Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours PGA Championchip

No, nakonec je to snad i dobře. Já už ty kecy od Mike Hrubý těžko snáším a neustálé přerušování pořád stejnými "tap in" taky ne...
 
sledovanitv.cz i hd kvalitě v balicku s ostatnimi sport programy za 189 kč na mesic
 
No, nakonec je to snad i dobře. Já už ty kecy od Mike Hrubý těžko snáším a neustálé přerušování pořád stejnými "tap in" taky ne...
Tak s Majkem v tom nejsem sam? Na “paar ekscelaanc” uz jsem alergickej. A na neustaly reklamy taky. Na sport2 je super reklama tak po hodine. A da se pustit znova. Ale komentar od Petra Janoucha je treba o svetelny roky lepsi nez tohle...
 
Pokud mate predplatny GolfTV, staci se pripojit pres VPN do Turecka a pak to jede. GolfTV ma totiz prava na PGA jen v Turecku, Japonsku a Rusku.
 
Kuki + 35,- a už to mám taky 👌
ale v tomhle balíčku to není.... navíc je to jen jeden kanál a podle toho co píší na stránkách tak od soboty to bude na Sport1 :rolleyes:
 
ale v tomhle balíčku to není.... navíc je to jen jeden kanál a podle toho co píší na stránkách tak od soboty to bude na Sport1 :rolleyes:
Je to mezi Kanál navíc. Až to znění tak to také zněním. Přidání programu bylo dílem pár minut.
 
Je to mezi Kanál navíc. Až to znění tak to také zněním. Přidání programu bylo dílem pár minut.
Mně v balíčku Kanál navíc nabízí toto a zde Sport 2 ani Sport 1 nevidím....
1596782113014.png
 
Nebo by jeste mohlo byt reseni free trial espn+ na tyden:)
 
Tady je taky přenos:
V chatu je tam link i na video, spustit jde, ale nekoukal jsem na to tak nevím.
 
No, nakonec je to snad i dobře. Já už ty kecy od Mike Hrubý těžko snáším a neustálé přerušování pořád stejnými "tap in" taky ne...
To je ten, jak furt dokola říká u každýho druhýho patu.."no ještě to bude malý testík"........a "není to úplně "gimi"??....
 
To je ten, jak furt dokola říká u každýho druhýho patu.."no ještě to bude malý testík"........a "není to úplně "gimi"??....
Nevím. Já nemůžu vymazat z hlavy jeho hlášku "nejlepším možným způsobem".
Taky mluví v odstavcích, ne ve větách. Když chce říct DJ odpaluje na 3.jamce, řekne něco jako: DJ, osminasobný vítěz na PGA tour petinasobny vitez majoru naposledy vloni na Masters v Auguste v Georgii odpaluje na 3.jamce 102.PGA Championship na krásném hřišti název hřiště ve městě název města ve státě nazev státu poblíž Toleda za ideálního golfového počasí nejlepším možným způsobem. 🤮🤮🤮
Mrkni na aktuální přenos z LPGA, aspoň včera to komentoval.
 
Mám k dispozici turnajový dress code pro tento turnaj hráčů Nike. Zajímá to někoho? 🤔
Budou obrázky?
 
Nevím. Já nemůžu vymazat z hlavy jeho hlášku "nejlepším možným způsobem".
Taky mluví v odstavcích, ne ve větách. Když chce říct DJ odpaluje na 3.jamce, řekne něco jako: DJ, osminasobný vítěz na PGA tour petinasobny vitez majoru naposledy vloni na Masters v Auguste v Georgii odpaluje na 3.jamce 102.PGA Championship na krásném hřišti název hřiště ve městě název města ve státě nazev státu poblíž Toleda za ideálního golfového počasí nejlepším možným způsobem. 🤮🤮🤮
Mrkni na aktuální přenos z LPGA, aspoň včera to komentoval.
Zapoměl jsi ještě jamka ze severojihu na východozápad..😀😀😀
 
Tak s Majkem v tom nejsem sam? Na “paar ekscelaanc” uz jsem alergickej. A na neustaly reklamy taky. Na sport2 je super reklama tak po hodine. A da se pustit znova. Ale komentar od Petra Janoucha je treba o svetelny roky lepsi nez tohle...
JJ, Janouch je jenom jeden!
 
Je ale velká škoda, že to neopakují! 22:00 - 4:00 je i na mě velká oběť!
Opakuji/neopakuji. Na upc muzu pustit znova cely vcerejsi prenos. Oproti golf chsnnelu je tohle super.
 
Opakuji/neopakuji. Na upc muzu pustit znova cely vcerejsi prenos. Oproti golf chsnnelu je tohle super.
Na sledování.tv muzu pustit 7 dni zpět at to vysílají kde chcou...
 
Opakuji/neopakuji. Na upc muzu pustit znova cely vcerejsi prenos. Oproti golf chsnnelu je tohle super.
Jupí, dík za inspiraci! Na skylink online tv to v archivu taky je, moc to nepoužívám, tak jsem si nevšim!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom