě s tím naštval. Nechápu, jak chtěl dohrát ještě 2 jamky, když už bylo na 16.grýnu totální šero. Na 18.jamce už by hráli s čelovkama. Nějaký zkrat. Na druhou stranu, to že Casey nedopatoval na 16.grýnu, byl taky truc. Měl dohrát a říct dost, už nevidím. Potom asi ta protireakce Phila. Teď se moc rádi mít nebudou. Btw co provedl na US Open?
Ono to bylo slyšet v tv, že tam Casey říkal - hele, já už nejsem schopný přečíst brejk. I ráno při dohrávce to poslal hezky k hraně jamky. Argumentoval i tím, že hrají o vítězství v PRO-AM (tam to bylo v tu chvíli o ránu). A on sám hrál o samostatné druhé místo (když dá pat a na jedné ze zbývajících jamek zahraje berdíka), reálně mu hrozil propad na třetí až čtvrté. Finanční rozdíl asi znatelný. I rozhodčí mu říkal, že je to čistě na něm, že podle podmínek už je po západu slunce a tak rozhodnutí nechává na něm. Já osobně bych to chtěl zapíchnout už dřív. I rozhodčí už jim přerušení nabízel někde uprostřed ferveje, ale tam Phil pronesl něco jako "To dohrajeme" a běžel napřed :)
 
Btw co provedl na US Open?

O tom se vedla spousta diskuzí. Nesmyslně připravené hřiště, míčky odjížděly z grýnů. On v naprosté frustraci zahrál míč v pohybu s tím, že dostane trest, ale to je v pohodě - kdyby nechal míč odjet, byl by třeba 20m od jamky. Nejsprávnější řešení prý bylo, aby nechal míč odjet pryč, pak ho prohlásil za nehratelný a s jednou trestnou znovu patoval z původního místa. K tomu došli rozhodčí po dlouhých debatách. V reálu se nemohli shodnout, jestli ho mají diskvalifikovat (úmyslné porušení pravidel a tedy porušení ducha hry), nebo mu dát jen trestné (tak to nakonec dopadlo).
 
Btw co provedl na US Open?

Asi je na mysli tohle, řešili jsme to i mi tu na Jamce... viz více tu

 
asi jsem tu jediná, ale přiznám se - já ho prostě nemám ráda, od začátku, je mi hrozně nesympatickej
 
asi jsem tu jediná, ale přiznám se - já ho prostě nemám ráda, od začátku, je mi hrozně nesympatickej
To je asi normální, že nemá jen příznivce :)
Já zase třeba vůbec, ale opravdu vůbec nemusím Tigera
 
Info z Golf Channel: Phil poděkoval Caseymu, že měl víc rozumu a přerušili hru kvůli šeru. Asi měl zkrat, jak byl v laufu.
 
"Dobře jsem puttoval. Dnes jsem tak dobře nedrivoval, na tom ještě budu muset na drivingu zapracovat. Zítra se pokusím být s driverem trochu agresivnější a uvidíme, jestli zahraji více birdie," dodal Mickelson, který jich už během dvou kol stihl devatenáct. (zdroj golfextra)

Je potřeba si zpravit chuť. Phil Mickelson válí na zámořském veteránském okruhu a vypadá to před finálovým kolem dobře. První kolo zaválel 61 (-10), druhé trochu hůře 64 (-7). :) Celkový náskok o 4 rány! :)

Výstřižek.JPG


Tak pojď Phile, dotlač to tam! :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom