Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

PGA Tour vs. European Tour (sledování turnajů - hřiště)

MartyH

Nováček
Dlouhá léta jsem byl divákem PGA TOUR, jelikož na TOP hráče, úžasná hřiště a davy diváků s velmi propracovaným TV přenosem se prostě dobře dívá.
V posledním roce jsem však trošku přehodnotil své stanovisko, především pod dojmem vnímání hřišť, na které se sám dostanu jako hráč.

Daleko více mě začala bavit ET s turnaji na hřištích, která mi přijdou prostě více členitější, náročnější, pro golfové rány více kreativnější. Stejně tak počasí tam hraje podstatnější roli.

Samozřejmě turnaje typu Masters, US OPEN (a jejich vražedné greeny), a další Majory hrané na půdě USA mě lákají stále. Ostatní turnaje mi však začínají připadat jeden jako druhý.

Naopak v Evropě (a vlastně různě po světě) je to prostě totální mix.

Ale samozřejmě se na to i jinak dívá, když hraje v USA našlapaná světová špička a následně na ET hrají žebříčkově horší hráči.

Rozdílné názory a pohledy vítány (za předpokladu, že neukamenujete ty druhé :D).

Jak to máte vy?
 
Poslední dobou jsem omezil sledování golfu v TV. Ale jinak jsem sledoval hlavně PGA. Ale primárně kvůli vysílacímu času. Nevím jestli by mě bavil záznam ET od 9 hodin. Přes den mi přijde skoda být u televize a koukat. To jsem dělal jen u Ryder Cup.
 
To je hezké téma, díky.

Mně se tedy líbí obě, ale sleduji to spíše jen v papírově podobě, protože TV přenosy jsou na mě prostě příliš dlouhé a je mi pak toho času u TV líto. Takže tak trochu jako @Marklar. PGA Tour je prostě top, je to show. European Tour vnímám ale obdobně, nicméně pořád je PGA Tour špička, takový ten sen.

Přijde mi to jako s NBA a podobně. Všichni vědí, že špičkový basket se hraje i v Evropě, dokonce narozdíl od golfu je to skoro jiný sport (týmové pojetí za evropu oproti indivindi v usa), ale stejně všichni pokukuji po NBA. Hokej to samé... Evropa zajímavá, NHL je top. Ta show, příběh, exkluzivita z toho dělá prostě lepší konzumní zážitek. Dle mého.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom