Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Pět puttů z necelých dvou metrů? Žádná fikce, ale realita z Champions Tour

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Pět puttů z necelých dvou metrů? Žádná fikce, ale realita z Champions Tour (GolfDigest.cz)

ZAHRANIČÍ > Champions Tour má za sebou další turnaj, tentokrát se hrálo v Orange County v Kalifornii a z titulu se po třech kolech a následném play-off mohl radovat sympatický Kirk Triplett. Vše ale mohlo být jinak.

Pokračovat ve čtení...
 
Já žasnul nad tím, s jakým ledovým klidem to unesl.
 
První vtipálek, který zde zminí můj nick v souvislosti ví víte s čím, si zaslouží a obdrží naprosto iracionální trest! ;)
 
Pět puttů z necelých dvou metrů? Žádná fikce, ale realita z Champions Tour

Co je na tom tak světoborného?
To umím taky :p:D;)
 
Zrovna jsem koukal na Golfextra a říkám si že sem šoupnu odkaz..:):):). Tímto upozorňuji všechny co se náčelníkovi(@requo ) smějí (vůbec tím nemyslím @mkopcak ), aby si dali pozor co činí..;)
 
Ale vždycky mu to přejelo stejnou hranu jamky....
 
Zrovna jsem koukal na Golfextra a říkám si že sem šoupnu odkaz..:):):). Tímto upozorňuji všechny co se náčelníkovi(@requo ) smějí (vůbec tím nemyslím @mkopcak ), aby si dali pozor co činí..;)

Takováhle věc se @requo v životě nemůže stát. Takhle blízko k jamce se ještě nikdy nedostal!
 
ono se to občas nevyhne asi nikomu, holt profici maji smůlu, že jsou tam kamery...


 
Tak těch 5 puttů byla taková perlička, ale jak si vedou profíci při patování oproti amatérům dokládají dva grafy níže.
Takže - trénování na puttingu má smysl

6850
6851
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom