Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours PGA Championchip

Na sledování.tv muzu pustit 7 dni zpět at to vysílají kde chcou...
Na Kuki to samý........a ještě se dají přeskakovat reklamy. Už teď počítám s tím, že to dokoukám v Po v práci, neb to do 4.00 určitě nedám.
 
Nevím. Já nemůžu vymazat z hlavy jeho hlášku "nejlepším možným způsobem".
Taky mluví v odstavcích, ne ve větách. Když chce říct DJ odpaluje na 3.jamce, řekne něco jako: DJ, osminasobný vítěz na PGA tour petinasobny vitez majoru naposledy vloni na Masters v Auguste v Georgii odpaluje na 3.jamce 102.PGA Championship na krásném hřišti název hřiště ve městě název města ve státě nazev státu poblíž Toleda za ideálního golfového počasí nejlepším možným způsobem. 🤮🤮🤮
Mrkni na aktuální přenos z LPGA, aspoň včera to komentoval.
Ještě přidává neustále věk hráče a par jamky, prostě chlapec miluje čísla. Chtěla jsem si pustit holky, než půjde přenos ze Sportu 2, ale už to taky nedávám. Vždycky mi zkazí večer :confused::mad::down:
 
Tak uz se objevilo v programu na sport2!
Nevíte někdo, jak se dá napsat na Sport 1 a 2, aby si to logo dali někam do háje, není vidět na jmenovky a skóre? :oops:
 
Neodpustím si 2 dotazy, co děláš za práci a nabíráte ještě? :D
Njn.......to víš....to jsou ty výhody OSVČ:D. Jsem projektant, žádný šéf, žádní zaměstnanci.......takže kancl, na stole dva monitory, na jednom práce a na druhém golf:).
 
Njn.......to víš....to jsou ty výhody OSVČ:D. Jsem projektant, žádný šéf, žádní zaměstnanci.......takže kancl, na stole dva monitory, na jednom práce a na druhém golf:).
Já mám tři a golf jsem si musel pustit na telefonu. Při práci. V pracovní době. Když se chce - jde to 🤓
 
Já nevím, jestli jste někdo zažili Mika Hrubého jako hlasatele na turnaji. Proti tomu je komentování v televizi vlastně v pohodě, protože tam američani po 5 hodinách vypnou přenos a je konec. Ale vyhlášení 12 vítězů (3 kategorie, nearest, 2x longest) mu zabere tak asi 3 hodiny, mezitím převypráví, jak ten den hrál on (jako všechny rány), jak hráli jeho spoluhráči, výlet do golfové historie a bůhví co ještě. A vůbec mu nevadí hlasitý pokřik z publika "už to konečně vyhlaš", "ukliďte ho někam" a podobně. Peklo.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom