Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz PGA Tour – Charles Schwab Challenge

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
PGA Tour – Charles Schwab Challenge (Golf.cz)

PGA Tour – 75. Charles Schwab Challenge – Forth Worth, Texas, USA
(27. – 30.5.2021, -7 hodin)


Charles Schwab Challenge se hraje od roku 1946. Podle sponzorů měl název Mastercard, Bank of America, do roku 2015 jako Crowne Plaza, pak dva roky Dean & Luca a předloni Forth Worth, vždy s označením Invitational. Přestože už to nemá v názvu je turnaj stále pro zvané po těchto kritérií.

Papírově nejsilnějšími hráči jsou světová dvojka Justin Thomas a pětka Collin Morikawa. Přesto bude hlavní hvězdou turnaje padesátiletý Phil Mickelson, který minulý týden na Kiawah Island slavně zvítězil a předvedl, že i v golfu je věk jenom číslo. Dále hrají Tomas, Spieth, Berger, Scheffler, Conners, Poulter, Reed, Westwood, Zalatoris, Finau, Ancer, Garcia, Morikawa.

Hraje se na hřišti Colonial Country Clubu s parem 70 a délkou 6.592 metrů. Klub má jedinečnou možnost na PGA Tour. Každý rok může pozvat dva mladé hráče, kteří by se jinak do turnaje nedostali.

Dotace odměn je 7,5 milionu dolarů, v přepočtu přes 156 milionů korun. Na vítěze čeká podíl 1,35 milionu. Loni zvítězil Daniel Berger

Turnaj vysílá Eurorospozt2 ve čtvrtek a pátek od 22:00, v sobotu od 23:30, v neděli od 21:00.​

Leaderboard

Odkazy: Colonial CC Hřiště na satelitní mapě Stránky turnaje Loňské zpravodajství

The post PGA Tour – Charles Schwab Challenge appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
No, tak po dvou kolech mám z průběžného prvního místa velkou radost, jen tak dál :D
Ještě T. Finau by mohl poskočit a bylo by to ještě lepší.
 
No, tak po dvou kolech mám z průběžného prvního místa velkou radost, jen tak dál :D
Ještě T. Finau by mohl poskočit a bylo by to ještě lepší.
Ja taky. Zadny bogey za dve kola, klobouk dolu. Ani mi tolik nevadi ze Phil neprosel cutem, pravdepodobne bogeym na posledni jamce.
Finau se klasicky procpe v nedeli do top10, nemam obavu;)
 
Ja taky. Zadny bogey za dve kola, klobouk dolu. Ani mi tolik nevadi ze Phil neprosel cutem, pravdepodobne bogeym na posledni jamce.
Finau se klasicky procpe v nedeli do top10, nemam obavu;)
Hmm, to já vlastně taky nehraju žádné bogey, ale výsledky na jamkách jsou opačným směrem než Jordan🤔🤔
T. Finau asi jo, ale rád bych ho viděl vyhrát.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom