Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours PGA Championchip

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Major, dneska začíná, v 19.00+ na golfchannel. Už máte koupené brambůrky? Vyhraje Tiger Woods? Padne eso v přímém přenosu? A co na to Jan Tleskač?

Vaše tipy?
 
Major, dneska začíná, v 19.00+ na golfchannel. Už máte koupené brambůrky? Vyhraje Tiger Woods? Padne eso v přímém přenosu? A co na to Jan Tleskač?

Vaše tipy?
Koepka na první jamce proměnil pat dlouhý 40stop :up:
Já držím palce držiteli rekordu na Kuňce ;)

Rozhodující nejspíš bude trefování fervejí, ty rafy jsou brutální.
 
Tak Brooks to hřiště dneska rozstřílel (-7) :up:
 
Nesouhlasím ... ultrabrutální 😜
Když jsem viděl, jak ani takový "kulturista" jako Rory z toho neurval míč víc jak pár desítek metrů, tak ti musím dát za pravdu 🤭
 
Při našich rekreačních schopnostech (ne)trefování fairwaí bych odhadem asi na páté jamce vyplakal všechny slzy.
 
Při našich rekreačních schopnostech (ne)trefování fairwaí bych odhadem asi na páté jamce vyplakal všechny slzy.
ty nějaký máš?

Koukal jsem včera chvíli a zřejmě dle předpovědí to bude hřiště pro paliče. Nicméně Phil hrál svoji obvyklou hru, kdy se všemožně zachraňoval a nakoec skončil na -1 a je vysoko.
 
zřejmě dle předpovědí to bude hřiště pro paliče
skoro 7 km při paru 70 hovoří za vše. Přesto ani jeden 5-par není delší než 15-ka v Boleslavi (a to mluvím o žlutejch odpalištích). I to by mohlo provozovateli napovědět něco o nesmyslnosti této jamky... :p
 
skoro 7 km při paru 70 hovoří za vše. Přesto ani jeden 5-par není delší než 15-ka v Boleslavi (a to mluvím o žlutejch odpalištích). I to by mohlo provozovateli napovědět něco o nesmyslnosti této jamky... :p
No je trošku delší, ale zase je celkem přehledná a široká. Driver - 3W - 6i a jsi na grýnu 🤭

Sice ty 5PAR na majoru nejsou až tak dlouhý, ale tu délku tam dělají 3PAR (myslím, že všechny přes 190m) a některé 4PAR, které mají délku ke 450m 😳
 
Při našich rekreačních schopnostech (ne)trefování fairwaí bych odhadem asi na páté jamce vyplakal všechny slzy.
Co slzy, už by si neměl žádné míčky :))
 
Kdyby se někdo chtěl podívat, jak se to hraje - všechny Koepkovy rány z 1. kola v 20 minutách.

Když neberu první a poslední pat o_O, tak tam měl pár "lehkejch" puttů, který minul - s trochou víc štěstí v podstatě mohl útočit na výsledek 60, ne-li míň :eek:
A z jeho herního projevu mi to hřiště vlastně přijde docela krátký :cool::D.
Btw, tušíte někdo, proč má při hře kratšími železy tak otevřenej postoj v nohách?!? Kvůli spinu na greenu? :oops:
 
Jak se tak dívám, zítra už nebude možná o co hrát. Zatím one man show.

Ale to množství reklam na Golfchannelu je hnus. Vzhledem k tomu, že je to placený kanál, tak dvojnásob.
 
Tak Tiger neprošel cutem, Koepka si hraje svůj vlastní turnaj......takže atraktivita finálových kol trochu poklesla....
 
Tak i to hole-in-one v přímém přenosu bylo k vidění :up:
 
Jak se vam to letos libilo? Prima golf, gratulace vitezi, ale pripomnelo mi to formuli za dob Schumachera. Proste se hraje jen o druhe misto.

Docela se mi ty tezke rafy na pohled zamlouvaly, ja bych tedy na nich hrat nechtel, ale u tech, co to umi, radost pohledet, kdyz se podarilo micek umistit i z megahusteho rafu.
 
Upraveno:
No, já ti nevím. Pokud se trápí i ti nejlepší, něco je špatně. Mě to to nelíbí. Co je pěkného na tom, když poslední flight zahraje +4 a +11 a ostatní na tom nejsou o moc lépe?
 
No, já ti nevím. Pokud se trápí i ti nejlepší, něco je špatně. Mě to to nelíbí. Co je pěkného na tom, když poslední flight zahraje +4 a +11 a ostatní na tom nejsou o moc lépe?

Myslím, že podobná diskuse byla někdy loni tuším k US Open ohledně greenů. Tam se mi to (skorem nesmyslně) těžký setup díky greenům nepozdával taky, ale v poli v tom problém takový nevidím, resp. v rafu. Raf je prostě uzemí, kam hrát nemám, narozdíl od greenu, kterému se zpravidla vyhnout nemohu.

Když koukám na výsledovku, přijde mi to vcelku v pohodě. Jasně, poslední den se nepovedl, ale ono docela i foukalo, ne? Ale pořád nevidím nic dramaticky špatného na tom, když celkově výsledky jsou kolem paru hřiště. A i ti výsledkově celkově slabší měli alespoň jedno kolo, kde zahráli pod par hřiště. Je to top soutěž. Asi se postupně přikláním tomu, ať je těžká a rozhoduje umění si s těžkými podmínkami poradit a ne lehká, kde pak rozhodují milimetry a nepostřehnutelné detaily.
 
... narozdíl od greenu, kterému se zpravidla vyhnout nemohu.

No já se mu výhybám docela pravidelně 🤭
 
No, já ti nevím. Pokud se trápí i ti nejlepší, něco je špatně. Mě to to nelíbí. Co je pěkného na tom, když poslední flight zahraje +4 a +11 a ostatní na tom nejsou o moc lépe?
Myslím, že podobná diskuse byla někdy loni tuším k US Open ohledně greenů. Tam se mi to (skorem nesmyslně) těžký setup díky greenům nepozdával taky, ale v poli v tom problém takový nevidím, resp. v rafu. Raf je prostě uzemí, kam hrát nemám, narozdíl od greenu, kterému se zpravidla vyhnout nemohu.

Když koukám na výsledovku, přijde mi to vcelku v pohodě. Jasně, poslední den se nepovedl, ale ono docela i foukalo, ne? Ale pořád nevidím nic dramaticky špatného na tom, když celkově výsledky jsou kolem paru hřiště. A i ti výsledkově celkově slabší měli alespoň jedno kolo, kde zahráli pod par hřiště. Je to top soutěž. Asi se postupně přikláním tomu, ať je těžká a rozhoduje umění si s těžkými podmínkami poradit a ne lehká, kde pak rozhodují milimetry a nepostřehnutelné detaily.

Já říkám to samé co vloni. Jsou to profíci, je to jejich zaměstnání tak neni důvod je jakkoliv litovat. A stejně jako Michal nevidím žádnou zábavu v tom, když se o vítězství pere několik borců se skóre pod -20. To mi přijde, že je něco špatně ...
Když vidíš setřihy těch co to z roughu horko těžko vytlučou 50 m před sebe a pak vidíš rány z toho samýho roughu od DJ nebo BK tak teprv pro mě začíná ta správná podívaná. Né že bych byl škodolibej a bavilo mě koukat na trápení většiny ale baví mě sledovat, jak se s opravdovou výzvou poperou ti vyvolení.
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom