Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours PGA TOUR

Ach jo :mad:

FFAA436C-CC16-47A5-BC38-086C4C64C8B3.jpeg
 
Tak jsou známy nové termíny zbylých tři majorů.
Snad to dopadne ok.
0918A693-B682-40FC-B9B4-F02147CD0E55.jpeg
 
po takove snidani bych se nehnul...
Nedivim se ze vypada tak jak vypada
0C68EE30-F452-47DF-B644-143972E19766.png
 
Já vůl to včera vypnul po tom eaglu Thomase, protože sem si myslel, že je to hotový a ráno koukám, že vyhrál Morikawa.
 
Já vůl to včera vypnul po tom eaglu Thomase, protože sem si myslel, že je to hotový a ráno koukám, že vyhrál Morikawa.
To byla obrovská chyba, to co předváděli na posledních jamkách a v play off bylo něco neuvěřitelného :eek:
 
To byla obrovská chyba, to co předváděli na posledních jamkách a v play off bylo něco neuvěřitelného :eek:
kdo neviděl, nechť si pusti zaznam play off, reklama na golf
 
jj, krásný golf. Pustil jsem náhodou v půl šestý a vydržel až do finále. Krásný. Trochu odešel psychicky asi Hovland, to jsme si říkla, že si to ještě rozdají s Morikawou před posleníma jamkama...
Ale příští týden zase toto hřiště, ale s Tigrem a jinými
 
Já nezaregistroval změnu času, tak jsem pustil v sedm a viděl asi 3 jamky a playoff..
 
kdo neviděl, nechť si pusti zaznam play off, reklama na golf
Jj....přesně tak, strhující podívaná!..Thomas na začátku na odpis, pak cca v půlce rundy naopak kraloval (jamky 8 - 15), aby celej závěr totálně podělal.....a Morikawa něco podobného v opačném gardu.
 
U.S. Open bez Brookse Koepky :(

F57E1D97-43C9-481B-89E1-0A5E7210FB2E.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom