Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Phigolf (kickstarter)

Přijde mi, že to samé zvládlo už Nintendo Wii někdy před 10 lety kdy jsme ho měli doma a hráli na tom Tiger Woods PGA Tour.
 
Přijde mi, že to samé zvládlo už Nintendo Wii někdy před 10 lety kdy jsme ho měli doma a hráli na tom Tiger Woods PGA Tour.
Tak wii golf nebo Xbox golf nema s golfem nic spolecneho, je to spolecenska hra. U wii slo odpalovat i v sede. :D

Tohle je celkem dobra legrace. Libi se mi moznost neuzit ani hul, nybrz cvicebni pomucu. Mam ji doma a sviham si tim. Moznost z toho mit vystup by nebyla zla. Zepp na to hazet nema moc smysl.

Prenost bude velmi omezena, ale neco to poznat muze.

Navic je to vlastne nejlevnejsi simulator, co existuje. :) Asi si to koupim.
 
Poslal jsem dotaz, zda lze uzit practice club na play round mode. Pokud ano, I am in. :D
 
Tak dostal jsem potvrzeno, ze i round mode lze hrat s practice club.

Takze uz jsem se jim upsal! :)
 
To by nám mohli, když nás bude víc, odpustit to poštovné. :) Já jsem taky už v očekávání...
 
maj tam balicky po vice kusech, se to mohlo domluvit dohromady :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
maj tam balicky po vice kusech, se to mohlo domluvit dohromady :)
To je fakt... to postovne 30 USD je dost prisne. Skoro bych rekl az unfair.

Nicmene zase balik za 500 celnici nemine...
 
Tak supr, nakonec se bude realizovat, v září, říjnu 2017 uvidíme, jak to půjde a co nakonec dorazí!

---
Great news!

Thanks to you and 239 others, PHIGOLF has been successfully funded. Your pledge has been charged, funds will soon be transferred to the creator, and they’ll begin working on their project.
---

https://www.kickstarter.com/projects/2078717030/phigolf
 
Už se nám to blíží, dnešní novinka:

---
Hi, Backers!
Thank you for supporting Phigolf, we are very happy to inform you that we will ship from October 30 to November 3, please update your shipping address!
Thank you!
---

Tak jsem zvědav. :)
 
Tak už je to doma, z Jižní Korei dodáno bez problemu pomoci fedexu. Bohužel nemám doma žádnou hůl, na kterou bych to pichl, a venku je zima, abych sel pro to do auta. Tak až zítra. Jako prima bylo, ze aplikace je defaultne v korejstine (asi), nastesti testem inteligence jsem prosel, a na pet kliknuti anglictinu v tech klikihacich nasel.

IMG_20171115_192730.jpg
 
Tak už je to doma, z Jižní Korei dodáno bez problemu pomoci fedexu. Bohužel nemám doma žádnou hůl, na kterou bych to pichl, a venku je zima, abych sel pro to do auta. Tak až zítra. Jako prima bylo, ze aplikace je defaultne v korejstine (asi), nastesti testem inteligence jsem prosel, a na pet kliknuti anglictinu v tech klikihacich nasel.
To jako chceš říct, že neumíš korejsky ... di se bodnout :rolleyes::D
 
To jako chceš říct, že neumíš korejsky ... di se bodnout :rolleyes::D

Ono asi je to korejsky. To nepoznám. Stáhneš aplikaci, a je tam nějaká hatmatilka... pravděpodobně loading pomocí tří znaků, pak grafika a přesto vyskočí obrazovka, kde je spousta divných znaků a dvě volby se znaky, jedno podbarvené jedno ne... asi to bylo znovu, zrušit na otázku, že ten hw kousek (phigolf) není připojen. Zjištěno pokusem kliknout na podbarvené a když nic, tak na to nepodbarvené. Dostaneš se do menu, kde je spousta obrázku zase s těmi znaky, naštěstí vpravo nahoře je ozubené kolečko - ha nastavení. Pár nabídek, zase tou hatmatilkou, angličtina nikde. Proklikám všechny nabídky a v jedné z nich se úplně dole krčí:

hatmatilka ENG hatmatilka hatmatilka

Haleluja! :)
 
Upraveno:
Tak zatím dost problémy s párováním, podařilo se mi až na cca podesáté, na dvou mobilech a bohužel, netuším, který s triků zapůsobil. Dva telefony, android (huawei) to na poprvé se nepovedlo. Až při přeinstalaci aplikace, asi pak na potřetí. A dneska už to na hůl nedám, za chvíli vyrážíme do hospy. @jan pak zkusí svůj s iphonem, snad to bude lepší.

No, zítra to u dám, snad budu úspěšný. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom