Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Pencil bag

Měl jsem podobný problém. Mé zkušenosti - pro mě pencil bag je něco takového (mám podobný), kupoval jsem si ho primárně do Prahy, pracuji v centru a ne vždy jezdím autem a cestou domu mám dva draving range. Na tohle je to fajn. Ale víc jak pět holí se tam určitě nevejde a i těch pět je na hraně - tzn. možná na trénink, nebo na akademii. Je to hodně úzké, prostě otrava. Jestli chceš, mám myslím ho ještě nepoužitý doma. Koukni se po něčem mírně větší, já tomu říkám weekend bag, např. tu: http://www.webgolf.cz/vikendove-pencil-bagy/longridge-6-inch-weekend-stand-bag-cernastribrna - tam se těch holí vejde už více a přijde mi to jaký dobrý kompromis i pro hru na devítku. Já mám něco podobného, a v podstatě ho pořád vozím v autě. Obsah holí aktuálně na takovou tu sranda hru: putter, 56, w, 9, 7, 5, h4, D - a je to použitelné, lehké. Fajn. V autě mi to v kufru vypadá pak docela uklizeně (a hlavně, pořád nakládáme, vykládáme kočárek, takže když přijde kočárek, tady to v pohodě dám na zem k druhým sedadlům, kde sedí kluci). :)
 

Přílohy

  • IMG_20161122_074410.jpg
    IMG_20161122_074410.jpg
    42,2 KB · Zobrazení: 593
Upraveno:
Ahoj, pencil je pro me tema na zimu. Nejradeji hodim vse na zada a frcim.
Mam vyzkousnych par kousku a zustal jsem zde : TITLEIST Pencil bag Premium černo-bílo-červený, da se koupit za 1880. Mam v nem vse mimo hybridu, ten ceka v kufru auta :)
Jinak nosim driver, drevo, putter, 4-P a 3 wedge. Ma to jeste jednu vetsi kapsu treba na nepromok nebo neprofuk, zimni rukavice, nekolik balonu, vypichovatko, tycka. Dokonce mam sebou stale v kapse ktera je nepromok laser a davam tam i mobil.
Do te nejmensi se vejde svacina i male 0,5 l piti.
Chvilku mi trvalo, nez jsem si zvykl, ze se musi pokladat na zem, ma jen male nozicky. Ale spodek komplet pogumovany, takze parada. Kdyz jdu s nekym opiram ho o jeho bag nebo vozik, zadny problem. Popruhy jsou super, velmi pohodlne.
 
Presne tento bag - TITLEIST Pencil bag Premium - jsem nasel a psali, ze tam vleze cela sada :)
Asi je i vyhoda, proti ostatním ze ma male nozicky.... jediny problém, kam nacpat more micku co občas potrebuju :)
 
Taky tam mam asi 10 balonku, ikdyz obvykle uz staci 1 - 3 :) ale clovek nikdy nevi!!!!!
Voda je potvora :)
 
Koukám na vámi zmíněný bag, třeba tu https://www.golfonline.co.uk/titleist-premium-carry-pencil-bag a moc nevím, v čem je výhoda v těch malých nožičkách na hřišti? No, lepší než taška, která se válí na zemi, ale ty nožičky si myslím, že tam docela chybí, co když půjdu sám a nemám to o co opřít? Pravděpodobně se snažili ušetřit na hmotnosti, ale nevím, myslím, že ty nožičky moc by tomu nepřidaly. Ale proti gustu... :)
 
Kdyz pujdes sam, tak se asi bude muset valet po zemi. Zaujalo mne, ze jako jediny pencil bag mel v popisu napsane, ze tam vleze 14 holi. Vsechny ostatni obsahovaly poznamku...par holi, do 6 holi.

Otazka je ci vubec pujde vytahnout 'lehce' hul...
 
Cus, rano Ti to nafotim, jde to tahat ven .. jinak bych ho davno hodil do popelnice.
Mam tam 10 zelez, patr, drevo a driver. Vaechno na stiffu nebo xstifu.
Zadny grafit. Pekne to tam prdnes a valis ;-)
Nizicky slouzi jako opora, je to zespoda pogumovane, vsechno je cajk.
Je to jako pytel, prazdnej nestoji, ale kdyz tam das hole, nepohnas nic :)

Zajdi na prodejnu a nacpi tam hole. Ja to udelal v Bestgolfu na Ladvi, otestoval jsem asi 4 , vsechno co meli, nacpat holema a na zada ... tohle byl nejvhodnejsi kousek.
Nekupuj zajice v pytli, vse se dnes nejdrive vyzkousi a pak kupuje.
 
Řešili jsme tohle i s Helldrivem (Jirka Ž.) na túře, kdy přinesl svůj starý pencil bag s takovýma trochu většíma nožičkama, tady je fotka:

jirgabag.jpg


Libi se mi, tahle verze. Je to lehké a přitom se to úplně neválí po zemi, nemusí se k tomu člověk sklánět úplně až na zem, mírně se předkloní, rychle nahodí na záda, fakt dobré. Nalezl jsem i podobné, nové - ne zrovna od výrobce tenisových raket, tedy. :) V ČR třeba je má golfiq, pravda, nejlevnější to není http://www.golfiq.cz/cs/327-treninkove-bagy ale výběr je. V UK levnější, otázka co udělá doprava https://www.golfonline.co.uk/golf-bags/sunday-bags-pencil-bags

Přijdou mi supr, i když myslím, že jsem spokojený i s tímto, co mám já.

deluxe_pencilbag_blkblu.600x600.jpg
 
Upraveno:
Tak já se taky připletu do diskuze. V létě jsem vyměnila Ogio za Callaway Hyperlite 1+, protože na nošení mi Ogio přišel zbytečně velký a těžký, pro mých pár holí. Teď jich tam mám aktuálně 9 a pár by se jich ještě vešlo. Kapes má dost a dost velkých, včetně polstrované na mobil a podobně a samostatné na láhev. Nosím tam Rájec 0,75. Popruhy jsou perfektní. Jezevčíkovské nožičky jsou trochu nevýhoda, hlavně, že se musí otvírat rukou...Ohýbat se pro hůl do položeného bagu mi, naštěstí, zatím ještě jde. ;) (jinak mi hole vozí přítel Motocaddy...)
 

Přílohy

  • DSC_2251.JPG
    DSC_2251.JPG
    68,3 KB · Zobrazení: 323
  • DSC_2252.JPG
    DSC_2252.JPG
    71,5 KB · Zobrazení: 313
Máte někdo zkušenosti s takovými těmi skládacími taškami? Ty které nejsou pevné?

Musím říct, že mě cenově zaujalo tohle, jako sunday trénink minibag... za cca 17 USD, logo jamky na to, sup a pěkný promo. :)

71WL-8mJeVL._SL1400_.jpg
 
Máte někdo zkušenosti s takovými těmi skládacími taškami? Ty které nejsou pevné?
Musím říct, že mě cenově zaujalo tohle, jako sunday trénink minibag... za cca 17 USD, logo jamky na to, sup a pěkný promo. :)
Za ty penize asi neni co resit.
Jedina drobnost na zvazeni: nema to popruhy na zada a osobne nemam rad jit ani 9tku s par holemi na jednom rameni. Clovek si rekne, ze 5 holi nic nevazi... ale ono je to 5 holi, 10 micku, 1 litr vody, osobni veci...
To byl btw. duvod, proc jsem koupil ten mizuno bag. Chtel jsem puvodne koupit jen popruhy na zada k memu pencilu co mam doma (ktery ma prave jen jeden popruh), ale popruhy samotne staly uplne stejne penize. :)
 
Upraveno:
Za ty penize asi neni co resit.
Jedina drobnost na zvazeni: nema to popruhy na zada a osobne nemam rad jit ani 9tku s par holemi na jednom rameni. Clovek si rekne, ze 5 holi nic nevazi... ale ono je to 5 holi, 10 micku, 1 litr vody, osobni veci...
To byl btw. duvod, proc jsem koupil ten mizuno bag. Chtel jsem puvodne koupit jen popruhy na zada k memu pencilu co mam doma (ktery ma prave jen jeden popruh), ale popruhy samotne stali uplne stejne penize. :)

Asi to vyzkousim, a pak poreferuju. Líbilo by se mi to, za tu cenu, mít jako promo 19jamky. :) Mně jde spíše o akademii, devítku a tak, jedno rameno mi nevadí, ale námitku popruhu chápu. Litr vody nenosím - a měl bych to tak prostě na tu hodku, dve rychle po praci. :)
 
Já mám takovejhle pytlík, myslím callaway. Popruhy na záda to má, jestli si dobře pamatuji. Nepoužívám to, vadí mi to válet po zemi.
Klidně přenechám, stav nového.
 
Jde mi prave o to, jestli me to bude stvat na devitce, nebo ne - ani ne tak popruh, jako spise chybejici nozicky a s tim spojena i teoreticky spina pak na obleceni.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom