Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours PGA Tour – The Honda Classic (25.2. – 3.3.2019)

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
6628


Hřiště: Champion PGA National Resort & Spa. 72 par, délka 6.515 metrů. Rekord hřiště je 61 úderů (2012 - Brian Harman).
TV přenos: Golf Channel (čt/pá od 20:00, so/ne od 19:00)

Kdopak letos vyhraje? Spousta slavných jmen chybí na startovce...
 
Fowler na 6 zatím dvakrát voda, taky to kluci umějí..
 
Že prý použil nedovolenou pomůcku ke čtení greenu říkal ten "komentátor"...
 
Že prý použil nedovolenou pomůcku ke čtení greenu říkal ten "komentátor"...
Zde bližší info - použití “greenbooku” nevyhovujího novým pravidlům (velikost, měřítko map. podkladů).
 
Voe, větší greenbook, ano jsou nová pravidla, ale tohle tam bylo nutný..? Vede to ke zrychlení hry..? Trochu jsem to nepobral..:eek:o_O. Jestli ona ho nepráskla Mirka..:)
 
Voe, větší greenbook, ano jsou nová pravidla, ale tohle tam bylo nutný..? Vede to ke zrychlení hry..? Trochu jsem to nepobral..:eek:o_O. Jestli ona ho nepráskla Mirka..:)
Asi chtěl ušetřit a použil “greenbook” z loňska.
Letos je povolen menší rozměr s menším “rozlišením”.
Tak ono se to dotýká především (nebo jenom?) profi turnajů. Takový DeChambeau by tam za chvíli tahal yardage book o velikosti atlasu světa a rozkládací mapy grýnů v měřítku 1:1 :D
Z mého pohledu je zejména to omezení měřítka správné, ať se “kluci” ukážou, jestli ty grýny umějí opravdu číst. Je to jedna z rozhodujících vlastností pro nízká čísla. ;)
 
Voe, větší greenbook, ano jsou nová pravidla, ale tohle tam bylo nutný..? Vede to ke zrychlení hry..? Trochu jsem to nepobral..:eek:o_O. Jestli ona ho nepráskla Mirka..:)
lidsky mi to také přijde přísné. Na druhou stranu to jsou pravidla, která musíš respektovat (ano budu tady držkovat, ale na hřišti už dle pravidel) Přijde mi to od profíků buď klukovská chyba, která by měla být maximálně u dětí a "pralesní" lize (míněno moje úroveň hry) nebo podvod (tím ho nechci apriori nařknout z podvodu a možná, že mi uniká ještě jiný důvod).
 
Z mého pohledu je zejména to omezení měřítka správné, ať se “kluci” ukážou, jestli ty grýny umějí opravdu číst. Je to jedna z rozhodujících vlastností pro nízká čísla. ;)

Otázkou při tom je, jestli to vede ke zrychlení. Asi ale ano, protože logická úvaha, že když mám knížku s mapou, tak se nemusím tak zdržovat reálným poměřováním na greenu nefunguje... budu dělat obojí. Takže já v tom logiku vidím.
Akorát prostě nevěřím, že dlouhodobě je to udržitelné, technologie nás doženou.
 
... možná, že mi uniká ještě jiný důvod).
Tak ony ty greenboky nejsou levná záležitost (stovky $), a firma která je dodává, tak na každé kolo vydává novou sadu - dle umístění PIN, neboť u PIN mají více podrobností (alespoň jsem to někde četl)
Ale spíš si to Alex neuvědomil nebo sáhl vedle a vzal loňský book.
 
Otázkou při tom je, jestli to vede ke zrychlení. Asi ale ano, protože logická úvaha, že když mám knížku s mapou, tak se nemusím tak zdržovat reálným poměřováním na greenu nefunguje... budu dělat obojí. Takže já v tom logiku vidím.
Akorát prostě nevěřím, že dlouhodobě je to udržitelné, technologie nás doženou.
já bych to viděl tak, že nás už technologie dohnala. F1 rekuperaci brzdné energie z povolila. Cyklistika motorky do osičky ne.

píklad: I když ti "google glass" mohou měřit vzdálenosti sklony atp., tak je vždy můžeš prohlásit za nepovolené a postupně zvyšovat represe, pokud to budeš chtít udržet maximálně v lidské hravosti a dovednosti a nikoli jako přesun k digihře. Já zmenšení chápu a beru to jako malý krok od zeměměřičství zpět k lidskému oku a přesně snahu o zachování lidské hry. Což nevylučuje, že jsem naiva a celé to je díky tlaků televizí, aby se kluci na greenech tak neflákali u čtení, jelikož to diváky nebaví....a se zachováním očního čtení greenů prvotní impulz neměl nic společného :cool:
 
Samozřejmě pravidla jsou pravidla, to nezpochybňuju.. Tak si asi nevzal brýle na čtení, potřebuje to prostě větší.. A ano, školácká chyby od profíka, kdo jiný by to měl vědět.. A co se týče Dešampóna, je mladý tak na to vidí, ale zase to bude mít tlustý jak kroniku lidstva.. :)
 
Thomase rána za stromem s mírným ohnutím hole byla drsná. Skoro jsem si říkal, zda mu to riziko zranění stálo za to. Ale je to frajer:up:
 
Co má v bagu vítěz Keith Mitchel?
Jen pro zajímavost - je to první jeho vítězství na PGA a také po dlouhé době vítězství driveru od MIZUNO. Jak je vidět, tak se Mizuno snaží dostat na špičku i ve “dřevech” :up:
6684
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom