PF 2019

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,082
3,370
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Řeknu vám to nevesele, starej rok jde do... Taky máte těch novoročních zdravic, sloupků a zamyšlení už plný zuby a jste otrávení, že zatím zima je taková nijaká, dokonce si prosím dovoluje i často pršet, teploty jak na houpačce, tzn. golfově se v ČR nedá pěkně prosím žít! Ach jo. A to ještě zima nezačala. Nic, trocha té zelené deprese na začátek, raději zakončit větu a znovu a lépe.

PF2019.png

Milí Jamkaři,

jako každý rok, i letos se nám blíží konec roku a je to taková pěkná doba na bilancování (KOPR v práci, znáte to, potřebuji pár restů dodělat a ne a ne se k tomu dokopat - takhle určitě vznikají ty sloupky). A protože mě již dříve osvítila geniální múza, tak si vypůjčím svůj loňský odstavec, který je poplatný i pro letošní rok - víceméně:

"Fórum roste, nové duše nás obohacují a i přes občasné kořenící výstřelky se tu celkově daří udržet pohodu, klid a přátelskou atmosféru. Jsme tu velká směsice golfistů, každý z nás je z jiného prostředí, má jiné zázemí, jiné názory a samozřejmě i jiné HCP. Považuji proto za skvělé, že dokážeme fungovat. Že umíme přivítat golfové nováčky a vzít je mezi sebe, pomoci radou, zkušenostmi... že zkušení často nezištně sdílí své znalosti a dovednosti celé komunitě ať už pomocí příspěvků či článků, že se umíme domluvit na společnou hru a vzájemně navázat mnohá přátelství, která pak přenášíme i do skutečného světa a na golfová hřiště. Dobré je, že se několikrát ukázalo, že zasloužilí matadoři fóra se nebojí ozvat, když se jim něco nezdá, když je pohoda skupiny v ohrožení a že dokáží plnit i čistící funkci, pokud si někdo příliš vyskakuje. A stejně tak oceňuji, že se spíše emoce snažíte tlumit - když si zrovna někdo s někým do oka nepadne. Díky."

Hezké, že? :) Přeci jen ale trochu doplním. Díky všem Jamkařům za společné chvíle tu na fóru a především na hřišti, za to, že si dokážeme poradit, vhodně doporučit a udržet diskusi v podstatě na úrovni, ať se týká pravidlových diskusí, povídání o hřištích, radách ke golfovému vybavení. Jsme různorodí, ne vždy si formou a tóninou psaného textu rozumíme, ale ve výsledku to nějak vždy ustojíme a za to patří speciální dík - VYVÍTEKOMUVŠEMU :) Samozřejmě díky všem spolusprávcům a dalším aktivním členům za rady, pomoc, údržbu, doporučení... atd. Co se chystá? Tak jak vždycky, spolhry, requocup a pár překvapení, které pevně věřím, že vyjdou. Bude to velký. :)

Takže šťastné a veselé, zdraví, golf, pac a pusu přeje
za celou 19.jamku - české golfové fórum
Michal Šatal

Upraveno:
  • To se mi líbí, Shot!
Reactions: od 12 uživatelů

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,082
3,370
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Tak na zdraví! Ať nám to všem v příštím roce lítá!

Kdo nemá golfový míček v kapse, je prd golfista! Novoroční fotky sem! Šťastný a veselý a hlavně hodně golfový rok 2019 přeju já a @kristyna!

7CC925A0-B44E-43CC-8312-F914D72BE8D8.jpeg

Upraveno:
  • To se mi líbí, Shot!
Reactions: od 2 uživatelů

jan

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,622
1,710
123
Praha
Jméno
Honza
Mel jsem od kamarada nachystane bajecne PFko, ale @requo rikal, ze ten penis se sem nehodi... takze mi nezbyva, nez volit pouze textovou formu: PF2019 :D

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: 1 uživatel

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
2,037
2,126
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
ale @requo rikal, ze ten penis se sem nehodi.
Asi byl moc velkej, tak nás chtěl náčelník ušetřit frustrace :cool:.

Michale, klidně mě přesuň do stoky, alespoň budu letos první :p:D;):up:

• To se mi líbí, Shot!

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,082
3,370
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Asi byl moc velkej, tak nás chtěl náčelník ušetřit frustrace :cool:.

Michale, klidně mě přesuň do stoky, alespoň budu letos první :p:D;):up:
Až po 6.1. Do té doby odpočívám, mám dovču. A na stoku je to ještě brzo. :)

věřím, ze přidáš nějakou konstruktivní golfovou zdravici, místo rozvíjení anatomických diskuzí. :-D

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
2,037
2,126
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
  • To se mi líbí, Shot!