Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Slovensko Penati

Nedavno jsme tam meli vyjezd z Diamondu a hrali jsme hriste Haritage.
Byl jsem tam poprve a libilo se mi to. Griny docela pekne moderovane, same vlny a docela rychle

Kuchyne nic moc, Rakusaci byli zklamani z jidla, dostali maso s ryzi a hledali salat k tomu. Jedine co bylo za dobrou cenu byla plzen :)

Dodam pak fotky nejake
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
To se mi nezda, ze by kdy byly ceny kolem 30 tisic..... Sledoval jsem to dost dlouho
Penati byl puvodne bratislavsky klub (fitnes, wellnes, restuarace, meeting roomy atp.). Ten projekt tam byl vystaveny, je to uz vice jak 10 let. Prvne to cele bylo nabizeno clenum. Koukali jsme na to onehda s kolegou (meli jsme firemni clenstvi) jako moznou chatku. :)
http://www.penati.sk/
 
Tak včera poprvé na tomto hřišti. Hráli jsme Legend a musím se přiznat, že na tak úžasném hřišti jsem ještě nikdy nebyl. Hrací plochy v neskutečné kondici, layout jamek úžasný. Prostě zde si dokáži představit hrát každý den :D Na hřiště jezdila pohledná slovenka s autíčkem a možností zakoupení občerstvení, restauraci jsme bohužel nevyzkoušeli, neměli jsme už čas. Každopádně kdo tam nebyl, ať neváhá, protože toto je prostě TOP :)
 

Přílohy

  • IMG_1480.JPG
    IMG_1480.JPG
    104,8 KB · Zobrazení: 265
  • IMG_1483.JPG
    IMG_1483.JPG
    138,2 KB · Zobrazení: 273
  • IMG_1488.JPG
    IMG_1488.JPG
    108,3 KB · Zobrazení: 248
  • IMG_1493.JPG
    IMG_1493.JPG
    96,4 KB · Zobrazení: 251
  • IMG_1505.JPG
    IMG_1505.JPG
    83 KB · Zobrazení: 274
  • IMG_1496.JPG
    IMG_1496.JPG
    112,7 KB · Zobrazení: 265
  • IMG_1510.JPG
    IMG_1510.JPG
    155,7 KB · Zobrazení: 248
  • IMG_1516.JPG
    IMG_1516.JPG
    105,3 KB · Zobrazení: 259
  • IMG_1517.JPG
    IMG_1517.JPG
    174,7 KB · Zobrazení: 265
  • IMG_1522.JPG
    IMG_1522.JPG
    152,6 KB · Zobrazení: 242
Automaticky generovaná zpráva 19.jamky:

Právě jsem přidal nové hodnocení k tomuto hřišti: Penati
 
Kdo ještě nehrál Penati, tak tam určitě během roku jeďte, stojí to za to.
Dá se to i přes ČGK. Super kvalita, krásné hřiště v perfektní kondici téměř pořád. Na druhou stranu ty chvály na layout nějak nechápu, jasně, je to v pěkné krajině, krásně udělané, ale vlastně tedy co se týká Legend, tak je to v každé devítce pokaždé kus nahoru a pak zase zpět dolů a druhá devítka to samé. Hrál jsem tam hodněkrát jen tak i turnaje, vždy super, ale kromě pár jamek si je zase až tak nepamatuju, je to pořád tím "lesíkem", za mě ne až tak zajímavé, co se týká layoutu, tedy ne tak golfového, jako toho přírodního... je samozřejmě super, že jamky jsou oddělené tím porostem, takže jste skoro pořád sami. Heritage jsem hrál jen asi 3x a bylo to vždy nastavené na mnohem sportovnější a přesnější golf a tenkrát jsem na to neměl hru - a míčky nebylo možné najít ani v roughu těsně vedle fairwaye, jak to bylo husté. Za mě Legend je takové "americké" vymazlené hřiště, tam jsem hrál vždycky rád a navíc je fajn, že ten lesní porost není tak blízko faiwaye, jak to vypadá, málokdy se do něj dostanete - a většinou je to celkem řídké, takže se z toho dá často i dobře vyhrát ven. Greeny vždy rychlé a hodně modelované, to je výzva. Ale zpět třeba k layoutu - hodně lidí si stěžuje na Albatross a přitom ten mi přijde zajímavější (tam mi spíš překvapuje, že první a druhá jamka na obou devítkách jsou skoro stejné (hodně podobné pětipary vedle sebe jako jednička a pak hodně podobné čtyřpary jako dvojka) a že to architekt tahle vymyslel a majitel mu to takhle schválil) - ale i Šimáně se snaží, nové vody, úpravy jamek, nové stromy a rovnou velké, aby to nerostlo roky, atd.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom