Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

PeTri WITB

PeTri

Nováček
Od známého jsem pořídil 5 let starý, ale zachovalý a naprosto funkční začátečnický set Wilson Ultra TDX.
Konkrétně tedy:
Driver: 10.5° loft, 460cc oversized head;
Fairway Wood;
#3 a #4 Hybrid;
Irons 5-6-7-8-9;
PW-SW;
Putter (Mallet).


Postupně během roku jsem přikoupil ještě 3ku železo a 60ku. Tedy kromě, outů, bunkrů, vody, větru, stromů a jejich větví a tak vůbec, jsem plně vybaven, aby mě na hřišti nic nemohlo zaskočit.
 
Od známého jsem pořídil 5 let starý, ale zachovalý a naprosto funkční začátečnický set Wilson Ultra TDX.
Konkrétně tedy:
Driver: 10.5° loft, 460cc oversized head;
Fairway Wood;
#3 a #4 Hybrid;
Irons 5-6-7-8-9;
PW-SW;
Putter (Mallet).


Postupně během roku jsem přikoupil ještě 3ku železo a 60ku. Tedy kromě, outů, bunkrů, vody, větru, stromů a jejich větví a tak vůbec, jsem plně vybaven, aby mě na hřišti nic nemohlo zaskočit.
Ty jo. Trojku železo v prvním roce hraní? Trefujes to dobre? Já hraju o nějaký ten rok déle a ani se o to nepokousim ..... k tomu jsem ještě kvalitou švihu nedošel.
 
Ty jo. Trojku železo v prvním roce hraní? Trefujes to dobre? Já hraju o nějaký ten rok déle a ani se o to nepokousim ..... k tomu jsem ještě kvalitou švihu nedošel.

Občas uletí (jako všechno), ale jinak je to skoro stejné jako s 5kou, jen delší :) (kolem 170 - 180 při dobré ráně). Z vyšší trávy a za mokra se mi s ní hraje lépe než s hybridy, ale to je právě o těch zkušenostech, které ještě nemám, neb s hybridy tak nějak více bojuji.
 
Tak to je mou optikou super. Já si loni kupoval nová železa a když mi nabídli v GolfArts vystavený set bez 4, tak jsem to nakonec vzal. Končím 5 železo a poté hybrid. Ano, občas bych něco mezi uvítal, ale když to odehraji 6i + chip, tak jsem asi v součtu na nižších ranách než se pokoušet o dlouhou ránu a zachraňovat nepřesnosti.
 
K tomu bych si dovolil jen drobnou technickou. Když jsem si vybíral železa a neplánovaně skončil u Callaway Apex Pro, tak jsem při porovnávání s jinými holemi zjistil, že mají kratší shafty. zhruba o "číslo", tzn. že sedmička má shaft stejně dlouhý, jako osmička u "normálních želez". Můj set končí (nebo začíná) 5i, ale z pohledu délky shaftu je to klasická šestka, jen má nižší loft. Takže trojka v téhle sadě by se hrála stejně lehce, jako čtyřka v "normálním" setu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom