Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours PGA Tour

O vikendu u Palmera dostali Amíci dost na prdel. Mezi prvníma devíti byla jediná americká vlaječka.
 
Díky, že je to univerzita, to by mě nenapadlo.

Btw finálové Molinariho kolo bylo neskutečné a korunované tím patem na 18.jamce.
 
Díky, že je to univerzita, to by mě nenapadlo.

Btw finálové Molinariho kolo bylo neskutečné a korunované tím patem na 18.jamce.
Molinari je borec! Osobně si mi moc líbí jeho styl, jak hraje v klidu ale při tom umí hrát i agresivně. A hlavně ta pokora při rozhovorech, je vidět, že ani úspěchy z poslední sezóny z něj něudělali nafoukaného pitomce. :up:
 
Tak co, kdo na to má? 🤭
FE346756-3873-4546-97E5-6EBA884C6D61.jpeg


Tak dobře, ale na LPGA by to snad šlo :D
27006393-DC17-46F9-B335-0AA7A0FE0D46.jpeg


Tedy myslím, s tou délkou ran ;)
 
Železa do 5i maj tak o 5-7m delší než já total (přesnost, rozptyl a to že to je average a ne jen dobře trefený rány nechme stranou :D), chlapský dřeva jsou mimo realitu, dámský v průměru můžou i sedět, ale buďme ego-maniaci - umím být i dál :D
 
Četl sem, že PGA Championship bude první major kde budou povolené dalkomery. Bude hra rychlejší nebou budou měřit každý bunker a strom?
 
Četl sem, že PGA Championship bude první major kde budou povolené dalkomery. Bude hra rychlejší nebou budou měřit každý bunker a strom?
Oni vědí, kam chtějí hrát. Takže měření každého bunkru či stromu bych se v tomto případě neobával ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom