Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours PGA Championchip

Hřiště mi přišlo zajímavé, navíc, jak píše náčelník, pokud jsou greeny hratelné a "nesmyslné" jsou území okolo, pak je to za mne v pořádku. Viděl jsme včera jak se trápil Varner III, tuším na 4, kde to zahrál do "džihádu" a pak ztratil míč při nepovedené ráně. To k tomu má patřit. Hřiště mají svůj par ne nadarmo a hráč by se měl k němu dostat jen pokud zahrají sakra dobře.
 
Já říkám to samé co vloni. Jsou to profíci, je to jejich zaměstnání tak neni důvod je jakkoliv litovat. A stejně jako Michal nevidím žádnou zábavu v tom, když se o vítězství pere několik borců se skóre pod -20. To mi přijde, že je něco špatně ...
Když vidíš setřihy těch co to z roughu horko těžko vytlučou 50 m před sebe a pak vidíš rány z toho samýho roughu od DJ nebo BK tak teprv pro mě začíná ta správná podívaná. Né že bych byl škodolibej a bavilo mě koukat na trápení většiny ale baví mě sledovat, jak se s opravdovou výzvou poperou ti vyvolení.
Já říkám taky to samé co vloni. Není to o tom, že bych je litoval, to je mi naprosto fuk. Prostě mě nebaví koukat na trápení. Radši vidím jak skórují, bogey a dabláčů si užívám dost ve své vlastní hře.
 
Jak se tak dívám na Memorial, kladu si otázku. Proč je hra Asiatů ač golfově výborná, tak divácky nudná? Neustále stejný kamenný obličej bez emocí. Jako dnes K.H.Lee.
 
Jak se tak dívám na Memorial, kladu si otázku. Proč je hra Asiatů ač golfově výborná, tak divácky nudná? Neustále stejný kamenný obličej bez emocí. Jako dnes K.H.Lee.
Ze by to mělo něco společného s jejich kulturou? Osobně nepotřebuju vidět jejich emoce, stačí mi hra.
Co bych za to osobně dal, kdybych dokázal udržet kamenej ksicht, když to totálně podělám [emoji846]
 
Ze by to mělo něco společného s jejich kulturou? Osobně nepotřebuju vidět jejich emoce, stačí mi hra.
Co bych za to osobně dal, kdybych dokázal udržet kamenej ksicht, když to totálně podělám [emoji846]

Ja bych s tebou ani nikym jinym takovym pak hrat nechtel. Zivot je o emocich a jejich prozivani.

Cimz samozrejme nechci nijak urazet jejich kulturu a tradice, on je to pro nas hodne jinej svet.
 
Ja bych s tebou ani nikym jinym takovym pak hrat nechtel. Zivot je o emocich a jejich prozivani.

Cimz samozrejme nechci nijak urazet jejich kulturu a tradice, on je to pro nas hodne jinej svet.
No, teď zas někteří lidi se mnou (nevím jak s tebou) nechtějí hrát, protože se vztekám...
 
No, teď zas někteří lidi se mnou (nevím jak s tebou) nechtějí hrát, protože se vztekám...

Chapu, se mnou taky. Proto se snazim vybirat si lidi, kterym to bud nevadi nebo to delaji stejne:)
 
Koukám blbě, nebo to skutečně na GolfChannelu letos nedávají?
 
Koukám blbě, nebo to skutečně na GolfChannelu letos nedávají?
Koukáš blbě, vidím čt, pá, so od 22, ne od 21..
 
Koukáš blbě, vidím čt, pá, so od 22, ne od 21..
Pátek, kde?
1596623310164.png
 
Tak je otázka, kde je to blbě no:
 

Přílohy

  • Screenshot_20200805-124849_SledovaniTV.jpg
    Screenshot_20200805-124849_SledovaniTV.jpg
    50,9 KB · Zobrazení: 239
Dle upoutávek bude vysíláno na SPORT1/2

89762E7E-E10B-4D17-9808-A5258E9CD33D.jpeg
 
Upraveno:
Mám k dispozici turnajový dress code pro tento turnaj hráčů Nike. Zajímá to někoho? 🤔
 
tak na sportu 2 to dnes v programu neni, tak nevim
 
Ono to vlastne neni zatim nikde. Ani golf channel. Dokonce i golfTV je mi k prdu. Nejak nechapu co s tim provedli. Nikde nic. Celkem rad bych koukal...
 
Ono to vlastne neni zatim nikde. Ani golf channel. Dokonce i golfTV je mi k prdu. Nejak nechapu co s tim provedli. Nikde nic. Celkem rad bych koukal...
Tak uz se objevilo v programu na sport2!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom