Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours PGA Tour 2019 - vyhrál Rory MCIlroy!

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Výstřižek.PNG


Mc Ilroy je borec letošního sezóny. Prostě zaválel. Včera potvrdil svoji úžasnou formu a podruhé vyhrál FedEx Cup s pěkným výdělkem 15 miliónu amerických šušňů.

""Je opravdu báječné dostat své jméno podruhé na tuto trofej. Kdykoliv uděláte něco, co dokázal pouze Tiger, tak je to něco dobrého," připomněl McIlroy fakt, že pouze on a Woods vyhráli FedEx Cup dvakrát. "

:)

Gratulace!

Včera jsem na to chvíli koukal, jamka číslo sedm, kdy Koepka zahrál double, a Mc Ilroy - birdie, to byl zlom, jak sviň! Vidět ale jejich soustředění, jak v podstatě tahle jamka úplně všechno otočila... no, nechtěl bych být v kůži Kopeky, když šel zahrát svým provizorním/novým míčem 4 ránu...
 
....Včera jsem na to chvíli koukal, jamka číslo sedm, kdy Koepka zahrál double, a Mc Ilroy - birdie, to byl zlom, jak sviň! Vidět ale jejich soustředění, jak v podstatě tahle jamka úplně všechno otočila... no, nechtěl bych být v kůži Kopeky, když šel zahrát svým provizorním/novým míčem 4 ránu...

Taky jsem se díval, od začátku až do konce. Sedmička sice vypadala dramaticky, ale podle mě byla rozhodující - jako obvykle - až druhá devítka. Tam se Koepka rozpadl (jeho patování bylo děsivé) a McIlroy si vytvořil rozhodující náskok, díky kterému dostal pronásledovatele pod tlak a donutil je útočit a riskovat, což způsobilo jejich chyby. A Rory i díky tomu ustál své slabší chvilky na 14. a 15. jamce - i 16. byla náročná, až tam se podle mě definitivně rozhodlo. Ty slabší chvilky by si zasloužily delší komentář a podle mě se na jejich zvládnutí podílel i ten dávný kolaps na Masters 2011, který ho nezlomil, ale naopak naučil "kousnout se" a nerozpadnout, i když to někde nevyjde.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom